Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 nesvítí vnitřní osvětlení: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

nesvítí vnitřní osvětlení

Poslední aktualizace před 7 let
T
trajdoviČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,prosím o radu nesvítí mi vnutřní osvětlení karavanu,nejde rozfuk a čerpadlo na vodu,přitom lednice na elektriku funguje a bojler taktéž,jsem v koncích:x
Pavel - Blanka - Mareček(10), Eliška(6)
a Hobby 495 UFE - Škoda Superb kombi
H
hymer662Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

trajdovi napsal:

Ahoj,prosím o radu nesvítí mi vnutřní osvětlení karavanu,nejde rozfuk a čerpadlo na vodu,přitom lednice na elektriku funguje a bojler taktéž,jsem v koncích:x


Kontroloval jsi pojistky ? (energ. blok, apod.)
T
trajdoviČlen
Přidáno před 7 let
jistič je nahozený a ta pojistka co tam je zastrčená je taky dobrá,připadá mi že co je na 12v prostě nefunguje a z ničeho nic...

Automatické sloučení 27.12.2016 16:02:

Citovat

trajdovi napsal:

jistič je nahozený a ta pojistka co tam je zastrčená je taky dobrá,připadá mi že co je na 12v prostě nefunguje a z ničeho nic...
je to zapojeno přes dometic mk 140
Pavel - Blanka - Mareček(10), Eliška(6)
a Hobby 495 UFE - Škoda Superb kombi
Upravil trajdovi dne 27.12.2016 16:02, před 7 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
projít všechny spoje a přívody u toho napáječe, pak už jedině měřit jestli je tam 230 V myslím, že je tam někde i pojistka na primáru toho trafa, může být vadný usměrňovač, relé cokoli Pokud nejsi elektrikář tak si vem k ruce někoho kdo el. rozumí a tu chybku najdete.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
jarous350jarous350Člen
Přidáno před 7 let
No, to se blbě na dálku radí. Vezmi multimetr a hledej, kde ještě napětí je, kde už není. Na tuhle jednoduchou diagnostiku nemusíš bejt elektrikář a obyčejnej multimetr za 2 stovky na to bude bohatě stačit.
CHATEAU LA CAR 380
r.v. 1988 :^
T
trajdoviČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,tak jsme s elektrikářem hledali,z transformátoru šlo 13,5V,což bylo v pořádku,našli jsme uvolněný chladič transformátoru,ten se přeletoval ale nic platné.dále proud nešel.Říkal že je to zřejmě v tom chladiči ale to už prý neví co s tím. Kdo to ví.....:c
Pavel - Blanka - Mareček(10), Eliška(6)
a Hobby 495 UFE - Škoda Superb kombi
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

trajdovi napsal:

Ahoj,tak jsme s elektrikářem hledali,z transformátoru šlo 13,5V,což bylo v pořádku,našli jsme uvolněný chladič transformátoru,ten se přeletoval ale nic platné.dále proud nešel.Říkal že je to zřejmě v tom chladiči ale to už prý neví co s tím. Kdo to ví.....:c


Na výstupu toho trafa je usměrňovač jestli na svorkách 12V ze zdroje není napětí je chyba mezi trafem a těma svorkami
tedy usměrňovač případně stabilizátor nebo filtrační kondenzátor, taky je tam relé které by mělo spínat po připojení do sítě.
Chladič transformátoru ?? to nevím a hlavně by to alespoň než se ohřeje šlo.
Ještě se chci zeptat jestli po připojení k autu věci 12V fungují ?
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
T
trajdoviČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,děkuji za rady,už to funguje. Byly uvolněny letované spoje na stabilizátoru a kolem něj ještě další.
VŠE NEJ DO NOVÉHO ROKU:)
Pavel - Blanka - Mareček(10), Eliška(6)
a Hobby 495 UFE - Škoda Superb kombi
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: trajdovi, hymer662, Zdenek a Alena, jarous350

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,039,492 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12722 sekund | Průměrně za: 0.12722 (0) sekund | Dotazy: 78 | Použitá paměť: 1.82MB/2MB