Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Varta trakce 90 Ah: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Varta trakce 90 Ah

Poslední aktualizace před 7 let
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

nechal jsem ji pár dnů v hlubokém vybití a bylo hotovo.


"Pár dnů v hlubokým vybití" nevydrží žádná baterie. Ani Trojan. A LiFePo už teprv ne.
Tohle je smrt každý baterie. Bohužel.

Jenže velká část lidí to taky óbr-nerada přizná. Určitý procento baterek je samozřejmě zmetkový; to bohužel, ale taky ne vždy je na vině ta baterka. A to je potřeba si přiznat. A to pravda ne-všichni :_ dokážou.

All: kdybych měl spočítat kolik jsem pozabíjel baterek já, tak mi nestačej prsty na nohou a na rukou dohromady,...:)
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj. Dodatek k mému příspěvku #6 a #10: Je to opět ke startovací baterii: Jedu do Přerova k doktorovi, stavím se v obchodech. Musím 8x nastartovat. Ujedu 22 km. Je tady někdo, kdo věří, že touto krátkou jízdou (30 minut i s jednotlivými přejezdy) se do akumulátoru doplnila všechna energie, která se spotřebovala opakovaným startováním? Pak ať se nediví. Výstupní napětí alternátoru v autě s ohledem na spotřebiče a i na akumulátor samotný (docházelo by k přebíjení) nemůže být nastaven tak, aby se dosáhlo uspokojivého nabití, byť pouze dlouhou jízdou, tj. na 14,4 -14,5 V, toto alternátor neumí. Každý tuto možnost nemá, když auto stojí na ulici před barákem. Já ano, my vidláci to máme vůbec jednodužší - jen tři kroky: otevřu kapotu, připojím (chytrou nabíječku 5 A), a připojím ji k síti 230V a hotovo. Pak se nedivte, že dávám po šesti letech akumulátor do sběru, který má ještě 40% náboje z původní kapacity. Ale zaslouží si to, a já taky, že se nestane, že budu na něj čumět a přemýšlet, co teď, 50 km od domova, v supermarketu aku se zárukou do večera. Čáo, Pepa
Upravil Doskocil dne 22.11.2016 08:45, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,705,351 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15874 sekund | Průměrně za: 0.15874 (0) sekund | Dotazy: 57 | Použitá paměť: 2.32MB/4MB