Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 web stání s lyžováním: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

web stání s lyžováním

Poslední aktualizace před 7 let
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím všechny nadšence lyžování a kempování. Od tří let jsem nadšený lyžař a nyní také nadšený karavanista, proto jsem se rozhodl že vytvořím webové stránky zaměřené jen a pouze na stání spojené s lyžováním. Několikrát jsem použil a doplnil tabulku našeho kolegy zde na stránkách. Stránky najdete na adrese http://www.skiing...mping.com/ prozatím jen malá ochutnávka...!)
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, jak se nechá opravit něčí chybný záznam? Např. ten Samnaun tam je daný špatně do mapy
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, na hlavní straně je dole pod mapou možnost zadávání nových míst a vedle je také možnost aktualizovat stávající místa.

Automatické sloučení 15.12.2016 08:46:
Jak hledat na webu a co najdu
Na hlavní straně je možnost hledat podle státu a oblasti nebo podle mapy u každého místa v mapě po rozkliknutí je odkaz zpět na stránky do patřičné oblasti. Zde je u každého místa informace o GPS doplňující informace ke stání, odkaz na webové stránky střediska a také odkaz na mapu. Na hlavní straně je také možnost zadávat nové místa a upravovat stávající a také poslat fotku místa parkování která bude přidána do mapy na konkrétní bod.

Automatické sloučení 16.12.2016 16:07:
Všem děkuji za zaslané informace, přes noc budu doplňovat další stání www.skiing-parkin...
Upravil vladkamarek dne 16.12.2016 17:07, před 7 let
Daniel La StradaDaniel La StradaČlen
Přidáno před 7 let
Mapa sice fajn, ale je nutné to rozkliknout, abych se dostal k informaci. Tj. čumím na mapu a vidím modrá kolečka a netuším, co je kde, jak se co jmenuje se objeví pokaždé až když kliknu. Navíc by se hodilo nějaké filtrování podle parametrů. V tom excelu je to myslím zatím přehlednější, ale rozhodně bych tohle nezatracoval. Až se to dodělá, bude to pecka :-)
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Daniel La Strada napsal:

Mapa sice fajn, ale je nutné to rozkliknout, abych se dostal k informaci. Tj. čumím na mapu a vidím modrá kolečka a netuším, co je kde, jak se co jmenuje se objeví pokaždé až když kliknu. Navíc by se hodilo nějaké filtrování podle parametrů. V tom excelu je to myslím zatím přehlednější, ale rozhodně bych tohle nezatracoval. Až se to dodělá, bude to pecka :-)
Ahoj myslím,že tabulka Lyžování od Tomáše je perfektní-dotačující-jednoduchá-použitelná,další rozšiřování je zdvojené-asi zbytečné..:_
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
díky za reakci k webu, pustil jsem se do toho právě a hlavně z důvodu, že mně u tabulky chyběla mapa. Střediska se dají prozatím filtrovat dle státu a pohoří v horní liště na hlavní straně. U každého střediska jsem přidal odkaz na webové stránky střediska kde se stačí jen prokliknout dále. Jelikož to už nějaké peníze stálo a kolegové posílají další a další místa na stání, tak v tom budu pokračovat a budu se snažit vše doladit ke spokojenosti většiny :-)

Automatické sloučení 18.12.2016 07:34:
Ahoj Pepi,
včera jsem ještě nestihl reagovat na zbytečnost zdvojení tabulky. Myslím si že každá z variant si najde své místo uplatnění někomu bude vyhovovat tabulku jinému web, po večerech pročítám diskuze a dopisuji další stání, mezi tím přichází maily se stáním. V příštím týdnu se pravděpodobně potkám s Tomášem abychom si domluvili další postup (jeho data z tabulky by se mně hodila)
Upravil vladkamarek dne 18.12.2016 08:34, před 7 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

vladkamarek napsal:

Ahoj,
díky za reakci k webu, pustil jsem se do toho právě a hlavně z důvodu, že mně u tabulky chyběla mapa. Střediska se dají prozatím filtrovat dle státu a pohoří v horní liště na hlavní straně. U každého střediska jsem přidal odkaz na webové stránky střediska kde se stačí jen prokliknout dále. Jelikož to už nějaké peníze stálo a kolegové posílají další a další místa na stání, tak v tom budu pokračovat a budu se snažit vše doladit ke spokojenosti většiny :-)

Automatické sloučení 18.12.2016 07:34:
Ahoj Pepi,
včera jsem ještě nestihl reagovat na zbytečnost zdvojení tabulky. Myslím si že každá z variant si najde své místo uplatnění někomu bude vyhovovat tabulku jinému web, po večerech pročítám diskuze a dopisuji další stání, mezi tím přichází maily se stáním. V příštím týdnu se pravděpodobně potkám s Tomášem abychom si domluvili další postup (jeho data z tabulky by se mně hodila)
Ahoj to je přesně to na co jsem myslel,spojit to v jedno,to by bylo super.Velice si vážím ,lidí co jsou ochotni něco podobného ,pro věc udělat.dík a´t se daří.:_
SvondSvondČlen
Přidáno před 7 let
Je to super!

Mozna jeste by tam mohl byt datum aktualizace mista, to je ale uz jenom tresnicka:-)

Kazdopadne, ted doufam, ze uz to tady nekde neexistuje, ale to tu chybi, mapicka kam se zajet podivat, kde prespat, atd.. neco jako maji motorkari. cz, tam je to jednoduche a funkcni... treba se z tve mapky stane něco obdobného :-)

:g
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 7 let
Díky za připomínky, v první řadě jsem na mapě rozdělil ikonky na parkování, stellplatz a kemp. Informace které jsem dával k místům na webové stránky přidám také ke konkrétnímu místu do mapy. Nápad ohledně poslední aktualizace je také dobrý.
H
hymer662Člen
Přidáno před 7 let
Těší mě, že můj primární nápad (tabulka) se ujal a funguje. Založil jsem ji s vloženými daty míst, které jsem měl vyzkoušené.
Následně se nabídl Tomáš, se sdílením excelevské tabulky co se týká umístění v Google DOC, souhlasil jsem a data se plnila uživateli zdejšího webu. Mé vlákno jsem ukončil a bylo adminem přesunuté tam, kde je.
Co se mi nelíbí, že časem tabulka skončila na komerčním webu u Tomáše. Jelikož tabulka je pro nadšence karavaningu a má dobré informace a ku prospěchu věci, tak jsem se s tím smířil.

Podle mě data jsou i pro Tvůj web volně použitelná, jelikož je zapisují zdejší uživatelé a tudíž ať slouží i aplikaci co jsi vytvořil.
Počátky mého založení (tabulky) si můžete najít ve zdejším jiném vlákně klíč: stání v zimě...
Jelikož dělám weby a programuji, tak jsem měl v počátku stejnou ambici udělat něco podobného. Nakonec to skončilo jen onou excelevskou tabulkou.
Moc Ti fanfím, je to skvělý počin a obětavost.
Proč jsem to dále neřešil? Problém v řešení vidím v on/offline verzi a aktualizaci dat. Dále jde o řešení aplikace do mobilních zařízení. To vše je možné, ale "pro zadara" to chce tým nadšených lidí. Není těžké něco udělal, ale je těžké to udržovat.
Sám jistě jsi narazil nebo narazíš na další problémy. Pokud budeš chtít pokecat nad problémem technického řešení, nebráním se diskuzi.
Jen to duševní vlastnictví je v ČR na prahu mizernosti.
Upravil hymer662 dne 20.12.2016 07:21, před 7 let
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj děkuji za možnost využití dat :-) ano zatím je to o velké investici času. Můj plán do budoucna je také vše dostat přes aplikace do mobilních zařízení. Ohledně udržování vše také záleží na datech, které budou do budoucna chodit a já doufám že budu mít stejné nadšení i další zimy (ale jsou to tři až čtyři měsíce v roce tak to snad půjde...:-))
Milan HamplMilan HamplČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

vladkamarek napsal:

Zdravím všechny nadšence lyžování a kempování. Od tří let jsem nadšený lyžař a nyní také nadšený karavanista, proto jsem se rozhodl že vytvořím webové stránky zaměřené jen a pouze na stání spojené s lyžováním. Několikrát jsem použil a doplnil tabulku našeho kolegy zde na stránkách. Stránky najdete na adrese http://www.skiing...mping.com/ prozatím jen malá ochutnávka...!)


Perfektní mapa, jsi borec!
Milan Hampl
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 7 let
Krátký článek o nás (karavanistech) na http://snow.cz/cl...sty-lyzare

Automatické sloučení 23.12.2016 17:43:
Nově jsem na stránky přidal odkaz na sněhové zpravodajství, dále také najdete odkazy na počasí na horách a web kamery zimních středisek.
Všem přeji klidné prožití Vánočních svátků st)
Upravil vladkamarek dne 23.12.2016 18:43, před 7 let
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let
Zneužiju toto vlákno k dotazu : znáte někdo aktuální Info z Breuil-Cervinia ? Možnost stání přes noc pod. Něco jsem tady dohledal ale je to z roku 2007 :(
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj v Breuil-Cervina by mělo být stání zde N 45°55'33", E 7°37'12 za 8 EUR STLP - ještě nemám doplněno a zároveň poprosím o čerstvé informace :-) Díky. Přeji pěkné lyžování my jsme byli z druhé strany kopce v době před obytkou... (nejvyšší bod lyžování v Evropě 3883 m.n.m.)
C
chameleonNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj,

měli jsme úplně stejný nápad a rozhodně nechci nic dublovat. Vloni jsme založili nekomerční web www.campingvzime.cz. Pokud bude mít někdo chuť budeme rádi i za příspěvky tam.

díky.
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 7 let
Dnes večer překonáno 5000 návštěv :-) děkuji všem za informace a jsem rád že vás stránky zajímají.

Automatické sloučení 15.02.2017 19:34:
Nově na web www.skiing-parkin... přidávám ski mapy a oficiální videa středisek. Vše najdete v mapě po rozkliknutí střediska a kliknutí na fotku. První ukázka na Benecku a Zauchensee. Pěkné lyžování !)
Upravil vladkamarek dne 15.02.2017 20:34, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: vladkamarek, Majli, Daniel La Strada, Pepi, Svond, hymer662, Milan Hampl, chameleon

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,276,393 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26096 sekund | Průměrně za: 0.26096 (0) sekund | Dotazy: 128 | Použitá paměť: 2.22MB/2MB