Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Sarvar 17-20.11.2016: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Sarvar 17-20.11.2016

Poslední aktualizace před 7 let
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 7 let
Přátelé, kamarádi, termalisté. Chceme, jako již každoročně v uvedeném termínu vyrazit do Maďarska, Sarvaru. Pokud by se k nám někdo chtěl připojit, tak nám napište soukromou zprávu nebo na e-mail: rogoznice@seznam.cz
S rezervací počkám do konce tohoto týdne a pak ji uskutečním. Příjezd je plánován v noci ze 16. na 17. 11.2016. Přespíme na parkovišti před kempem. Ráno najedeme do kempu a hurá do teplé vody. Odjezd je do 11,30 hodin v neděli 20. 11. 2016. Na setkání, dobré vínko a klobásky se těší Horníci
V
VeseliciČlen
Přidáno před 7 let
Veselíci jedou...
Jirka+Ivča+Anetka+Vojtík

Toyota Hilux 2.4 110kW + Caravelair Antares 486
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Veselik napsal:

Veselíci jedou...


Ahoj Jirko, jsem rád, že jedete. Zatím je nás pět posádek. Tak uvidíme do konce týdne, kdo dá ještě vědět. Já bych to viděl, tak na deset kousků. To by bylo do pohody.

Automatické sloučení 03.11.2016 18:17:
Něco málo informací.
Otevírací doba: Lázně od 8,00 do 22,00 hodin.
Otevírací doba: Saunový svět 9,00 do 21, 30 hodin (ten mohu doporučit).
V případě nepřízně počasí jsme celý den v lázních. Servis (strava, tekutiny) je v prostorách komplexu zabezpečen po celý den. Točí tam i Staropramen.
Do města je kousek. Nákup lze učiniti v TESCU, cca 10 minut chůze z kempu nebo LIDL, cca stejná vzdálenost na druhou stranu od kempu.
Horníci

Automatické sloučení 03.11.2016 18:18:
Něco málo informací.
Otevírací doba: Lázně od 8,00 do 22,00 hodin.
Otevírací doba: Saunový svět 9,00 do 21, 30 hodin (ten mohu doporučit).
V případě nepřízně počasí jsme celý den v lázních. Servis (strava, tekutiny) je v prostorách komplexu zabezpečen po celý den. Točí tam i Staropramen.
Do města je kousek. Nákup lze učiniti v TESCU, cca 10 minut chůze z kempu nebo LIDL, cca stejná vzdálenost na druhou stranu od kempu.
Horníci[/quote]
Upravil Hornici dne 03.11.2016 19:18, před 7 let
mich@lmich@lČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj pro všechny. V uvedeném termínu tam budeme také, jsme poměrně nováčci, dvě rodiny s dětmi a caravanem. Rezervaci po zkušenostech z minulého roku již máme.
Tak se třeba setkáme a přijdeme popovídat.
Michal
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mich@l napsal:

Ahoj pro všechny. V uvedeném termínu tam budeme také, jsme poměrně nováčci, dvě rodiny s dětmi a caravanem. Rezervaci po zkušenostech z minulého roku již máme.
Tak se třeba setkáme a přijdeme popovídat.
Michal


Ahoj Michale, tak to je super. Jaké číslo parcely máš přidělené.
Jardaa4Jardaa4Člen
Přidáno před 7 let
Ahojte termalisté,
dovolte malou reakci.
máme karavan již 9 let a 9 let jezdíme do HU termálů,ale bohužel,z různých důvodů, jen "hubou". Minulý týden se konečně poprvé podařilo a byli jsme všichni nadšeni (já-manželka a 12 letí kluci,dvojčata).Vše se zadařilo skvěle,vč.počasí,v kempu příjemné prostředí.
Všem jen doporučujeme a vzpomínáme.
Také jsme si již rezervovali parcelu na velikonoce.
Pokud se někdo připojí i k tomuto termínu,budeme rádi.
Pod již napsané se mohu jen podepsat
Zdravíme z Ústí n.L.
Jardaa4
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jardaa4 napsal:

Ahojte termalisté,
dovolte malou reakci.
máme karavan již 9 let a 9 let jezdíme do HU termálů,ale bohužel,z různých důvodů, jen "hubou". Minulý týden se konečně poprvé podařilo a byli jsme všichni nadšeni (já-manželka a 12 letí kluci,dvojčata).Vše se zadařilo skvěle,vč.počasí,v kempu příjemné prostředí.
Všem jen doporučujeme a vzpomínáme.
Také jsme si již rezervovali parcelu na velikonoce.
Pokud se někdo připojí i k tomuto termínu,budeme rádi.
Pod již napsané se mohu jen podepsat
Zdravíme z Ústí n.L.
Jardaa4


Díky za aktuální zprávy ze Sarváru. Jsem rád, že se Vám líbilo a třeba se někdy při našich toulkách po Maďarsku setkáme. Michal
BritoviBritoviČlen
Přidáno před 7 let
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak provádíte rezervaci? My máme karavan 14 dní a příští týden jedeme poprvé do termálu Buk, ale rezervaci nemáme, tak snad najdeme místo.
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 7 let
Nevím jestli se něco změnilo,ale v Büku rezervaci nedělali.Vždy se místo našlo i v tom NEJ čase,kdy vyjíždělo půl republiky.Kemp je dosti velký.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
P
pardubiceNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

Britovi napsal:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak provádíte rezervaci? My máme karavan 14 dní a příští týden jedeme poprvé do termálu Buk, ale rezervaci nemáme, tak snad najdeme místo.


Dobrý den,
v Buku opravdu rezervaci nedělají byli jsme tam 27-30.9. a také jsem chtěl rezervaci a byli jsme tam osobně a chtěli rezervovat na druhý den. Dá se přespat zadarmo na parkovišti před kempem a ráno najed na 9,00 a pravděpodobně seženete místo.
S pozdravem Pardubice.
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Britovi napsal:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak provádíte rezervaci? My máme karavan 14 dní a příští týden jedeme poprvé do termálu Buk, ale rezervaci nemáme, tak snad najdeme místo.


Jak píše Mirek níže, tak v Bükfürdo rezervaci opravdu nedělají. Je to tam obrovské, tak se nemusíte bát, že by se jedno místo nenajde. V Sarváru, ale také b Hegykö komunikujeme e-mailem. Michal
V
VeseliciČlen
Přidáno před 7 let
Tak se nám to blíží. Máme rezervaci Michale?
Jirka+Ivča+Anetka+Vojtík

Toyota Hilux 2.4 110kW + Caravelair Antares 486
zdenek a Irena Lbczdenek a Irena LbcČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

pardubice napsal:

Citovat

Britovi napsal:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak provádíte rezervaci? My máme karavan 14 dní a příští týden jedeme poprvé do termálu Buk, ale rezervaci nemáme, tak snad najdeme místo.


Dobrý den,
v Buku opravdu rezervaci nedělají byli jsme tam 27-30.9. a také jsem chtěl rezervaci a byli jsme tam osobně a chtěli rezervovat na druhý den. Dá se přespat zadarmo na parkovišti před kempem a ráno najed na 9,00 a pravděpodobně seženete místo.
S pozdravem Pardubice.



Foto z 28. září 2016 7,42 hodin.
Všude dobře tak co doma, cestujeme s autobytem RAPIDO...
zdenek a Irena Lbc Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
coupicicoupiciČlen
Přidáno před 7 let
Jestli ratolest neonemocní,nebo mi,budem tam takyp)
obytka s alkovnou, jirka42 gábina37,david8 kuba 5 roků
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 7 let
Coupici , máte rezervaci nebo ji mám zajistit. Pokud ji mám zajistit, tak mi SZ pošli jméno a příjmení a tel spojení. Michal
coupicicoupiciČlen
Přidáno před 7 let
Rezervaci máme,děkuju
obytka s alkovnou, jirka42 gábina37,david8 kuba 5 roků
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hornici napsal:

Přátelé, kamarádi, termalisté. Chceme, jako již každoročně v uvedeném termínu vyrazit do Maďarska, Sarvaru. Pokud by se k nám někdo chtěl připojit, tak nám napište soukromou zprávu nebo na e-mail: rogoznice@seznam.cz
S rezervací počkám do konce tohoto týdne a pak ji uskutečním. Příjezd je plánován v noci ze 16. na 17. 11.2016. Přespíme na parkovišti před kempem. Ráno najedeme do kempu a hurá do teplé vody. Odjezd je do 11,30 hodin v neděli 20. 11. 2016. Na setkání, dobré vínko a klobásky se těší Horníci


Právě jsem odeslal rezervaci přihlášených "účastníků zájezdu" do kempu v Sarváru. Až dostanu potvrzení, všechny přihlášené vyrozumím. Michal.

Automatické sloučení 06.11.2016 19:50:

Citovat

coupici napsal:

Rezervaci máme,děkuju


Ahoj Juro, napsal jsem SZ. Uvidíme se v Maďarsku, těšíme se na setkání. Horníci.
Upravil Hornici dne 06.11.2016 20:50, před 7 let
radek argosradek argosČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hornici napsal:

Citovat

Hornici napsal:

Přátelé, kamarádi, termalisté. Chceme, jako již každoročně v uvedeném termínu vyrazit do Maďarska, Sarvaru. Pokud by se k nám někdo chtěl připojit, tak nám napište soukromou zprávu nebo na e-mail: rogoznice@seznam.cz
S rezervací počkám do konce tohoto týdne a pak ji uskutečním. Příjezd je plánován v noci ze 16. na 17. 11.2016. Přespíme na parkovišti před kempem. Ráno najedeme do kempu a hurá do teplé vody. Odjezd je do 11,30 hodin v neděli 20. 11. 2016. Na setkání, dobré vínko a klobásky se těší Horníci


Právě jsem odeslal rezervaci přihlášených "účastníků zájezdu" do kempu v Sarváru. Až dostanu potvrzení, všechny přihlášené vyrozumím. Michal.

Automatické sloučení 06.11.2016 19:50:

Citovat

coupici napsal:

Rezervaci máme,děkuju


Ahoj Juro, napsal jsem SZ. Uvidíme se v Maďarsku, těšíme se na setkání. Horníci.



Tak koukám že jsme se tak dlouho rozhodovali, až je pozdě :-( no snad tam bude místo ... chceme jet taky,
teda samozřejmě když děti marodit nebudou.
HorniciHorniciČlen
Přidáno před 7 let
Tak koukám že jsme se tak dlouho rozhodovali, až je pozdě :-( no snad tam bude místo ... chceme jet taky,
teda samozřejmě když děti marodit nebudou.[/quote]

Pro radek argos:
Radku, nezoufej. Info máš v SZ. Michal

Automatické sloučení 07.11.2016 14:00:

Citovat

Veselik napsal:

Tak se nám to blíží. Máme rezervaci Michale?


REZERVACI MÁME, VEČER VŠEM ROZEŠLU ČÍSLA PARCEL.
Upravil Hornici dne 07.11.2016 15:03, před 7 let
BritoviBritoviČlen
Přidáno před 7 let
Ještě bych se vás chtěla zeptat, když přijedeme do Buku třeba ve čtyři a nechceme stát do rána na parkovišti a ubytovat se v kempu, jestli je možnost bez vstupů do bazénu a jestli s tím má někdo zkušenost, kolik to stojí.
Děkuji
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,509,677 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.43252 sekund | Průměrně za: 0.43252 (0) sekund | Dotazy: 155 | Použitá paměť: 2.4MB/2MB