Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zimní kempování: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zimní kempování

Poslední aktualizace před 7 let

Anketa: Jezdíte s karavanem(ne s obytným autem) i v zimě

    Ano [52/76]68 %
    Ne [20/76]26 %
    Mám strach ze zimních cest [4/76]5 %
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj jezdim v zime na hory plyn neresim mam naftove topeni a dobrou baterii roseni neznam co to je ale to je tim ze mam Laiku sila boku 34mm a auto delane i na zimu jezdim do kempu mam el. podlahove topeni vyhrivana garaz rano vse suche poblem vaha auta vyhrivane všechny nadrze
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Rozdíl teploty v přední a zadní části karavanu, lze nastavit na rozfuku zezadu na trumě, je tam regulace množství teplého vzduchu. Takové nohavice s páčkou uprostřed.
Je to GUT
patapataČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
zimni karavanik je super. Letos jsem upgradnul na noveho Knause tak jsem zvedavej jakej bude rozdil proti starsimu Hobbyku co jsem mel.
na zimu pouzivam:
- kryty a lednici
- kdyz je cca. pod -5st tak utesnim vetraci kryty na podlaze karavanu
- ve dne topim a mam na plno rozfuk na noc davam auto aby to moc nehucelo
- kondenzat je jen rano, protoze v noci neumim spat pri 24st :)
- celorocne propan
- misto odpadni nadrze pouzivam plastovej box :) delam kostky ledu - deti to milujou
- pro jistotu vozim sebou elektricke topidlo z Lidlu

Na tyden na lyze, ale jezdim do apartmanu, 4.lidi a mokre veci z lyzovani je proste moc.

Mj. pristi tyden jedem na advent s kamaradem na vanocni vikend do nemeckeho kempu u Bad Schandau.

Mam, ale take dotaz (stale je co se ucit ;), jezdite nekdo s karavanem a topenim na plyn za jizdy ? Je s tim problem? (nastavec na komin Truma T3 mam)


Pata&Kata + T&E
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 7 let
Jedno vyustění teplého vzduchu mám na pravá přední straně sedadla řidiče. Je to gut.
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 7 let
Zkušenost z víkendu.
V moci bylo nejmín mínus 7. V karavanu stále trenýrková teplota :)
V něděli ráno nešla voda, hm koukam co je a přes větrací otvor šla hadice od vnitřní nádrže a voda v tom místě zamrzla :), tak jsem tam pustil hadici z topení a vyřešeno během minutky.
Je tedy potřeba jak tu někdo psal utěsnit díry v podlace, přeci jen jimy značně táhne.
Nejhorší je to přes kuchynskou linku, od dřezem a za lednicí, zímní mřížky nepomohli. Je tam někde díra jak vrata. Neb tam jsou kohouty na plynové spotřebicče a nádobí pod troubou je jak led.

Jinak vše v pophodě, odpad nezamrzl, voda vytéká bez probléů, i když není slaná :) tož to je v pohoidě.

Horší to bylo s autem, nechtělo naskočit, něco mě žere baterku, na jaře jsem jí kupoval a přehazoval do současnýho auta, který máme měsíc.
Naštěstí to vyřešil startovací kabel a jelo se hned.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Tak supr blahopřeji. Kryty větrání lednice jsem nekupoval, prostě ty spodní díry zalepím páskou.

GUT
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 7 let
Kryty od lednice nemůžu přeci zalepit páskou, když to jede na playn udusit se nechceme :)
Navíc, nejsem upnmě přesvědčen že zima jde tudy.
Protože pod lednicí netájne, ta je zřejmě zatěsněná do interieru dobře.
PS zimní kryty jsem dostal :) taky jsem je nekupoval
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
A vodu v mrazech používáte? Máte nádrž vytápěnou nebo uvnitř. Já mám 55 litrů pod karavanem, a častečně vystupuje pod lůžkem. Zespodu je na ní nějaký plastový kryt ale netuším jestli je to nějak odizolovaný. Je to tak origo.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
ValteracciValteracciČlen
Přidáno před 7 let
Jasně vodu v mrazu bez problémů, je uvnitř pod lůžkem, jen hadice vedla přes větrací otvor kde přimrzla, takže vím že tam musím nacpat nějakou krytku, nebo polystyren ze spodu....

Ven voda tekla bez problémů i ráno, stáli jsme na rovině a je dobře udělaný spád trubek, odpadní nezamrzají, i když jsou venku.
Mondeo combi 2,0 154Kw + aktuální Swift Chalenger Sport 586 - předtím Bailey Ranger 550/6 a ještě předtím Bailey Peagant Provence + posádka 2 + 2 + 1
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete upravit anketu v tomto vlákně.
Vy nemůžete hlasovat v anketě v tomto vlákně
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,028,614 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13495 sekund | Průměrně za: 0.13495 (0) sekund | Dotazy: 82 | Použitá paměť: 1.87MB/4MB