Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 nefunguje lednice: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

nefunguje lednice

Poslední aktualizace před 7 let
P
Patrik KremrNováček
Přidáno před 7 let
zdravím všechny, mám první obytňák a při kontrole funkčnosti lednice na plyn mi nejde udržet plamen. Po zapálení, držím knoflík než se nažhaví, ale pořád nic, stále zhasíná. nemáte někdo zkušenosti jak to opravit? díky moc
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Patrik Kremr napsal:

zdravím všechny, mám první obytňák a při kontrole funkčnosti lednice na plyn mi nejde udržet plamen. Po zapálení, držím knoflík než se nažhaví, ale pořád nic, stále zhasíná. nemáte někdo zkušenosti jak to opravit? díky moc


zkus něco najít třeba tady: http://www.carava...;pid=46283
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
P
Patrik KremrNováček
Přidáno před 7 let
díky. zkusím to rozdělat a uvidíme.. :)
MikesMikesČlen
Přidáno před 7 let
Mě vždy stačilo po zapálení a krátkém podržení knoflíku s ním párkrát rychle pomačkat a lednice hořela.
Mikeš
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Udělej takovou zkoušku. Zapálím plamen a držím tlačítko 20 sekund a pustím. Jestli plamen zhasne, tak je vadné termoelektrické čidlo, nebo toto čidlo vyjelo z hořáku a není dostatečně ohříváno. Demontáž hořáku a kontrola ustavení čidla. Jestli chceš čidlo měřit multimetrem, neměř napětí, ale proud do zkratu! Ten by neměl být menší než 60-80 mA.
chodacchodacČlen
Přidáno před 7 let
Zacal bych tim, ze bych promazal ten knoflik te pojistky :). U me to po 3 letech hledani zavady fungovalo :). Pravda je, ze jsem predtim moc nehledal, jezdil jsem jenom do kempu :).
na všechny otázky světa najdeš odpovědi v textech Tří sester
Aleš 776751458, Hanka 777079243
P
Patrik KremrNováček
Přidáno před 7 let
O víkendu se v tom budu vrtat, zkusím všechny uvedené možnosti. díky:)

Automatické sloučení 17.12.2016 17:54:
Tak jsem zkousel vsechno.... podrzet knofluk, ruzne dlouho, trysku a horak rozdelal vycisti a prodouknul kompresorem.. proste plamen nedrzi. Musim do servisu, nevite kde v okoli Prahy,idealane praha zapad je nejakej osvedcenej servis. Nechal bych tam udelat i revizi plynu a elektro. Diky
Upravil Patrik Kremr dne 17.12.2016 18:54, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Patrik Kremr, Zdenek a Alena, Mikes, Vasu, chodac

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,976,103 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18069 sekund | Průměrně za: 0.18069 (0) sekund | Dotazy: 81 | Použitá paměť: 1.86MB/2MB