Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Poradna pro nováčky karavaningu: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Poradna pro nováčky karavaningu

Poslední aktualizace před 7 let
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 7 let
čau Tome, je mi to jasný, ale to si musí rozhodnout Míra. Stránky jsou jeho majetek a já mu do toho mluvit nemůžu. Navíc on je Ajťák tak ví co dělá.
Pravda je, že návštěvnost stránek jasně hovoří o jejich hodnotě. A jestli návody a technická poradna jsou k užitku musí posoudit Míra a udělat případný rozhodnutí je na něm.
Pepa Doskočil mi tu chybí velice, to je fakt.
Páč Pepa je jedním z mejch velikejch učitelů kterejm vědomostma nesahám ani po kotníky :x.
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Zdravím, vlákno už jsem zvýraznil. Sleduji tuto diskuzi a vymýšlím. Obecná a důležitá témata můžu časem vypíchnout a umístit na hlavní stránku. To je první nápad, který mě napadl.
Fun
Smile
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 7 let
Míro to musíš říct Ty. Ty seš ten kdo tomu rozumí. Ale nápad je to určitě dobrej.
A když se to neosvědčí, tak se to může vrátit do starejch kolejí.
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 7 let
Díky Karle, super, celé jsem to taky přečetla. Jen jsme si doma říkali, nebylo by něco podobného na solárka? Víš, když už ses tak hezky rozjel......

Ahojky a opatruj se.
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 7 let
čau Bobeš, :_
Jistěže bylo.
Možná časem vypotím zase nějakej jednoduchej elaborát.
Pořád je dost lidí, kteří v těch systémech tápou a nejsou si jistí jak se správně rozhodnout.
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

fun napsal:

Zdravím, vlákno už jsem zvýraznil. Sleduji tuto diskuzi a vymýšlím. Obecná a důležitá témata můžu časem vypíchnout a umístit na hlavní stránku. To je první nápad, který mě napadl.



Ty témata ano ale k ním i ty správné odpovědi , pokud je někdo tady uvede a né na soukromou zprávu . Potom je to o ničem celá poradna jen další blabla vlákno a ti co to hledají nic nenajdou . Jako ve vlákně - "co je to " Ty se snažíš upamatovat jak jsi to před léty opravil a nakonec na SZ dostane dotyčný podrobnější info a z tebe udělá - už nevím co tam psal za blbinu.Nejsme servisáci jako Karel a jiní co popíšou vše do detailu .!o
Přibývá jich dost ale i těch co jsou technicky na nule a ví jen kde je volant . Ja byl zase anti talent přes počítače "příručka je obsáhla bible a pro mne nepoužitelná . Přesto jsem se už ledasco
naučil a kolikrát zaklonil hlavu a zkoušel hod do dálky s notikem .

KARLE - budeš to mít doma , přeji hodně trpělivosti a usměrni to hned z kraje . Odborné věci - SERVIS blbiny ty tady propereme sami . Čao:D
Žijeme jen jednou.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj Míro mě se ty hvězdičky moc líbí a je moc fajn že tyto fundované práce nezapadnou do našeho běžného "plkání".Dík za rychlou reakci.Petr
mekiemekieČlen
Přidáno před 7 let
Hvězdičky jsou docela fajn. Na Transporterclubu máme samostatnou rubriku "Jak na to???" kam se přesouvají jasné a srozumitelné návody na řešení problémů, které trápí víc lidí. Takhle by to bylo super. Zásadní problém je, že moderátor musí u těchto témat tvrdě dodržovat podmínku, že to je návod a ne diskuzní téma a veškerý balast likvidovat nebo přesouvat do jiné diskuze - a to je zřejmě největší kámen úrazu. Existuje příliš mnoho lidí, kteří nechtějí tato pravidla dodržovat a to klade velké nároky na práci moderátora. Možná, že stálé zařazení důležitých témat na začátek kapitoly nebude tak administrativně náročné a nováčkům to taky pomůže se rychleji orientovat.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,682,756 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16779 sekund | Průměrně za: 0.16779 (0) sekund | Dotazy: 81 | Použitá paměť: 1.86MB/4MB