Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 vševedkovia: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

vševedkovia

Poslední aktualizace před 7 let
P
pave753Člen
Přidáno před 7 let
Už dlhší čas sledujem komunikáciu na Caravan24.cz
Ľudia v dobrej viere prosia o pomoc skúsenejších. Od dobrých a múdrych sa dočkajú aj pomoci.
No skoro vždy sa tam pripletú aj "vševedkovia" Keď neviem pomôcť tak sa učím a nezosmiešňujem ostatných.
Tým nemyslím konkrétne na nikoho. Navrhujem viac sebareflexii - sebareflexie.
Blížia sa Vianoce, skúsme byť zhovievavý. Budeme sa tu všetci cítiť dobre.
Prajem všetkým požehnané Vianočné sviatky.
Pavel
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Kdysi jsem měl stejný nápad založit podobné téma.Zkušennost je taková,že podobná témata,je lepší nezakládat....Zbytečně to jitří rány.K ničemu jinému to není a určitě se ti, kterých se to týká nad tím ani nezamyslí.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

bleriot11 napsal:

Kdysi jsem měl stejný nápad založit podobné téma.Zkušennost je taková,že podobná témata,je lepší nezakládat....Zbytečně to jitří rány.K ničemu jinému to není a určitě se ti, kterých se to týká nad tím ani nezamyslí.


Je to tak, nic se nezmění a potrefená husa ještě víc kejhá.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

pave753 napsal:
Už dlhší čas sledujem komunikáciu na Caravan24.cz
Ľudia v dobrej viere prosia o pomoc skúsenejších. Od dobrých a múdrych sa dočkajú aj pomoci.
No skoro vždy sa tam pripletú aj "vševedkovia" Keď neviem pomôcť tak sa učím a nezosmiešňujem ostatných.
Tým nemyslím konkrétne na nikoho. Navrhujem viac sebareflexii - sebareflexie.
Blížia sa Vianoce, skúsme byť zhovievavý. Budeme sa tu všetci cítiť dobre.
Prajem všetkým požehnané Vianočné sviatky.
Pavel

Mno ....

... tak já si taky přidám.

Asi stokrát jsem se zařekl, že už sem přispívat nebudu.
Ale čas od času to nevydržím ...
Nicméně jsem dospěl k názoru, že je zde situace taková, že se nadnese téma a je očekávána pouze jediná odpověď.
Pokud má někdo názor jiný, nedej bože i jiné zkušenosti z praxe, tak je velmi brzy označen za Trolla.
Ano - jsem adresný - myslím tím sebe! A jsem v tomto smyslu na své "trollství" hrdý!
Mám pocit, že v dnešní době asi nikdo nechce slyšet pravdu. Protože každý má tu svou (... za jedinou ...)!
Tak proč se kurňa ptají, když to nechtěj slyšet? Já to opravdu nechápu!
Jenom mne mrzí jedna věc. A to, že když někdo časem příjde na to, "že ten Troll měl pravdu", tak už se s tím nikomu nepochlubí, protože by byl za blba!
(Někdy někdo napíše SZ, ale to se zase dozvím pouze já a kruh je uzavřen - troll zůstane trollem a blb zůstane blbem.)
Tady já radeji budu trollem, než blbem!

Zde mne napadá citát mého oblíbeného velikána:
"Blbej neví, že je blbej, protože je blbej!"
A už to slyším! Slyším to, že se zase do někoho navážím! Pozor! Jediný, kdo zde byl jmenován jsem já! Tedy se naváží zcela logicky sám do sebe.
Ale jak z toho teď vyjedu ... ?


Přeji hezké Vánoce a lyžníkům hodně toho bílého ....
... a do roku příštího klídek pohodičku a hodně kilometrů se šťastnými návraty!


Ahoooj Kamil :_
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Mirek a IvaMirek a IvaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hatiti napsal:

... tak já si taky přidám.

Asi stokrát jsem se zařekl, že už sem přispívat nebudu.
Ale čas od času to nevydržím ...
Nicméně jsem dospěl k názoru, že je zde situace taková, že se nadnese téma a je očekávána pouze jediná odpověď.
Pokud má někdo názor jiný, nedej bože i jiné zkušenosti z praxe, tak je velmi brzy označen za Trolla......
[/b]

Ahoooj Kamil :_


Čoveče Kamile, moc hezky jsi to napsal. Mluvíš mi z duše. Já občas přemýšlím, jestli se tady už nejedná o pozitivní diskriminaci.
Taky přejí pěkné svátky vánoční. Mirek
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mirek a Iva napsal:
.... Čoveče Kamile, moc hezky jsi to napsal. Mluvíš mi z duše. Já občas přemýšlím, jestli se tady už nejedná o pozitivní diskriminaci.
Taky přejí pěkné svátky vánoční. Mirek


Díky za podporu v boji věru nerovném!

Čao Kamil :_ :D
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

pave753 napsal:
Už dlhší čas sledujem komunikáciu na Caravan24.cz
Ľudia v dobrej viere prosia o pomoc skúsenejších. Od dobrých a múdrych sa dočkajú aj pomoci.
No skoro vždy sa tam pripletú aj "vševedkovia" Keď neviem pomôcť tak sa učím a nezosmiešňujem ostatných.
Tým nemyslím konkrétne na nikoho. Navrhujem viac sebareflexii - sebareflexie.
Blížia sa Vianoce, skúsme byť zhovievavý. Budeme sa tu všetci cítiť dobre.
Prajem všetkým požehnané Vianočné sviatky.
Pavel

Mno ....

... tak já si taky přidám.

Asi stokrát jsem se zařekl, že už sem přispívat nebudu.
Ale čas od času to nevydržím ...
Nicméně jsem dospěl k názoru, že je zde situace taková, že se nadnese téma a je očekávána pouze jediná odpověď.
Pokud má někdo názor jiný, nedej bože i jiné zkušenosti z praxe, tak je velmi brzy označen za Trolla.
Ano - jsem adresný - myslím tím sebe! A jsem v tomto smyslu na své "trollství" hrdý!
Mám pocit, že v dnešní době asi nikdo nechce slyšet pravdu. Protože každý má tu svou (... za jedinou ...)!
Tak proč se kurňa ptají, když to nechtěj slyšet? Já to opravdu nechápu!
Jenom mne mrzí jedna věc. A to, že když někdo časem příjde na to, "že ten Troll měl pravdu", tak už se s tím nikomu nepochlubí, protože by byl za blba!
(Někdy někdo napíše SZ, ale to se zase dozvím pouze já a kruh je uzavřen - troll zůstane trollem a blb zůstane blbem.)
Tady já radeji budu trollem, než blbem!

Zde mne napadá citát mého oblíbeného velikána:
"Blbej neví, že je blbej, protože je blbej!"
A už to slyším! Slyším to, že se zase do někoho navážím! Pozor! Jediný, kdo zde byl jmenován jsem já! Tedy se naváží zcela logicky sám do sebe.
Ale jak z toho teď vyjedu ... ?


Přeji hezké Vánoce a lyžníkům hodně toho bílého ....
... a do roku příštího klídek pohodičku a hodně kilometrů se šťastnými návraty!


Ahoooj Kamil :_


plne s tim souhlasim, jen to prislovi s blbcem znam trochu jinak

Blbec nikdy nepochopí že je blbcem skutečně,
pravdu o tom, že je blbec, blbci říkáš zbytečně


Preju hezky svatky
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: pave753, bleriot11, Miroslav6, Hatiti, Mirek a Iva, Dudla

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,045,958 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14723 sekund | Průměrně za: 0.14723 (0) sekund | Dotazy: 79 | Použitá paměť: 1.87MB/2MB