Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 svátky a Silvestr: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

svátky a Silvestr

Poslední aktualizace před 7 let
A
anajČlen
Přidáno před 7 let
Vy nikdo na svátky a Silvestra nikam nejedete? Žádný výjezd, nebo podobně?
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

anaj napsal:

Vy nikdo na svátky a Silvestra nikam nejedete? Žádný výjezd, nebo podobně?
Ahoj ,víc jak polovina jede,ale už se to tady nepíše..to jsi nepoznal??:z!y:_
A
anajČlen
Přidáno před 7 let
No právě jsem to poznala,že se to tady nepíše, mohu vědět proč?
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 7 let
Možná chce mít každý svůj klid a kolem sebe jen pár přátel. Navíc...vyhlášíš nějakou hezkou zimní destinaci a pak se tam sám / sama už nevejdeš. V zimě je všude málo místa....
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
K
kanapacekČlen
Přidáno před 7 let
Bude někdo v termálech v Buku na Silvestra???
hombredavidhombredavidČlen
Přidáno před 7 let
To se ještě neví, jedem na vánoce do Benátek a potom je plán otevřený. V Buku je kolem vánoc prima, kemp není plný a horká voda potěší...
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

karlosVW napsal:

Možná chce mít každý svůj klid a kolem sebe jen pár přátel. Navíc...vyhlášíš nějakou hezkou zimní destinaci a pak se tam sám / sama už nevejdeš. V zimě je všude málo místa....
Ahoj,to je úplný nesmysl,je jedno jestli léto nebo zima,češi jsou tací-JENOM NEPROZRAD M'ISTO.Dříve se tady trochu psalo i o cestování ,krásných místech,dnes převážně polemika o ničem....Němců je 5x více a nic takového tam člověk nevidí,ba naopak i mi cestujeme podle jejich návodů,poznatků a literatúry.pepa
Q
AnonymČlen
Přidáno před 7 let
jel bych,ale odešel mně elektroblok,kdy dorazí z opravy nevím a navíc nemám to kde umýt po eventuelním solení a nechat to tak do jara se mi nechce
zdenek a Irena Lbczdenek a Irena LbcČlen
Přidáno před 7 let
Někdo sedí doma, někdo jede sám kam se mu zachce, dost lidí jezdí na výjezdy s partou lidí, které většinou poznali díky těmto stránkám, sedli si a jezdí spolu.
Hlavně, dříve vypisoval výjezdy administrátor a přijet mohl kdokoliv do zaplnění místa, to se však již delší dobu neděje a tudíž si musí každý sám něco naplánovat, nebo si najít svůj okruh přátel, se kterými se mu chce trávit volný čas na cestách.
Škoda, hodně to tu upadlo..... :_:_
Všude dobře tak co doma, cestujeme s autobytem RAPIDO...
KipKipČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Zdenek a Irena Lbc napsal:

Někdo sedí doma, někdo jede sám kam se mu zachce, dost lidí jezdí na výjezdy s partou lidí, které většinou poznali díky těmto stránkám, sedli si a jezdí spolu.
Hlavně, dříve vypisoval výjezdy administrátor a přijet mohl kdokoliv do zaplnění místa, to se však již delší dobu neděje a tudíž si musí každý sám něco naplánovat, nebo si najít svůj okruh přátel, se kterými se mu chce trávit volný čas na cestách.
Škoda, hodně to tu upadlo..... :_:_


No jo, devětapůl tisíce lidí je městečko a na to už potřebuješ v ČR starostu ...
Fiat PLA 75, Jablonec nad Nisou
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Zdenek a Irena Lbc napsal:

Někdo sedí doma, někdo jede sám kam se mu zachce, dost lidí jezdí na výjezdy s partou lidí, které většinou poznali díky těmto stránkám, sedli si a jezdí spolu.
Hlavně, dříve vypisoval výjezdy administrátor a přijet mohl kdokoliv do zaplnění místa, to se však již delší dobu neděje a tudíž si musí každý sám něco naplánovat, nebo si najít svůj okruh přátel, se kterými se mu chce trávit volný čas na cestách.
Škoda, hodně to tu upadlo..... :_:_



S tím lze jedině souhlasit, my občas naplánujeme nějaký společný výjezd, ale často se strefíme do termínu skrytého výjezdu o kterém dopředu nevíme. Je to škoda, ale možná, že je to i pohodlím některých a to i nových členů C24 protože se s tím nechtějí organizovat a vůbec mít nějaké starosti. Proč někdo třeba nezorganizuje společný silvestr
nebo třeba jen víkend někde na horách ? Vždyť to stojí jen pár mailů a telefonů a pak už jen tu sem vypsat. :_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

karlosVW napsal:

Možná chce mít každý svůj klid a kolem sebe jen pár přátel. Navíc...vyhlášíš nějakou hezkou zimní destinaci a pak se tam sám / sama už nevejdeš. V zimě je všude málo místa....
Ahoj,to je úplný nesmysl,je jedno jestli léto nebo zima,češi jsou tací-JENOM NEPROZRAD M'ISTO.Dříve se tady trochu psalo i o cestování ,krásných místech,dnes převážně polemika o ničem....Němců je 5x více a nic takového tam člověk nevidí,ba naopak i mi cestujeme podle jejich návodů,poznatků a literatúry.pepa


Pepi...nejsem lakomec a třeba svoji vlastní mapu na Google s cca 500 ověřenými místy v okolní dostupné blízké Evropě a CZ jsem dal k dispozici sem na forum. Mě to stálo během let spoustu času a hledání....myslíš že někdo poděkoval? Nikdo,ale počítadlo návštěv se zvesela točilo.
S Němci se nelze moc srovnávat....tady na C24 spíš lidi hledají kde je co zdarma než ofiko placené STPL.

Dle mě je tu už moc lidí....a tak 90% jen chtějí vědět a ostatním NIC neposkytnou. To se potom třebas ani nechce s čímkoliv radit. No a poslední věc...i když z jiného soudku. Pravidelně dávám k dispozici volňásky na PVA do Prahy což je třebas znatelná úspora a lidi i poděkují,ale co mě překvapuje je i hodně negativních komentů nebo soukr.zpráv. No a pak..chtělo by se ti někde někomu ulehčovat život?
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Také se mi stýská po silvestrovských výjezdech. Povedlo se nám přečkat i -16° s Propan Butanovou směsí. Možná bysme měli něco zase vymyslet.!r Já jsem rozhodně pro.


Možná by bylo dobré, kdybyste napsali, jak si takový silvestrovský výjezd představujete. :^
Fun
Smile
Upravil Fun dne 21.12.2016 20:11, před 7 let
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

Také se mi stýská po silvestrovských výjezdech. Povedlo se nám přečkat i -16° s Propan Butanovou směsí. Možná bysme měli něco zase vymyslet.!r Já jsem rozhodně pro.


Možná by bylo dobré, kdybyste napsali, jak si takový silvestrovský výjezd představujete. :^


Umím si představit kemp s restaurací kde je i nějaký sál, v něm na silvestrovský večer živá hudba, tombola a pod
jinak akce před/po silvestrovském večeru více méně individuální s možností třeba organizovaného výletu někam
s obědem nebo občerstvením v útulné hospůdce atd.
Samozřejmě by byla nutná přihláška na ten večer s platbou předem aby bylo na kapelu a pronájem sálu.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Upravil Zdenek a Alena dne 21.12.2016 21:58, před 7 let
M
majsadrČlen
Přidáno před 7 let
28.12 jedeme do pápy asi 3 posadky.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
Museli jste rezervovat?
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
swift 65Oswift 65OČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,:)
Také plánujeme nějaké hory na svátky,resp.po svátcích.Chtěli jsme někam dál na celý týden, až do 1.1.2017,ale musím do práce,tak se to zkracuje a to až od 29.12.....takže někam blíž....uvažujeme o Červene Vodě,kde se stojí u sjezdovky,nebo Červenohorském sedle v Jeseníkách,případně něco v Beskydech.Také záleží na počasí.Kdyby nebylo kdoví jak,tak by se hodil poblíž nejaký bazén,aby to nebylo jen o telce a konzumaci cukroví a alkoholu!j.Bazén je v Rožnově,je tam i kemp,jen na svah by se muselo dojet.Tak snad něco vybereme.Kdyby jste měl někdo nějaký další tip,tak předem děkuji.!)Jinak si chceme určitě zalyžovat:z
Martin!y Monča!o-Hyundai Santa Fe 2,2Crdi+Swift Charisma 650:_
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
27.12. chceme vyrazit do Buku nebo Lenti. Na Silvestra se ale vracíme:@, neboť máme naplánovanou akci doma. Chjo:(
pitbullpitbullČlen
Přidáno před 7 let
Jedeme do Sárváru 28.12 - 1.1. 2017
Rezervaci pro jistotu máme.
S
sidČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, od 26.12. do 30.12. termály Hegyko - HU bez rezervace. Malé, útulné, bez omezení vstupu, cenově přijatelné.
Standa a Iva
SID:)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,043,236 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24152 sekund | Průměrně za: 0.24152 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.31MB/2MB