Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Boční pozičky: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Boční pozičky

Poslední aktualizace před 7 let
Q
AnonymČlen
Přidáno před 7 let
poradí mi někdo kam jsou zapojeny na obytném autě?přestali mi svítit,přičemž přadní parkovací i zadní koncová svítí.
L
LadasČlen
Přidáno před 7 let
Chtělo by to vědět co je to za auto a rok výroby a nástavbu.
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 7 let
volá paní do ordinace doktorovi:
dobrý den pane doktore; bolí mě břicho.
Co myslíte ? mám rakovinu, nebo jsem těhotná, nebo mám jenom zaražený prdy ?

Dotazy tohoto typu řeším 5-30x denně. Co myslíte? Jaká je na to asi odpověď po 25 letech podnikání :) ?

Abych se jen netrefoval do nešťastnýho tazatele:

Pozičky jsou zapojený všelijak: Shora dolů nebo i křížem. Někdy naštorc přes střešní sendvič. Napojený v sendviči, za nábytkem nebo pod autem. Doměřit jednotlivý dráty je i na několik hodin. Standartně jsou lampy plný vody a nebo jenom zoxidovaný (to je ta lepší varianta). Často jsou to spoje na naprosto neuvěřitelnejch místech: v podběhu, za kolem a podobně. Uvědom si, že ty auta stavějí truhláři, ne eklektrikáři. Tak ta instalace taky podle toho vypadá a funguje. Bohužel lepší rada neexistuje.
My víme co, jak a kde hledat a stejně: často je to diagnostika na několik hodin. Prostě echt blbá závada.
arnoooarnoooČlen
Přidáno před 7 let
Měl jsem stejný problém.musel jsem do Forda na zvedák a dost dlouho trvalo než našli zrezivělé dráty u bočních světel.Doma jsem nebyl schopen to najít.Mě nesvítila celá levá strana.Tak hodně štěstí při hledání.
Q
AnonymČlen
Přidáno před 7 let
Je to dukato mc luis 2007.jediny zadah do el.byla vymena pr.svetlometu a pane promop vy mate u sebe vyndany elekzroblok.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: quicksilver_smazany, Ladas, Karel Prokop, arnooo

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,728,476 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15422 sekund | Průměrně za: 0.15422 (0) sekund | Dotazy: 69 | Použitá paměť: 1.76MB/2MB