Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 co to je?: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

co to je?

Poslední aktualizace před 7 let
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
dobrý večer přeji. Prosím o info, k čemu slouží to zelené tlačítko v levém horním rohu fotky. Zdá se mi, že mi tudy protéká z wc kazety
maria Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
C
croatiaczČlen
Přidáno před 7 let
Ventil pro snadné vylévání nádrže, pouští dovnitř vzduch.
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

dobrý večer přeji. Prosím o info, k čemu slouží to zelené tlačítko v levém horním rohu fotky. Zdá se mi, že mi tudy protéká z wc kazety


Vypadá to na tlačítko, které se mačká při vypouštění kazety, aby mohl dovnitř vzduch a kazeta se lěpe vylívala.
Bude tam těsnění, které je buď poškozené, nebo je pod ním bordel a nedovírá.
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
díky. Jde to nějak rozebrat a vyčistit?
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

díky. Jde to nějak rozebrat a vyčistit?

Původně jsem chtěl být trošku jízlivej a říct ti "hledej", ale zkus tady:
http://www.karava...3-a-c4.htm
mají spoustu náhradních dílů.:_
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
to aleš a hana: klidně buď jízlivý. Už mě to tu dávno nepřekvapuje. Miluji tady ze všeho nejvíc, že když se na něco zeptám, místo odpovědi dostanu školení jak hledat na internetu. Plácají se tu neskutečně dlouhé diskuze o ho.ně, jakmile se někdo zeptá na něco konkrétního, dostane poučení ať si to vygooglí a neotravuje. Utíká mi přátelé trošku smysl této naší komunity. Nepíši dotazy z plezíru, ale proto, že mám problém.

Stačilo mi napsat sáhni tam a tam, nebo nejde to. Kdo ví a chce, nechť odpoví, kdo neví nebo nechce, nechť se neobtěžuje.

Mmj., řekl bych po prvním shlédnutí, že se jedná o jinou kazetu než mám já.
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

to aleš a hana: klidně buď jízlivý. Už mě to tu dávno nepřekvapuje. Miluji tady ze všeho nejvíc, že když se na něco zeptám, místo odpovědi dostanu školení jak hledat na internetu. Plácají se tu neskutečně dlouhé diskuze o ho.ně, jakmile se někdo zeptá na něco konkrétního, dostane poučení ať si to vygooglí a neotravuje. Utíká mi přátelé trošku smysl této naší komunity. Nepíši dotazy z plezíru, ale proto, že mám problém.

Stačilo mi napsat sáhni tam a tam, nebo nejde to. Kdo ví a chce, nechť odpoví, kdo neví nebo nechce, nechť se neobtěžuje.

Mmj., řekl bych po prvním shlédnutí, že se jedná o jinou kazetu než mám já.
Ahoj,chce to klídek.. Jinak je to skutečně na vpuštění vzduchu do kazety,dá se to rozebrat a na 90% stačí gumový "O"kroužek vyčistit,nebo pootočit,namazat vazelínou a je to v pohodě.:_
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
děkuji. Máš pravdu, chce to klid. Ale když já se vždycky tak nas.ru. Jdu to vyzkoušet.
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

to aleš a hana: klidně buď jízlivý. Už mě to tu dávno nepřekvapuje. Miluji tady ze všeho nejvíc, že když se na něco zeptám, místo odpovědi dostanu školení jak hledat na internetu. Plácají se tu neskutečně dlouhé diskuze o ho.ně, jakmile se někdo zeptá na něco konkrétního, dostane poučení ať si to vygooglí a neotravuje. Utíká mi přátelé trošku smysl této naší komunity. Nepíši dotazy z plezíru, ale proto, že mám problém.

Stačilo mi napsat sáhni tam a tam, nebo nejde to. Kdo ví a chce, nechť odpoví, kdo neví nebo nechce, nechť se neobtěžuje.

Mmj., řekl bych po prvním shlédnutí, že se jedná o jinou kazetu než mám já.


Ahoj, myslel jsm, že jsem jízlivej nebyl, snažil jsem se tě návést na stránky kde najdeš náhradní díl. Právě proto, že někteří napíšou "šmudlo hledej" a já nato mám stejnej názor jako ty, tak jsem ti poslal odkaz. Z fotky neumím určit typ kazety. Jestli jsem se tě nějak dotknul tak promiň.
Snažil jsem se pomoct. :_
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
borisaborisaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Ales a Hana napsal:

Citovat

maria napsal:

to aleš a hana: klidně buď jízlivý. Už mě to tu dávno nepřekvapuje. Miluji tady ze všeho nejvíc, že když se na něco zeptám, místo odpovědi dostanu školení jak hledat na internetu. Plácají se tu neskutečně dlouhé diskuze o ho.ně, jakmile se někdo zeptá na něco konkrétního, dostane poučení ať si to vygooglí a neotravuje. Utíká mi přátelé trošku smysl této naší komunity. Nepíši dotazy z plezíru, ale proto, že mám problém.

Stačilo mi napsat sáhni tam a tam, nebo nejde to. Kdo ví a chce, nechť odpoví, kdo neví nebo nechce, nechť se neobtěžuje.

Mmj., řekl bych po prvním shlédnutí, že se jedná o jinou kazetu než mám já.


Ahoj, myslel jsm, že jsem jízlivej nebyl, snažil jsem se tě návést na stránky kde najdeš náhradní díl. Právě proto, že někteří napíšou "šmudlo hledej" a já nato mám stejnej názor jako ty, tak jsem ti poslal odkaz. Z fotky neumím určit typ kazety. Jestli jsem se tě nějak dotknul tak promiň.
Snažil jsem se pomoct. :_


To je holt nevýhoda psaného textu, ono se nedá vždy přesně vystihnout smysl, natož emoce - v textu se mnohdy ztrácejí a úmysl pisatele jde kolikrát vniveč. Proto nerad píši na fóra obecně, toto mi nedalo a tak pardon za trochu filozofie, hezkou neděli všem...
Staníci
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
to je spíše nevýhoda celkové nálady zde na fóru. My neznalí jsme už zkrátka zvyklí, že nás hned většinou hned odpálkují, tak nehledáme jinotaje a bereme to jako další odpálkování.
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

to je spíše nevýhoda celkové nálady zde na fóru. My neznalí jsme už zkrátka zvyklí, že nás hned většinou hned odpálkují, tak nehledáme jinotaje a bereme to jako další odpálkování.


Nerozebírej to, rady se ti dostalo. Vem to tak, že tu je většina lidí, kteří poradí, když mohou nebo vědí. A pak tu je pár rejsnilů, kteří tě odpálkují. Kvůli nim není třeba zatracovat všechno a všechny. I když občas mám taky chuť někoho poslat kamsi, když dotyčný napíše např. "mám karavan, nevíte kam mám jet?".
Zdraví
Luboš a Dáša
HribHribČlen
Přidáno před 7 let
Tak sice vnímám, že někteří jsou ve svých vyjádřeních "peprnější", zejména někteří "jen komentátoři", ale za sebe: stále mám odvahu se zde ptát, či diskutovat, a nemůžu říct, že by tu byla většina "super drsných mazáků", za info zde získané jsem stále vděčný.
Václav (Hřib), Jitka + svišťata: Šimon, Tobiáš a Anička
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
No...ono jaksi záleží na úhlu pohledu. Pokud tu je téma, např. že lednice nechladí..a teď co s tím, prosím prosím o mnoho rad, rovnou sem, k otázce, abych si to jenom přečetl a šel něco udělat...bude možná trochu kontraproduktivní. Těch témat tady je stopadesát a poradit, že se to zde stopadesátkrát probíralo a že téměř všechny rady lze vyhledat přímo na fóru pomocí okénka vlevo nahoře těchto stránek aniž by člověk čekal, jestli bude mít někdo chuť po stopadesáté jedné odpovídat, je docela přínosná rada. Tazatel nemusí čekat, naopak, může ihned čerpat informace a svůj problém začít řešit. Takto fungují všechny fóra na světě. Nikdo nemá zájem, natož lidé co hledají radu, aby bylo nepřehledně tisíc a jedno vlákno o jedné věci. Pokud je někdo urážlivý aniž by dokázal vidět i jiné úhly pohledu, pak se skutečně jedná o problém a ten člověk nehledá radu, nýbrž požaduje asistenta. V minulosti se tu řešili moderátoři, nedořešili....a toto je naprosto přesný příklad, proč by tu měli být a udržovat témata v nějakém informačně příznivém stavu pro všechny uživatele. Otázka kdo by to dělal, času málo a ty držkový od všehokritiků taky na pozitivu nepřidají. Ale za zkoušku by to určitě stálo. Tolik můj názor. Snad jsem se vyjádřil pochopitelně, nikomu neupírám svůj dotaz. Kdo chce ať se urazí. Kdo chce ať se zamyslí.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Ales a Hana napsal:

Citovat

maria napsal:

to aleš a hana: klidně buď jízlivý. Už mě to tu dávno nepřekvapuje. Miluji tady ze všeho nejvíc, že když se na něco zeptám, místo odpovědi dostanu školení jak hledat na internetu. Plácají se tu neskutečně dlouhé diskuze o ho.ně, jakmile se někdo zeptá na něco konkrétního, dostane poučení ať si to vygooglí a neotravuje. Utíká mi přátelé trošku smysl této naší komunity. Nepíši dotazy z plezíru, ale proto, že mám problém.

Stačilo mi napsat sáhni tam a tam, nebo nejde to. Kdo ví a chce, nechť odpoví, kdo neví nebo nechce, nechť se neobtěžuje.

Mmj., řekl bych po prvním shlédnutí, že se jedná o jinou kazetu než mám já.


Ahoj, myslel jsm, že jsem jízlivej nebyl, snažil jsem se tě návést na stránky kde najdeš náhradní díl. Právě proto, že někteří napíšou "šmudlo hledej" a já nato mám stejnej názor jako ty, tak jsem ti poslal odkaz. Z fotky neumím určit typ kazety. Jestli jsem se tě nějak dotknul tak promiň.
Snažil jsem se pomoct. :_



Mohu jen souhlasit rada i jako odkaz na net -kde je vyobrazen nový díl pro většinu zručných je dostačující návod . Pro méně zručné také , mohou si je hned objednat , pokud vědí o jaký tip -model se jedná .
:)Obvykle je tam nějaké těsnění a vratná pružina , některé se demontují zevnitř a jiné z venku . Obvykle se tam usadí nečistoty hlavně toaletní papír , nebo časem prorezne pružina okorá těsnění . Hlavně dbát na pořádné vypláchnutí kazety . Nikdo není dokonalý jen někdy lenivý .:D
PS. Tady nejsme v servise kde by ti dali přesný postup , sáhni tam nebo támhle . Servis si takové rady hlídá , i když jsou tady i takoví co ti odborně poradí "servisáci"za to jim všichni mooooc děkujeme i když je mockrát vytočíme .:_
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 06.11.2016 19:29, před 7 let
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
děkuji za objasnění. Domnívám se, že téma bylo vyčerpáno až přečerpáno. Chtěl jsem okamžitou radu, co to je a jak to případně rozebrat a vyčistit, bo mi tekly chcánky po nohách. Pokud je to tak složité na vysvětlení, omlouvám se a prosím o uzamčení tématu. Je to opět o ničem.

Sednu si k počítači, porovnám svoji kazetu abych zjistil typ, nastuduji podrobné schema.

Pořád jsem doufal, že hlavním posláním tohoto fóra je výměna informací. Nějak jsem nepostřehl, že před dotazem musím prokázat, že odpověď na moji otázku není nikde na netu.

S případnými dotazy si počkám, až bude zvolen moderátor pro blbce jako já.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

Pořád jsem doufal, že hlavním posláním tohoto fóra je výměna informací. Nějak jsem nepostřehl, že před dotazem musím prokázat, že odpověď na moji otázku není nikde na netu.



Ach jo...
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
F
ferdasanČlen
Přidáno před 7 let
co to je a jak to případně rozebrat a vyčistit, bo mi tekly chcánky po nohách.

Asi to chtělo hlavně vylejt (vyprázdnit) zavčas kazetu.Až to teče přivzdušněním ven je pozdě,to už se dostane něco pod těsnění a netěsní to.
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
to TOM TP: děkuji za odpověď. Byla stručná, jasná a k ničemu. Poznámka " ach jo" mi opravdu pomohla. Tohle je typické plevelení. Když nemáš odpověď na dotaz, neodpovídej.

to Ferdasan: nikde jsem nepsal, že mám plnou kazetu a přetéká. Ono totiž i poloprázdná sklenice přeteče, když s ní zatřeseš ( pro upřesnění poloprázdná kazeta za jízdy ). Ale samozřejmě je jednodušší, udělat z někoho blbce, když sám odpověď neznáš.

Toto vlákno budiž mementem, jak to chodí. Dozvěděl jsem se tu na spoustě příspěvků kde hledat, ale to podstatné nevím. Pokud se už někdo obtěžuje mi vygooglit řez a popis, vysvětlit, že to je jasné, tak nechápu, proč zrovna neřekne strč ruku tam a tam, pootoč, vytáhni apod. Patrně proto, že sám neví a má potřebu si na někom honit triko.

Nikdo nenapsal kam sáhnout a jak vyčistit. To tady nikdo neví?

Vrcholem všeho je, že použitelné rady přijdou prostřednictvím SZ.

PŘIPADÁ VÁM TO NORMÁLNÍ?????
Jirka a JarkaJirka a JarkaČlen
Přidáno před 7 let
:^ :g
Jirka
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,023,704 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22544 sekund | Průměrně za: 0.22544 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.31MB/4MB