Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zimní výjezd - voda: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zimní výjezd - voda

Poslední aktualizace před 7 let
V
vichrzhorNováček
Přidáno před 7 let
Prosím o radu, co použít do nádrže na vodu proti zamrznutí? Chceme vyjet do zahraničí na lyže na měsíc a nedovedu si představit, na kolik by vyšla ta chemie, kterou inzerují na e-shopech. Moc děkuji.
P
paveldČlen
Přidáno před 7 let
Dva policajti ve službě..... kámo,jak je daleko na měsíc?? Nevím, hodně daleko...proč se ptáš??? ááále, starej říká,že pojedu na měsíc na školení....
V
vichrzhorNováček
Přidáno před 7 let
Hezkej vtip, díky. Bohužel mi neporadil s problémem........
P
paveldČlen
Přidáno před 7 let
Promin... to byla sranda. Nenapsal jsi o jakou vodu jde,kde máš nádrže,kolik vody vezeš,jaký máš wc atd. Kam jedeš a kdy? Kolik vás bude? Budeš stát pod kopcem, nebo na přípojce el?.... Chápeš?
V
vichrzhorNováček
Přidáno před 7 let
Jedeme na lyžařský závody, budeme stát různě, bude nás 6 (obytný auto, Euramobil). Nádrž mám na 200 litrů vody, záchod je ok, není třeba řešit (tam dám vodu do ostřikovačů), jde o to, abychom se mohli vysprchovat, umýt nádobí. Na el. připojeni nejspíš nebudeme, občasně budeme používat elektrocentrálu. Nádrž na vodu mám umístěnou ve dvojité podlaze (není odizolovaná).
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

vichrzhor napsal:

Jedeme na lyžařský závody, budeme stát různě, bude nás 6 (obytný auto, Euramobil). Nádrž mám na 200 litrů vody, záchod je ok, není třeba řešit (tam dám vodu do ostřikovačů), jde o to, abychom se mohli vysprchovat, umýt nádobí. Na el. připojeni nejspíš nebudeme, občasně budeme používat elektrocentrálu. Nádrž na vodu mám umístěnou ve dvojité podlaze (není odizolovaná).


Pokud budeš topit plynem a rozfukem tak v Euramobilu ti voda nezamrzne, vyzkoušeno při - 23 celý celý víkend a pohoda :_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
P
paveldČlen
Přidáno před 7 let
taky bych to nějak moc neřešil. Spíš by mne zajímaly postřehy po měsíci v šesti při intenzivním sportu. Spotřeba plynu, i teda té vody,jak bylo vlhko,co elektro? Prostě komplet.
V
vichrzhorNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Citovat

vichrzhor napsal:

Jedeme na lyžařský závody, budeme stát různě, bude nás 6 (obytný auto, Euramobil). Nádrž mám na 200 litrů vody, záchod je ok, není třeba řešit (tam dám vodu do ostřikovačů), jde o to, abychom se mohli vysprchovat, umýt nádobí. Na el. připojeni nejspíš nebudeme, občasně budeme používat elektrocentrálu. Nádrž na vodu mám umístěnou ve dvojité podlaze (není odizolovaná).


Pokud budeš topit plynem a rozfukem tak v Euramobilu ti voda nezamrzne, vyzkoušeno při - 23 celý celý víkend a pohoda :_


Díky.





Automatické sloučení 01.11.2016 18:10:

Citovat

paveld napsal:

taky bych to nějak moc neřešil. Spíš by mne zajímaly postřehy po měsíci v šesti při intenzivním sportu. Spotřeba plynu, i teda té vody,jak bylo vlhko,co elektro? Prostě komplet.


Pokusím se to pak sesmolit. Obytňák je r.1998, tak uvidíme, co upadne a co vydrží :D
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: vichrzhor, paveld, Zdenek a Alena

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,678,102 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12702 sekund | Průměrně za: 0.12702 (0) sekund | Dotazy: 80 | Použitá paměť: 1.84MB/4MB