Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Laciny ob. vuz z nemecka: BURZA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Laciny ob. vuz z nemecka

Poslední aktualizace před 7 let
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 7 let
vim o prodeji lacineho obytneho vozu v nemecku v Erlangenu, parkuje vedle meho ob. vozu, je o Fiat-Ducato 1. generace - 2,5L/75 koni,
kompaktni Alkoven optimalni pro dva lidi, nastavba tak 4,5 dlouha od vyrobce Arca(Italie), je ve velmi dobrem stavu , bez rezu,suchy,
z venci zachovaly, pochazi puvodne ze svycarska, ma najeto original 180 000 km,jako prislusenstvi ma vzadu uchyceni na drzak kol, na
stese kufr na campingovy nabytek, je k tomu Novy alternator, ktery neni jeste namntovany (lezi v Kabine a stary alternator je uz vymontovan)
a ma uz veteranske cislo, r.v. jeste nevim, a cenu taky ne,ale myslim si ze bude stat tak mezi 50 a 70 000 czk, kdyby mel nekdo o nej zajem,
sezenu rad majitele vozu a spojim jej s nim. Ten majitel si jej koupil pred 2. lety byl s nim jen jednou pres wikend pryc, ale jeho manzelce se to
nelibilo tak vuz stoji uz 2 roky, prikrity a majitel ho tak 1x za mesic startoval.
Ja jsem jej vyfotil,kdyz by nekdo chtel, at me napise zpravu s emailovou adresou a ja mu poslu fotky, ten vuz je opravdu pekny, jinak bych
ho neprezentoval, pro pensisty,kteri nemaji 2 miliony na novy a chteji cestovat by to byl idealni vuz.

s pozdravem, Honza/Discoverfun/Erlangen
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 7 let
Nazdar, Vsem kteri maji zajem o laciny obytny vuz zn. Fiat-Ducato Arca, jak jdem uz v predchozi nabidce popsal, tak jsem konecne zkontaktoval majitele
vozu, ktery se jeste tento vikend pred prodejem chce poradit se synem (se kterym jej maji dohromady) a pristi tyden me da vedet a sdeli me
vsechny technicke detaily vozu a konecnou cenu.

s pozdravem, Honza/Discoverfun
S
slepenejČlen
Přidáno před 7 let
ahoj zkus mi poslat par fotek na meil-slepenej@centrum.cz-třeba bude lepší než moje ducato. jak je to s výjezdem plánujes naký místo?? uz sme se dlouho nevideli ahoj slepenej
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 7 let
Vazeni cleni fora kteri meli zajem o laciny obytny vuz z nemecka a maji o nej stale zajem- zde jsou presna data ktere jsem dnes obdrzel od majitele
ob. vozu : Ob. Vuz ARCA, fiat Ducato, 2,5L Obsah/72 koni, pohotovostni vaha 2250 kg, r.vyr. 1984, celkova vaha 3100kg, delka ob. kabiny = 5m,
vuz ma novou Lednicku, Boiler teple vody, topeni Truma 3002, vpravo za spolujezdcem je lednicka, pak prijde vchod do kabiny a za vchodem ja kuchyne,
vzadu potom napric je koupelna/sprcha/wc /skrin s topenim a na strane za ridicem sedaci souprava, jedna zady k ridici a naproti jedna ve smeru
jizdy, vuz ma uz za sedackou ve smeru jizdy ochrany bezpecnostni ram a ochrane pasy a pripravu na pasy za ridicem, typovany je pro 4 osoby,
a ma uz veteranske cislo , nove 2 Batterie Ty jsou mom. u majitele ve sklepe, ale privezl by je nabite k vozu, ale jak uz jsem psal je k tomu novy
Alternator (novy,nerepasovany) ale majitel jej jeste nenamontoval, protoze ma 70 let a ted si nelehne pod Auto kvuli oprave.
kdyz by mel nekdo o Auto zajem, musi pocitat s tim ze si musi na miste ten alternator sam namontovat, jinak neodjede.
Vuz je v opravdu peknem stavu, jinak nic nechybi bude k tomu i plynova flaska.

Majitel ma cenovou predstavu - s vyjednavaci cenou 3900 € a momentalne nemam jeste od nej emailovou adresu, protoze on nema pocitac
ale jeho manzelka v jeji firme a ta nebyla momentalne Doma kdyz jsem s nim mluvil, tak tu Emailovou adresu dostanu asi tak v pondeli, pisu to vse
zde do fora, protoze chci dat stejnou sanci vsem, kteri by meli o Auto zajem.
predem uverejnuji adresu majitele aby vsichni zajemci vydeli ze to neni zadny podfuk ! Adr.Majitele: Uli Sigl,Kulmbacher str. 55, 91056 Erlangen

s pozdravem, Honza Havlik/Discoverfun/Erlangen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Discoverfun, slepenej

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,726,777 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14748 sekund | Průměrně za: 0.14748 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB