Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nesvítí obrysové světla nastavby: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nesvítí obrysové světla nastavby

Poslední aktualizace před 7 let
L
LupekTČlen
Přidáno před 7 let
Přátele poradte u mé Adrie 573 Sport z 2009 přestály svítit obrysové svělta nastavby z pravé i levé strany, obrysová světla v předních světlometech svítí v zadních koncových svítí taky. Diagnostika vyhodila chybu : nesvítí levá obrysová světla nebo přední levá obrysová světla,mají tyto nastavbová světla nějake pojistky , na energobloku jsem kontroloval, ten má všechny pojistky dobré .Pod podvozkem jsem zběžně kontroloval zda kably nejsou poškozeny nic nebylo vidět.Před nedávnem jsem měnil jedno boční spálené obrysové světlo(jsou to ledky ) ,po výměně mi obrysová svělta nástavby přestala svítit zkusil jsem světla par krát zapnout a jejhle pak už svítila, tak jsem tomu už nevěnoval další pozornost. Poradte, kde hledat chybu .

Automatické sloučení 11.12.2016 22:51:
Fakt nikdo jste nikdy se světlama nastavby neměli problém, Lupek.
Upravil LupekT dne 11.12.2016 23:51, před 7 let
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
K tvé netypické závadě se těžko někdo vyjádří ! Obecně lze předpokládat, spoj, poruchy zdroj ! Často to bývá špatně zaizolovaný a zkorodovaný spoj. Každý karavan to má individuální. Potřebuje to měřák, a když nemáš, tak žárovku a jít po trase. Nejčastěji to jsou spoje na kostru ! Přechod z mědi na železo.
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 7 let
Není to záležitost nástavby a tak to nebude pojistka v energobloku. Pojistky osvětlení vozidla jsou součástí vozidla, podvozku.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
mbmbČlen
Přidáno před 7 let
Sundej kryt pravého sloupku za spolujezdcem, jsou tam pojistky osvětlení. Tam to prohlédni.
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
B
BIKOČlen
Přidáno před 7 let
Na našej alkovni - Burstner 650 2014 takýto istý problém, nesvietil celý bok nádstavby. Poistky som našiel pri enerbloku v nádstavbe, vymenené a všetko fuguje. Deň predtým autoelektrikár vykuchal celú kabínu a poistkovú skrinku nanešiel:@
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 7 let
Pozicky většinou spouští D+ z energobloku, mívají jištění u pojistek nástavby. Nebo, jak píše Miloš MB, ve sloupku u spolujezdce. Často bývá prodreny nebo uhnily privodni kabel u jednoho ze světel. Pokud nesvítí žádné, hned u prvního. Poslední 4 závady pozicnich světel měly 4 různé příčiny, je třeba hledat a měřit. Pojistky auta je ale možné téměř vzdy vyloučit, minimálně u Fiatu a Citroenu, jejich body computer by hlásil chybu, kdyby byla poziční světla napojena na světla auta.
L
LupekTČlen
Přidáno před 7 let
Ale diagnostika přez OBD mi vyhodila chybu : nesvítí levá obrysová světla nebo přední levá obrysová světla
Upravil LupekT dne 12.12.2016 23:52, před 7 let
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 7 let
Zmer na prvni leve a prvni pravé pozicce, jestli do nich jde napětí.
L
LupekTČlen
Přidáno před 7 let
Zitra to změřím. Díky

Automatické sloučení 12.12.2016 23:01:
Ješte jedo ,vedle energobloku jsou dva spínací relátka vzájemně propojená když zapnu obrysovky jedno cvakne druhé rele ne ,nevím zda to co cvakne neovláda zadní koncová světla nastavby která svítí a to druhé co necvakne je nefunkční a zodpovidá za ty boční led světla nastavby
Upravil LupekT dne 13.12.2016 00:02, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: LupekT, Vasu, vsazavsky, mb, BIKO, Tomas Brabec

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,706,412 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18194 sekund | Průměrně za: 0.18194 (0) sekund | Dotazy: 88 | Použitá paměť: 1.92MB/4MB