Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 propan butan a propan 100%: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

propan butan a propan 100%

Poslední aktualizace před 7 let
ZZ GASZZ GASNováček
Přidáno před 7 let
ZZ GAS s.r.o.

plnírna PB ,čerpací staniceLPG a sklad tech.plynů

PB 10kg 330,- s DPH
propan 100% 10kg 360,- s DPH
T
tomas_Člen
Přidáno před 7 let
Možná by to chtělo přidat adresu
CibiCibiČlen
Přidáno před 7 let
google...

Krauzovna 251, 277 41 Kly

cena za propan dobrá, asi to příště vezmu do Prahy tudy...dík
VW LT 35 maxi
ZZ GASZZ GASNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

tomas_ napsal:

Možná by to chtělo přidat adresu


klikni na www

Automatické sloučení 25.11.2016 11:05:

Citovat

Cibi napsal:

google...

Krauzovna 251, 277 41 Kly

cena za propan dobrá, asi to příště vezmu do Prahy tudy...dík


provozovna a sklad je Kostelec nad Labem, Krauzovna je adresa firmy

Automatické sloučení 25.11.2016 14:06:
průtokoměr
Upravil ZZ GAS dne 25.11.2016 15:06, před 7 let
ZZ GAS Připojili následující obrazek:
img_2806.jpg
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let
Pochopil jsem to správně, že na provozovně plníte sami láhve ?
ZZ GASZZ GASNováček
Přidáno před 7 let
Ano pochopil plníme a víme co prodáváme :-)
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 7 let
a plníte tedy propan nebo jen propan-butan a lahve s propanem si dovážíte a prodáváte jen naplněné? Na vašem webu o tom není zmínka a jen se tam uvádí že plníte PB.
midlummidlumČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

ZZ GAS napsal:

Ano pochopil plníme a víme co prodáváme :-)

Ale napsat jednu jedinou srozumitelnou větu je bohužel nad naše síly.Jen reklamu ovládáme na výbornou.
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 7 let
A mimo jiné tu máme příslušné vlákno. http://www.caravan24.cz/forum/viewthr...ad_id=1156
ZZ Gas nic ve zlém, každé místo s plynem je fajn, ale mohl jsi alespoň prolétnout fórum, kouknout na místní zvyklosti a trochu se tvářit jako že se zajímáš. Ale ono to vypadá, že u Tebe máme nakupovat, ale jinak Tě C24 nezajímá...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
ZZ GASZZ GASNováček
Přidáno před 7 let
Ano plníme i propan pokud ho máme v nádržích. Obvykle máme 7,5 tuny PB v nádržích a jednou týdně objednáváme 2tuny propanu a ten hned stáčíme do lahví. Ale není nic jednoduššího než zavolat :-)
Jezdí ke mě spousty majitelů půjčoven karavanů a ano dělám si reklamu i tady :-)
Mám zde založený profil z důvodu reklamy, ale také mi nedělá problém lidem poradit , protože za mnou pak všichni majitelé karavanů jezdí a nevědí si rady.
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

ZZ GAS napsal:

Ano plníme i propan pokud ho máme v nádržích. Obvykle máme 7,5 tuny PB v nádržích a jednou týdně objednáváme 2tuny propanu a ten hned stáčíme do lahví. Ale není nic jednoduššího než zavolat :-)
Jezdí ke mě spousty majitelů půjčoven karavanů a ano dělám si reklamu i tady :-)
Mám zde založený profil z důvodu reklamy, ale také mi nedělá problém lidem poradit , protože za mnou pak všichni majitelé karavanů jezdí a nevědí si rady.


Super zpráva a reklama.Jen takových více.Možná by byla dobrá mapa čerpaček propanu.

Automatické sloučení 27.11.2016 08:03:

Citovat

ZZ GAS napsal:

Ano plníme i propan pokud ho máme v nádržích. Obvykle máme 7,5 tuny PB v nádržích a jednou týdně objednáváme 2tuny propanu a ten hned stáčíme do lahví. Ale není nic jednoduššího než zavolat :-)
Jezdí ke mě spousty majitelů půjčoven karavanů a ano dělám si reklamu i tady :-)
Mám zde založený profil z důvodu reklamy, ale také mi nedělá problém lidem poradit , protože za mnou pak všichni majitelé karavanů jezdí a nevědí si rady.


Super zpráva a reklama.Jen takových více.Možná by byla dobrá mapa čerpaček propanu.

Automatické sloučení 27.11.2016 08:03:

Citovat

ZZ GAS napsal:

Ano plníme i propan pokud ho máme v nádržích. Obvykle máme 7,5 tuny PB v nádržích a jednou týdně objednáváme 2tuny propanu a ten hned stáčíme do lahví. Ale není nic jednoduššího než zavolat :-)
Jezdí ke mě spousty majitelů půjčoven karavanů a ano dělám si reklamu i tady :-)
Mám zde založený profil z důvodu reklamy, ale také mi nedělá problém lidem poradit , protože za mnou pak všichni majitelé karavanů jezdí a nevědí si rady.


Super zpráva a reklama.Jen takových více.Možná by byla dobrá mapa čerpaček propanu.
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
Upravil PPPmyto dne 27.11.2016 09:03, před 7 let
ZZ GASZZ GASNováček
Přidáno před 7 let
Pokud budu on-line rád Vám odpovím na otázky.

Jaký je rozdíl mezi propanem a směsi PB? Propan je dražší PB levnější:-) Propan se odpaří v minusovich teplotách butan ne. V ČR jsou dané normy na zimní a letní směs 60/40, 40/60 ,ale vozí nám dodavatelé z rafinerie i směs 80/20 nebo 90/10 a to už asi nepoznáte rozdíl mezi propanem a touhle směsi. Navíc máme na plnirne průtokoměr s ukazatelem hustoty při teplotě aby jsme věděli co nakupujeme a ochotně rád ukážu co je za směs. Tohle na žádný plnirne asi nikdo neudělá:-)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

ZZ GAS napsal:

Pokud budu on-line rád Vám odpovím na otázky.

Jaký je rozdíl mezi propanem a směsi PB? Propan je dražší PB levnější:-) Propan se odpaří v minusovich teplotách butan ne. V ČR jsou dané normy na zimní a letní směs 60/40, 40/60 ,ale vozí nám dodavatelé z rafinerie i směs 80/20 nebo 90/10 a to už asi nepoznáte rozdíl mezi propanem a touhle směsi. Navíc máme na plnirne průtokoměr s ukazatelem hustoty při teplotě aby jsme věděli co nakupujeme a ochotně rád ukážu co je za směs. Tohle na žádný plnirne asi nikdo neudělá:-)


Dobrý den,
nevím jestli jsem to z vaší odpovědi dobře pochopil a tak se ještě jednou zeptám. Pokud přijedu na vaší LPG čerpací stanici obytným autem, natankujete mě do vestavěvé nádrže obytného auta ( s vnější přírubou stejnou jako u aut používajících LPG ke trakci ) propan/butan v poměru 80/20 resp.90/10 ? nebo touto směsí plníte pouze přenosné lahve ?
Díky za odpověď
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
ZZ GASZZ GASNováček
Přidáno před 7 let
Pro všechny majitele kompozitové láhve. Ano jsou krásné jsou lehké a je v nich hezky vidět plyn,ale to je tak asi vsechno:-). nikdo vám na ni už tlakovou zkoušku neudělá repasovat nejdou můžete ji rovnou vyhodit.Staci když s ní trochu bouchnete o ostrý kamínek a na spodku láhve Vám bude utíkat. Pokud bude jenom trochu prasknuty držák nesmíme je plnit. Kupujete je na bazaru se stoupací trubičkou na VZV .
Doporučuji kupovat do karavanů železné nebo hliníkové láhve nebo láhve s keramickým vnitřkem pokud chcete aby láhev byla uvnitř čistá.
Jinak jich na plnirne máme asi padesát na vyhození takže se zních dají dělat pěkně květináče když se rozpůlí vejpůl :-)

Automatické sloučení 27.11.2016 13:30:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

ZZ GAS napsal:

Pokud budu on-line rád Vám odpovím na otázky.

Jaký je rozdíl mezi propanem a směsi PB? Propan je dražší PB levnější:-) Propan se odpaří v minusovich teplotách butan ne. V ČR jsou dané normy na zimní a letní směs 60/40, 40/60 ,ale vozí nám dodavatelé z rafinerie i směs 80/20 nebo 90/10 a to už asi nepoznáte rozdíl mezi propanem a touhle směsi. Navíc máme na plnirne průtokoměr s ukazatelem hustoty při teplotě aby jsme věděli co nakupujeme a ochotně rád ukážu co je za směs. Tohle na žádný plnirne asi nikdo neudělá:-)


Dobrý den,
nevím jestli jsem to z vaší odpovědi dobře pochopil a tak se ještě jednou zeptám. Pokud přijedu na vaší LPG čerpací stanici obytným autem, natankujete mě do vestavěvé nádrže obytného auta ( s vnější přírubou stejnou jako u aut používajících LPG ke trakci ) propan/butan v poměru 80/20 resp.90/10 ? nebo touto směsí plníte pouze přenosné lahve ?
Díky za odpověď


Bohužel nenaplnime musíme dodržovat pravidla. To znamená že plnirny jsou vždy udělané tak že se můžou láhve plnit jenom v určitém prostoru a já nemuzu s hadici vylézt ven a plnit Vám auto a karavan zase nenacpeme do plnirny :-). máme čerpací stanici a plnirnu lahvi oddělenou to musí být kvůli celni zprávě aby věděla kde jsou nádrže se spotřební dani a bez. Takže karavany s vestavenyma nadrzema plníme u LPG čerpací stanice. A na té průtokoměr nemáme . Pokud Vám to někdo plní z LPG čerpací stanice pak to na 90 procent není propan :-) ani nám nevozí propan do aut tam to není potřeba. Takže jste to pochopil správně můžeme plnit v plnirne pouze lahve.
Upravil ZZ GAS dne 27.11.2016 14:30, před 7 let
Tomas BrabecTomas BrabecČlen
Přidáno před 7 let
Vážený ZZ GAS, čteš si vůbec otázku, než na ni odpovíš? O kompozitovych lahvích tu nikdo nepsal. V obytce jsou nejčastěji hliníkové plnící lahve nebo ocelové nádrže na LPG. Tyto plnite čistým propanem nebo ne? Plnící lahve pochopitelně bez vyndavani z auta, pokud jsou opatřeny plnicim hrdlem.

Přijde mi, že o obytkach toho až tak moc nevíte...

Ačkoliv plyn se týká obytných vozů, je zde na něj konkrétní vlákno. Toto je stejně blba reklama jako na ty kytary...
ZZ GASZZ GASNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

Tomas Brabec napsal:

Vážený ZZ GAS, čteš si vůbec otázku, než na ni odpovíš? O kompozitovych lahvích tu nikdo nepsal. V obytce jsou nejčastěji hliníkové plnící lahve nebo ocelové nádrže na LPG. Tyto plnite čistým propanem nebo ne? Plnící lahve pochopitelně bez vyndavani z auta, pokud jsou opatřeny plnicim hrdlem.

Přijde mi, že o obytkach toho až tak moc nevíte...

Ačkoliv plyn se týká obytných vozů, je zde na něj konkrétní vlákno. Toto je stejně blba reklama jako na ty kytary...


Ano čtu odpověď má pan dole.
Kompozitové láhve byla odpověď pro dva lidi co mi volali a pro ty ostatní.
Vláken je tu spousta
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 7 let
Teď jsem zkoušel pustit topení z láhve koupené v létě. Topení se vypínalo. Asi proto, že je už zima. Druhou láhev
/nádrž/ mám plnící s vnějším vývodem, tu jsem nechal dnes naplnit u čerpací stanice v Praze. Topení už vesele topí.
Tudíž i ČS mají zřejmě zimní směs, tzn. s vyšším procentem propanu.
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 7 let
U firmy ZZ Gas v létě kupuji PB a nyní čistý propan, obsluha velice vstřícná, nechám tam prázdné láhve a za 1 - 2 dny je mám naplněné. Nemám s touto firmou nic společného, takže žádná reklama z mé strany, pouze spokojenost s cenou, kvalitou a i s obsluhou. Mohu jen doporučit :-)))
ZZ GASZZ GASNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

Sapuki napsal:

Teď jsem zkoušel pustit topení z láhve koupené v létě. Topení se vypínalo. Asi proto, že je už zima. Druhou láhev
/nádrž/ mám plnící s vnějším vývodem, tu jsem nechal dnes naplnit u čerpací stanice v Praze. Topení už vesele topí.
Tudíž i ČS mají zřejmě zimní směs, tzn. s vyšším procentem propanu.


Ano i LPG čerpací stanice se zaváží letni a zimní směsí je to dané zákonem. U LPG je do aut ještě daná norma na obsah síry. Výrobek musí splnovat požadavek normy ČSN EN 589 pro motorová paliva-zkapalněné ropné plyny (LPG)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ZZ GAS, tomas_, Cibi, Majli, STMax, midlum, ScooterMarty, PPPmyto, Vajglon Hnuson, Tomas Brabec, Sapuki, Martasik

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,904,343 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16185 sekund | Průměrně za: 0.16185 (0) sekund | Dotazy: 147 | Použitá paměť: 2.36MB/2MB