Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 alternativa?: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

alternativa?

Poslední aktualizace před 7 let
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let
https://dum.bazos...tnosti.php a https://auto.bazo...topeni.php

Kam se hrabou trumy,webasta,eberspachery,atesa apod.:):D

Automatické sloučení 01.12.2016 09:07:
ještě jeden kousek. https://auto.bazo...topeni.php
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
Upravil Sheba dne 01.12.2016 10:07, před 7 let
P
paragČlen
Přidáno před 7 let
Protože nehodlám ukončit svůj život dobrovolně,tak bych si tyto topení do obytky nikdy nedal.Večer zatopíš a ráno tě havrani vynesou.
F
ferdasanČlen
Přidáno před 7 let
JO,až na ty spaliny co ti jdou do obytnýho prostoru,super.Zlatý Webasto a pod.
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
možná jako alternativa rozvodu - zatopit ženě ......

před mnoha lety, když jsem začínal, se mě to zdálo jako dobrej nápad, tak jsem si tenhle typ kamínek půjčil na zkoušku, zapnul jsem to naplno a ........... za cca 10 - 15 min se mě hóódně těžko dýchalo.
Takže doporučuju jen pro sebevrahy. ( a nenechte se ukolébat tím, že tam určitě píšou, že zařízení má pojistku proti nedostatku kyslíku. Vsadím se, že zdechnete dřív než ty kamna)
mbmbČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Joza napsal:

možná jako alternativa rozvodu - zatopit ženě ......

před mnoha lety, když jsem začínal, se mě to zdálo jako dobrej nápad, tak jsem si tenhle typ kamínek půjčil na zkoušku, zapnul jsem to naplno a ........... za cca 10 - 15 min se mě hóódně těžko dýchalo.
Takže doporučuju jen pro sebevrahy. ( a nenechte se ukolébat tím, že tam určitě píšou, že zařízení má pojistku proti nedostatku kyslíku. Vsadím se, že zdechnete dřív než ty kamna)



No, ale ušeří. A to se vyplatí...:r!k:^
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
C
croatiaczČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mb napsal:

Citovat

Joza napsal:

možná jako alternativa rozvodu - zatopit ženě ......

před mnoha lety, když jsem začínal, se mě to zdálo jako dobrej nápad, tak jsem si tenhle typ kamínek půjčil na zkoušku, zapnul jsem to naplno a ........... za cca 10 - 15 min se mě hóódně těžko dýchalo.
Takže doporučuju jen pro sebevrahy. ( a nenechte se ukolébat tím, že tam určitě píšou, že zařízení má pojistku proti nedostatku kyslíku. Vsadím se, že zdechnete dřív než ty kamna)



No, ale ušeří. A to se vyplatí...:r!k:^


Propagace těchto krámů by snad měla být trestná
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Ten co je na bazoši má odvod spalin ven.Do karavanu fouká jen teplý vzduch.To by fungovat mělo.Pro jistotu prodloužit to sání jinam od výfuku.
mbmbČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

bleriot11 napsal:

Ten co je na bazoši má odvod spalin ven.Do karavanu fouká jen teplý vzduch.To by fungovat mělo.Pro jistotu prodloužit to sání jinam od výfuku.
[mp3][/mp3]


To je pravda, ale je to,, domo-dělo" z předminulého století, ale cena z budoucího... Možná by měl zavolat Láďovi Hruškovy. To je expert na p...viny.:_
Miloš a Zuzka
hlavně v teple...Autorizovaný servis WEBASTO +EBERSPACHER+ BRANO/ATESO
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

bleriot11 napsal:

Ten co je na bazoši má odvod spalin ven.Do karavanu fouká jen teplý vzduch.To by fungovat mělo.Pro jistotu prodloužit to sání jinam od výfuku.


jo,ale musíš to mít někde vedle nebo pod karavanem.a než zatopíš,tak chvíli kolem toho lítat,než to nachystáš.
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
ufonCZufonCZČlen
Přidáno před 7 let
to prvni jsme meli ve vetsim doma asi v 5 kusech, funguje ale za par hodin se vsem chtelo v mistnosti spat, jestli jste nekdy byli na konferenci ve vesnicke klubovne kde neni vzduchotechnika a nahnacalo se tam 100 ludi, tak asi tolik vzduchu tam zbylo :l

to druhe urcite funguje ale zapojit horak a rozhanet vzduch vetrakem z pc nebude asi nejucinejsi nemluve o nejake regulaci termostatem dle teploty v karavanu tj. regulacnim prvkem je nejotrlejsi obyvatel karavanu co to chodi ventilem regulovat dle aktualni hladiny alkoholu v krvy posadky !r
Vlado + Ivča s Kubíkem a Martínkem po světě v Hymer BMC 680
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Doufám že je to jen žert , obě věci stojí za houby a jsou velmi nebezpečné .Kde chodíte na takové kraviny , jedině kdybych se chtěl zbavit někoho kdo mi pije krev . "Babiš a spol"
Žijeme jen jednou.
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Herman napsal:

Doufám že je to jen žert , obě věci stojí za houby a jsou velmi nebezpečné .Kde chodíte na takové kraviny , jedině kdybych se chtěl zbavit někoho kdo mi pije krev . "Babiš a spol"


Proto jsem to taky dál do sekce humor.:)
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Sheba, parag, ferdasan, Joza, mb, croatiacz, bleriot11, ufonCZ, Laky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,916,647 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15939 sekund | Průměrně za: 0.15939 (0) sekund | Dotazy: 111 | Použitá paměť: 2.08MB/2MB