Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Tak se nám to narodilo: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Tak se nám to narodilo

Poslední aktualizace před 7 let
P
Petr81Nováček
Přidáno před 7 let
Včera jsme se po čtyřech měsících stali vlastníky obytňáku Hobby 600 a byť nejsme nový a fórum sledujeme, tak nyní nastal čas.

Osádka : Petr ( 35 ), Lucie ( 28 ), jork. Čiko ( 1 ), zlatý retrívr Sára ( 0,6 ) + někdy nás bude doprovázet Martina ( 13 )

Pocházíme z Prahy, spíše východní část.

Cestovat jednou budeme v našem snu, který jsem jednou uviděl a už nenechal vymluvit, nyní je fáze euforie, že to stojí " doma", za chvíli začneme střízlivět a samozřejmě otravovat s dotazy.

Těšíme se na případné setkání s účastníky zde na fóru.

A po tom, co jsme si zde zvládli přečíst, prohlédnout a stav co jsme dovezli, klidně do nás, vše se hodí.

foto:
https://photos.go...BKMVJUc0JR
Upravil Petr81 dne 07.12.2016 13:59, před 7 let
franta 1953franta 1953Člen
Přidáno před 7 let
Moc pěkné
JurajSKJurajSKČlen
Přidáno před 7 let
Ikona. Dlho som si naň brúsil zuby. Evidentne Vás čaká kopec práce, tak nech sa darí.
M
milan a helenaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,trochu to dá práci ale je pěknej.Také jsem ho nedávno scháněl.Tak ať se daří a slouží,třeba se někde potkáme.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Tak to je parádní veterán. Letos jsem měl dva takové jako sousedy na stpl v Německu. Byly po renovaci, nádhera.
Ať se vše povede a užívejte. Naděláte s ním určitě hodně parády.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
S
slepenejČlen
Přidáno před 7 let
pěkný ale nenechávejte ho stát musí jezdit ahoj
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
prostě úžasný auto, dej nám potom nějaké fotky až ho dáš do stavu dle Tvých představ.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
No paráda.Až to bude hotový,bude to krasavec.
simchasimchaČlen
Přidáno před 7 let
Je to krasavec už teď. :^
P
Petr81Nováček
Přidáno před 7 let
Děkuji všem za pozitivní reakce. Jak píšete, práce na něm bude mraky, ale co jsem chtěl to mám. Auto stálo od 5/2015 v Německu ve stodole s propadlou STK, takže začínáme motorem, řazením, brzdama atd., společně s nasazením dveří. Ty naštěstí jsou k tomu, z jiného auta ale origo, pod postelí je i rám dveří, stav jsem ještě neměl možnost úplně zkontrolovat, zítra snad už práce dovolí, tak i přihodím foto vnitřku.

Jen pro doplnění té šílenosti, auto jsme před koupí neviděl,pouze pár fotek, jela mi pro něj firma co dováží tahače s instrukcí, pokud to aspoň nastartuje a trochu pojde, podaří se zařadit aspoň něco, aspoň trochu to zabrzdí a budete mít pocit, že se to nerozpadne hned, kupte....vyjeli, splňovalo zadané, dodali, že interiér je zachovalej a sporák hoří, na foto od nich jsem viděl rozsvícený panel od obytný části ....za týden pro něj jelo plato......takže stav zatečení, elektriky, vody, funkčnost lednice, topení a všeho ostatního zatím neznám.

Projel jsem si zkušební jízdu po příjezdu, výfuk netěsní, brzdy silou vůle a oči na vrch hlavy, svtěla konečná, lampy na výměnu...teď ho honí kolem parkoviště aby se aspoň trochu rozhejbal, brzdy trochu lepší, na řízení vůle, řadit už jde lehce všechny rychlosti...ale motorář co ho bude dělat konstatoval na pohodu, dej ho ke mě léčit, takže zůstávám v klidu a jdu řešit dveře, chybí panty, nějaké vhodné, někdo nápad?, celkově jak na to?, už se naprosto strácim v informacích tady ve vláknech.
mekiemekieČlen
Přidáno před 7 let
Auto krásný - klobouk dolů. Snad kromě těch dveří je teď nejdůležitější to dostat do stavu, aby to dostalo STK. Držím palce.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
Upravil mekie dne 10.12.2016 18:01, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Petr81, franta 1953, JurajSK, milan a helena, JiPe Highlanders, slepenej, Miroslav6, bleriot11, simcha, mekie

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,034,187 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16300 sekund | Průměrně za: 0.163 (0) sekund | Dotazy: 94 | Použitá paměť: 1.95MB/2MB