Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Varta-Banner-Exide: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Varta-Banner-Exide

Poslední aktualizace před 7 let
J
JindraciČlen
Přidáno před 7 let
Jsem před koupí nové baterky trakce 180ah

Doporučte zkušenosti která je lepší
coupicicoupiciČlen
Přidáno před 7 let
Mám dobré zkušenosti s exide.Montujem je i do osobních vozů a bez problémů.Zatím nejlepší zkušenosti mezi bateriemy.
obytka s alkovnou, jirka42 gábina37,david8 kuba 5 roků
krakenkrakenČlen
Přidáno před 7 let
Varta - špatné zkušenosti, nevydržela ani startovací v autě ani trakční v přívěsu, a to v mnoha případech. Naposledy startovací do 6měs, trakční cca 14měs.
Banner - jezdím dlouhodobě, startovací-nikdy mi neodešla předčasně, trakční nevím, dával jsem prvně.
Exide - nikdy jsem osobně neměl, nemohu posoudit, říká se že jsou dobré
Za mě Banner.
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Za mě Exide.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
P
Pegaso 2010Člen
Přidáno před 7 let
Exide.
chodacchodacČlen
Přidáno před 7 let
Exide v aute 9 mesicu a k.o. Zaruka neuznana.
na všechny otázky světa najdeš odpovědi v textech Tří sester
Aleš 776751458, Hanka 777079243
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let
EXIDE Equipment, nebo EXIDE Equipment GEL pokud to technicky lze :he:D
4.114683,118.628756
misusmisusČlen
Přidáno před 7 let
Banner,dlouhodobe pouzivam + sou za dobrou cenu. Varta nebrat
180 od Banneru mam v nastavbe pres rok,zatim dobry.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Banner,ještě mě nepodvedla ale jestli zahne kouknu po jiné.....
jirkajjirkajČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj , mám dvě trakční baterie Banner Energy Bull 956 01, 80Ah pod sedačkami spojené dohromady přes dva roky (zátěžový test 89%kapacity) a na druhý okuh mám EXIDE Equipment GEL 90Ah stáři 4roky a 5měsíců
rimidavlrimidavlČlen
Přidáno před 7 let
Varta startovací 100 Ah - 7 let, nyní Varta startovací 100 Ah - 2 roky a OK, Varta staniční 100 Ah - 6 let - vyměněna preventivně, nyní Varta 90 Ah staniční - 4 roky a OK. Takže já Vartu nehaním, moje zkušenost je dobrá.
Přes zimu nejezdím, baterie trvale pod udržovacím proudem. V létě nabíjeny ze solárů a při jízdě.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
Mam Vartu Dual Purpose 230Ah, tak nejak 2 roky a zrejme kaput.... za me Vartu ne
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
HazikHazikČlen
Přidáno před 7 let
Já už používám jenom EXIDE jsou o něco dražší, ale vypaltí se. Mam tyto baterie od přívěsu až po autobus a nikdy nezraděj. V traktoru už ji mam dokonce 9 let a furt funguje výborně.
fidofidoČlen
Přidáno před 7 let
Také doporučuji Exide, mám zkušenosti jak se startovačkama, tak s trakcí. Myslím si, že nejlevněji koupíš tady https://www.battery.cz/baterie-exide-...-1300.html
Fido&Fidorka
vlk-czvlk-czČlen
Přidáno před 7 let
Můj osobák Varta 2x95Ah startovačka 7 let vše OK, tátovo auto 85Ah 5 let vše OK, obytka startovačka 95Ah 2 roky OK, trakce 230Ah 2 roky stále OK. Za mě je Varta zatím v pohodě. Firemní auto Fabia Banner 4 roky a OK. EXIDE zatím neznám.
T
thomash1Člen
Přidáno před 7 let
jak jsem schopny sam doma udelat zatezovy test na trakci v obytce?
Hymer BMC I 600
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Kapacitu akumulátoru jde v domácích podmínkách zjistit vybíjením žárovkou, nebo do odporu.
Plně nabitou baterku budu například vybíjet žárovkou, kde zpočátku při napětí 12,8 V teče proud 5 A Postupně klesá proud i napětí. Měření se provádí do napětí 10,8 V Pak výpočet například 5 hodin x5 A, 3 hodiny 4,5 A, 1 hodina 4 A kapacita = 5x5+3x4,5+4 = 42,5 Ah
Tímto testem jsi hluboce vybil baterku a ztratil jeden cyklus ! Pak rychle baterku nabít !!!!!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,652,533 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22899 sekund | Průměrně za: 0.22899 (0) sekund | Dotazy: 126 | Použitá paměť: 2.18MB/2MB