Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Televize / DVD přehrávač: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Televize / DVD přehrávač

Poslední aktualizace před 7 let
I
IvanGSČlen
Přidáno před 7 let
Je to neuvěřitelné, ale nemohu najít věc, která by mi vyhovovala. Nepotřebuji ani tak televizi, ale máme spoustu DVD, další filmy na flesh a někdy je v autě nálada na něco kouknout. Nechci tahat těžký notebook s DVD mechanikou, tablet je malý a nemá mechaniku, prastarý přenosný DVD přehrávač s úhlopříčkou 800x600 je malý (7"), obraz tragicky nekvalitní a mechanika dělá randál. Zařízení by bylo v autě, na výsuvném držáku na stěně skříňky.

Poradíte mi prosím něco plochého, LED, obrazovka Full HD o úhlopříčce do 15", DVD mechanika, USB + HDMI vstupy, nejlépe i slot na paměťové karty, s kvalitním obrazem i zvukem a pochopitelně na 12V? Nebo prosím o jiné doporučení, děkuji.
jenuldajenuldaČlen
Přidáno před 7 let
zdravím,
koupili jsme Hyundai LLH 16914, ale nějak již všude na webu píší, že prodej skončil.
My ji máme a plně vyhovuje - malá skladná všechn o vypsané splňuje.
jen ji sehnat :)
https://www.onlin...3247P.html
Honza, Gábina, Honzík a Radek
I
IvanGSČlen
Přidáno před 7 let
jenulda - myslím, že jsem na ni při hledání narazil, ale jak píšete, nikde nebyla skladem. Tak ano, něco takového sháním, klidně i o chlup menší, ale to už je detail. Větší určitě ne.

Automatické sloučení 20.11.2016 19:04:
Stále jsem nic neobjevil, takže ustoupím od TV, stačí přehrávač DVD se vstupem pro paměťové karty + flesh. Ale s velikostí a kvalitou monitoru, o jaké jsem psal. Díky.
Upravil IvanGS dne 20.11.2016 20:04, před 7 let
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 7 let
Tak já jsem nakonec koupil v podstatě od stejného výrobce "CHINA" v TESCU pod názvem Technika a slouží bez problémů.Jen u těchto menších uhlopříček je horší pozorovací úhel.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
Puclik 308Puclik 308Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj a co třeba tohle https://www.aliex...lanktest=0 je to sice do stropu ale jsou vyklápěcí otočné s osvětlením já od nich kupuji a bez problémů jen dodací lhůta je delší ahoj Vlastik
Pokud chceš poradit SZ
I
IvanGSČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj Vlastíku, díky za tip, ale do stropu ji nechci, máme v autě na výšku málo místa a nechci do televize mlátit hlavou. Za sedačkou řidiče je skříňka do stropu a na tu by se dala připevnit plochá obrazovka na držák výsuvný nebo výklopný do prostoru mezi předními sedadly, z postele i zadních sedadel by na to bylo vidět a zasunutý monitor by nepřekážel. Do toho prostoru se navíc vejde cca úhlopříčka o jaké jsem psal, aby obrazovka nevyčnívala zpoza skříňky.
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 7 let
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 7 let
sice je trochu větší, ale maximální spokojenost (zatím :))
http://www.sounds...e-12v.html
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Jestli půjdeš do Finluxu, tak z praktické zkušenosti je to nejlepší volba.
Kvalita a promyšlenost. Hyundai neber zastaralý výběhový typ.
P
paveldČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, nemá náhodou někdo vyzkoušený místo TV nějaký LED miniprojektor na 12V?
HrochHrochČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vasu napsal:

Jestli půjdeš do Finluxu, tak z praktické zkušenosti je to nejlepší volba.
Kvalita a promyšlenost. Hyundai neber zastaralý výběhový typ.


Zastaralý je i ten Finlux z odkazu výše. Dnes si kupovat televizi bez DVBT-2 HEVC265 bez CRA certifikace je nesmysl.
I
IvanGSČlen
Přidáno před 7 let


Ta vypadá úplně ideálně, nejdřív mne zarazily rozměry 40x72x4 cm, přičemž 72 je výška! Zřejmě překlep, teď píšu z 15" notebooku a spíš má být správně 32 cm. Co si myslíte o dalších vlastnostech? Nejde mi ani tak o TV, ale o přehrávání filmů na DVD nebo flesh...
P
paveldČlen
Přidáno před 7 let
https://www.aliex...31fb98e399


12V ,sto lumenů,rozlišení celkem dobrý.usb- externí disk, 2A to žere . padesát dolarů to stojí. Ještě mrknu na stroje ,který umí WIFI a beru to místo telky. navíc ty micro mají v sobě baterku a tudíž napojení na power bank. V létě to vyndáš před chajdu a kouříš dlouhý cígo a čouháš na MAJORAZEMANA.
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 7 let
ak mozem poradit dneska sm kpil Led Tv Philips 22PFS4031/12 na amazone za 170eciek je to ful hd vsetky tri tunery a hlavne 200hz

Co sa tyka Mini LED projektora kupil som z ciny podobny ale udaje sa zhoduju len ine oplastovanie a na vecernu pohodu mozes zabudnt vysiel ma vyse 70 eciek s clom a zbytocne vyhodene peniaze ziadna kvalita vydis pixle a svietivos nic moc potrebujes max tmu na premietanie na stenu karavanu tiez na prd odraza sa od nej svetlo max pre deti na rozpravky ale oni zase uz spia ked je taka tma aby si im mohol nieco pustit ps v lete zacnes pozerat asi okolo jedenastej!h
P
paveldČlen
Přidáno před 7 let
AHa, Já to tušil, proto jsem to tu nadhodil. Děkuji za komentář.
maregreemaregreeČlen
Přidáno před 7 let
Odskusany dneska TV vysie popisovany nema sice 12 v ale nam to nevadi sme stale v cempe na 230v ale mal som blaupunkt LED a neda sa porovnat vrelo odporucam
F
FMilanNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj,skus sa podívat na Tv Orava-LT 516 LED A82B , mám ho dva roky v karavane a som úplne spokojný,prehráva aj dvd!)
I
IvanGSČlen
Přidáno před 7 let
FMilan - děkuji, ale je to velké, potřebuji úhlopříčku kolem 40 cm. Navíc jsem změřil prostor, kam jsem chtěl TV dát a bohužel se tam nevejde, opěrka sedadla řidiče je až skoro u stěny, na kterou jsem to chtěl dát. Samotná TV by se vešla, ale už ne na držáku. Musím to vymyslet jinak.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Hroch, IvanGS, jenulda, Mirek a Jirinka, Puclik 308, Vlasta1, Vlasta49, Vasu, paveld, maregree, FMilan

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,690,923 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24388 sekund | Průměrně za: 0.24388 (0) sekund | Dotazy: 126 | Použitá paměť: 2.17MB/4MB