Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Selfsat H30 plocha antena: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Selfsat H30 plocha antena

Poslední aktualizace před 7 let
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 7 let
Ahojte zakladam tem lebo ziadnu som nenasiel ohladom plochej anteny nie automatickej
zohnal som tv s tunerom dvb s2 a chcem si kupit kartu rozmyslal som nad volnou telkou ktora ide na astre 23,5 b tak kde aj skylink a plochou antenou selfsat h30 ako je to s montazou nakolko som sa informoval u predajcu karty volnej telky ze od budceho roku nebude moznost si naladit len tak v kempe satelit bez neakeho profi pristroja lebo sa prechadza na HD no ja sa nedam odbit a nasiel som na nete satfinder sf 500 moze mi niekto povedat ci budem vediet fungovat alebo to mam radsej predat dakjem vam velmi pekne za info
GardaGardaČlen
Přidáno před 7 let
Jsou tu jiní odborníci ale asi takhle: mám dojem, že mícháš pozemní vysílání se satelitním. Pokud tvůj sat přijímač zvládne HD nemáš asi problém se satelitem. Nevím proč by jsi měl potřebovat nějaký profi přístroj. Samozřejmě vyhledávače usnadní nastavení ale v základě se stačí podívat kam to mají ostatní a pak si s tím pohrát.
U pozemního vysílání to bude problém ale zase pokud televize nezvládne DVBT2 bude stačit ji doplnit nějakým konvertorem či jak se tomu říká.
Miloš
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 7 let
Nic si nepletiem mam aj samotnu dvb t antenu ale momentalne riesim televizor na pripojenie cez satelitny tuner dvb s pomocou dekodovacej karty od volnej telky nakolko chodim vetcinou zahranicie a nasiel som kvoly skladnosti plochu satelitnu antenu bez klasickeho lnb a ze vraj je horsia instalacia nez normalny satelit tak preto zhanam skusenejsich v kempoch som taketo setelity na trojnozkach nevidel vetsinou na automatickyh
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maregree napsal:

Nic si nepletiem mam aj samotnu dvb t antenu ale momentalne riesim televizor na pripojenie cez satelitny tuner dvb s pomocou dekodovacej karty od volnej telky nakolko chodim vetcinou zahranicie a nasiel som kvoly skladnosti plochu satelitnu antenu bez klasickeho lnb a ze vraj je horsia instalacia nez normalny satelit tak preto zhanam skusenejsich v kempoch som taketo setelity na trojnozkach nevidel vetsinou na automatickyh


Jestli jezdíš víc na jih tak je možné, že ta anténa už tam bude slabá my máme vyzkoušeno Skylink
v severní Italii na to jdou i HD programy, ale jižní Itálie nebo Španělsko to už chce alespoň 80 cm parabolu. Jinak naladěno mám za pár minut. :_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 7 let
Já chytám na jihu itálie na průměr 80 Skylink ale na Sicílii je už i 80 málo a některé programy už nejdou ale Freesat - Thor 5/6 jede bez problémů, má o mnoho lepší pokrytí na jihu než Skylink. Přešel jsem v létě na Freesat a spokojenost..
franta 1953franta 1953Člen
Přidáno před 7 let
Aji já mám freesat a pohoda
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 7 let
dakujem za odpovede ale zhanam skusenosti s ladenim plochej anteny nie klasickej paraboly s LNB ,jazdime vetsinou rakusko cesko madarsko a slovensko takze sa o signal nebojim bojim sa len samotneho ladenia nakolko to nieje to iste co ofsetova antena dakujem za odpovede
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maregree napsal:

dakujem za odpovede ale zhanam skusenosti s ladenim plochej anteny nie klasickej paraboly s LNB ,jazdime vetsinou rakusko cesko madarsko a slovensko takze sa o signal nebojim bojim sa len samotneho ladenia nakolko to nieje to iste co ofsetova antena dakujem za odpovede


Mám tuto anténu na střeše karavanu a ovládám ji zevnitř tedy vidím na TV. v tom případě nepoužívám žádný přístroj v přijímači přepnu na "instalace antény" kde se mně trvale zobrazí ukazatelé síly a kvality signálu, Přibližný směr najdu mobilem pomocí aplikace sat finder
a v takovém případě mám naladěno během pár minut.

Když mám tuto plochou sat anténu na trojnožce, a nevidím na TV používám sat. přístroj který umí i zobrazit nekódovaný TV program. Ten měřák jsem koupil za cca. 2300 ve výprodeji.
je to tenhle: http://www.parabo...box-sf-20/

Nejčastější chyba která se při ladění stane je, že se chytneš na Astru 19,2 tam jsou některé kmitočty stejné jako na našich programech a tobě se pak zdá, že to nejde. Stačí ještě kousek pootočit doleva a jsi na správné družici.
Rozdíl mezi parabolou 70cm a touhle plochou v ladění není skoro žádný, ta citlivost pohybu kdy to jde/nejde je stejná.

Rozhodně je dobré si to naladění někde v klidu doma na dvoře natrénovat a na výjezdu už mít
sat. přijímač který je z domova předladěný a už má uložené požadované stanice v předvolbách.

Ještě k tomu SF500 celkem funguje, ale musíš si na něm přednastavit parametry transpondérů a programů na kterých to ladíš a mně moc nevyhovuje, proto mám jiný co umí i zobrazení TV programu.

:_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

maregree napsal:

dakujem za odpovede ale zhanam skusenosti s ladenim plochej anteny nie klasickej paraboly s LNB ,jazdime vetsinou rakusko cesko madarsko a slovensko takze sa o signal nebojim bojim sa len samotneho ladenia nakolko to nieje to iste co ofsetova antena dakujem za odpovede


Mám tuto anténu na střeše karavanu a ovládám ji zevnitř tedy vidím na TV. v tom případě nepoužívám žádný přístroj v přijímači přepnu na "instalace antény" kde se mně trvale zobrazí ukazatelé síly a kvality signálu, Přibližný směr najdu mobilem pomocí aplikace sat finder
a v takovém případě mám naladěno během pár minut.

Když mám tuto plochou sat anténu na trojnožce, a nevidím na TV používám sat. přístroj který umí i zobrazit nekódovaný TV program. Ten měřák jsem koupil za cca. 2300 ve výprodeji.
je to tenhle: http://www.parabo...box-sf-20/

Nejčastější chyba která se při ladění stane je, že se chytneš na Astru 19,2 tam jsou některé kmitočty stejné jako na našich programech a tobě se pak zdá, že to nejde. Stačí ještě kousek pootočit doleva a jsi na správné družici.
Rozdíl mezi parabolou 70cm a touhle plochou v ladění není skoro žádný, ta citlivost pohybu kdy to jde/nejde je stejná.

Rozhodně je dobré si to naladění někde v klidu doma na dvoře natrénovat a na výjezdu už mít
sat. přijímač který je z domova předladěný a už má uložené požadované stanice v předvolbách.

Ještě k tomu SF500 celkem funguje, ale musíš si na něm přednastavit parametry transpondérů a programů na kterých to ladíš a mně moc nevyhovuje, proto mám jiný co umí i zobrazení TV programu.

:_

Dakujem za info este mala otazocka ze ci postupujem rovnako ked mam uz zabudovany sat resiver v tv ono mne neide ani tak o tie slovenkse ale napriklad ked som v madarsku staci mi aj astra 1 s nemeckymi kanalmy alebo niekde kde nemam signal na dvbt antenu preto sa informujem ze co a ako a este posledna otazocka ja som si to tiez tak predstavoval ze si apkou nastavim priblizne sat a potom doladim tym satfinderom sf 500
Miro TMiro TČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, tiez mam plochu antenu na streche a na ladenie som nakoniec kupil openbox sf51 a super ladenie. Stoji110 eur a jednoducho sa na nom nastavuju nove transportery a aj obsluha je super. Odporucam
Miro, Zuzka a Miško (10) s Miškou (7). Karavan Hobby De Luxe 545 KMF a HONDA CR-V 2,2
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: maregree, Garda, Zdenek a Alena, Pegaso 2010, franta 1953, Miro T

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,681,217 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15865 sekund | Průměrně za: 0.15865 (0) sekund | Dotazy: 91 | Použitá paměť: 1.95MB/2MB