Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Sviti kontrolka řízení motoru: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Sviti kontrolka řízení motoru

Poslední aktualizace před 7 let
L
LupekTČlen
Přidáno před 7 let
Přátele svíti mi v Dukatu 2.3 96 kw kontrolka řízení motoru.Stalo se mi to už asi třetí krát Na podzim před výjezdem do Chovatska, po startu se mi kontrolka rozsvítila, asi po minutě mi zhasla, přez diagnostiku jsem přečetl pamět - nebyly tam však žádné chyby a pak už celou cestu (3000 km ) se už nerozsvítila.Dnes při kontrole auta před vánočním výjezdem se situace zopakovala, po startu chvíli svítila a pak zhasla, v paměti diagnostika nic nenašla .Po dalších opakovaných startech už kontrolka nesvítila Co Vy na to , měl už někdo taký problém.
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 7 let
Nejde sem PDFko...dal bych celý návod,ale píše se v něm > VIZ foto
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
karlosVW Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
T
thomash1Člen
Přidáno před 7 let
Čim si to četl?
Tam je toho moc co rozsvítí kontrolku motoru
Jestli to bylo po startu tak to muže byt žhaveni nebo dožhavovaní
Ale určitě přečíst něčím lepším jelikož ducato,boxer a jumper mají elektroinstalaci dělanou v italii a kluci italští udělali strašně rychlý can spojení a když to čteš neoriginál diagnostikou a bez zpomalovací redugce nahážeš do ostatních jednotek jenom chyby

Redukce
http://www.diag-t...p-100.html

k tomu Diagbox
http://cd201ljobd...V5_02.html
a muzes číst bez problemu
Hymer BMC I 600
L
LupekTČlen
Přidáno před 7 let
Četl jsem to pomoci Multiecuscanu a ten je hlavně na Fiaty
MTSMTSČlen
Přidáno před 7 let
Pokud jsi to vyčetl pouze čtečkou EOBD, zobrazí to pouze chyby relevantní pro tvorbu emisí.
Doporučuji vyčíst paměť chyb pořádnou diagnostikou, mělo by to ukázat všechny i nahodilé chyby
:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
E
EXPEDICE APALUCHAČlen
Přidáno před 7 let
Dělalo mě to také. Svítila, zhasla a ani v servisu to nic nenačetlo. Nakonec to bylo spojené s poklesem výkonu motoru. Vypadalo to, jako by foukal proti vítr. Nakonec to opravili v Samsunu v Turecku a byla to klapka vzduchu. Krokový motor špatně otevíral klapku a motor se trošku dusil. Také spotřeba byla vyšší. Špatnou funkci klapky prý diagnostika neukáže??? Starou klapku mám doma a jelikož jdou spaliny zpět do sání, tak vypadá, jako kdybych jezdil na uhlí. Hrozný napálený dehet. Ale samozřejmě to může být i něco jiného.
V
Vladas60Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
řešil jsem toto minulý rok. Fiat Ducato 2.3 96 kW r. 2012. Po startu v chladnu ( myslím tím, že bylo pod nulou ) se rozsvítila oranžová kontrolka poruchy motoru. Nemělo to žádný vliv na výkon motoru !! Ve značkovém servisu nic diagnostika neukázala a situace se opakovala častěji a častěji. Nakonec vyměnili díl ( potrubí blow-by a hadici + spona ) a od té doby naprostý klid. Jedná se o vyhřívání příchozího vzduchu, přičemž výrobce tam tento díl, který se údajně montuje do vozidel, které mají jezdit na severu, vůbec nedal ! Jak jsem nabyl, tak předávám. Celková cena opravy 2977,-Kč z čehož diagnostika je 750,- Kč. Snad ti to pomůže.:_:_
L
LupekTČlen
Přidáno před 7 let
A kde to potrubí blow-by s hadici na motoru najdu
V
Vladas60Člen
Přidáno před 7 let
:o Rád bych ti poradil, ale já ji nehledal :-) Jak už jsem napsal, má to být přívod vzduchu do motoru. Ty i když to najdeš, tak si to asi nevyměníš. Mechanik mi řekl, že tam byla normální přívodní hadice, ale ta se musí vyměnit za hadici do ......viz faktura, kterou ti přikládám. Každopádně je k nas...í, když jedeš s rozsvícenou kontrolkou a nevíš proč. Od té doby je klid. Když brnkneš do servisu, určitě budou vědět, která bije....... Víc informací nemám :| Když tak mi brnkni na 776 854 018, můžeme se o tom pobavit.

Automatické sloučení 22.12.2016 14:53:
Ta faktura mi tam nejde vložit. Jestli to chceš poslat, dej mail
Upravil Vladas60 dne 22.12.2016 15:53, před 7 let
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím

Měli jsme tuto podobnou závadu, kontrolka svítila déle než normálně po nastartování. Došlo to až tak daleko že jsem po zastavení motor nenatočil. Vyměnil jsem palivový filtr v domnění že to bude asi tím. Motor jsem nastartoval a vše se zdálo že bylo jen filtrem jenže druhý den znovu. A to jsme mířili na Krétu loňský prosinec. Ještě dvakrát jsem s tím šachoval vše ukazovalo na palivo a filtr. Když jsem to nenatočil tak jsem na filtru dole odpustil trochu nafty a ono to začlo fungovat. Ale to už jsem na Kretě měl zjištěn servis kdyby náhodou. nemělo cenu jezdit do servisu protože diagnostiuka neukazovala žadnou závadu, tak jsem čekal až nás to někde nechá jak se říká natvrdo. Což se stalo hned druhý týden v lednu. Samozřejmě v pátek odpoledne. Tentokrát už nepomohlo nic. Věděl jsem že nepracuje vysokotlaké čerpadlo ale nevěděl jsem proč. Takže v ponděli na podval do servisu cca 5 km. Hodinka v servisu a bylo vyřešeno. Vadné relé které spíná vysokotlaké čerpadlo. 2,50 eur . Naštěstí jsme to měli ještě v záruce tak vše zdarma. Nez se to relé ulpně pokadilo tak to trvalo tři neděle každý den cca 20 km a tak čtyři až pět startování deně celkem čtyřikrát jsem mu pouštěl žilou u filtru a jednou ten filtr měnil.

Snad toto někomu pomůže ahoj Zdenek
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
coupicicoupiciČlen
Přidáno před 7 let
Podívej se na hadici odvětrání klikové skříně,bývá někdy vyhřívaná a to dost často zlobí.Pak to může takle dělat a ř.j. to nenapíše
obytka s alkovnou, jirka42 gábina37,david8 kuba 5 roků
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: LupekT, karlosVW, thomash1, MTS, EXPEDICE APALUCHA, Vladas60, bydlikemevropou, coupici

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,686,392 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21394 sekund | Průměrně za: 0.21394 (0) sekund | Dotazy: 94 | Použitá paměť: 1.96MB/4MB