Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Poloha Trumatic 2800: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Poloha Trumatic 2800

Poslední aktualizace před 7 let
E
erboschČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím bydlíkáře a vznáším dotaz ohledně instalace topení Trumatic 2800.
Mám ho nainstalované několik let podle obrázku v manuálu, ale potřeboval bych ho kvůli změně nábytku otočit vzhůru nohama, myslíte si někdo, že je to možné?
V manuálu je asi 5, či 6 pozic, ve kterých může topení být, ale nemohu najít to, zdali může být nápisem dolů.
Děkuju za rady.
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj. Jestli si myslíš, že plamen z hořáku by mohl plát (plápolat) z hořáku, který teď bude nahoře, tak směrem dolů do výměníku, tak to zkus a pak napiš. A zvláštní potrubí pro přívod vzduchu zespodu přes podlahu obytky nahoru k hořáku?
:o Čáo , Pepa
DiscoverfunDiscoverfunČlen
Přidáno před 7 let
Nazdar, jestli myslis Trumatik 2800 e, tak ja mam 3 Topeni tohoto druhu, jedno v obytnem voze v leze, jdno v mem Pickapu na lozni plose
na boku a jedno v Byte na prechodne topeni na stojato,tam neni zadny Problem s posici a horenim plameu, protoze plamen hori jen za provozu
vnitrniho ventilatoru,takze je proudem nasavaneho vzduchu usmernovny porad stejnym smerem v horici komore, nasavani vzduchu pro horeni
a vyfukove plyny jsou vedeny postrannim nebo , svislym, neb podlaznim kominem a vzduch, ktery se ohriva pro topeni je extra nasavany uvnitr
vozu a ohraty se vyfukuje 2 otvory ven.

Ja tento druh topeni opravuji (elektroniku) pro zname s nemeckeho fora ob. vozu, tak mam taky plany extra od trumy, tak znam tyhle topeni
dokonale.

s pozdravem, Honza/Discoverfun

PS.: kdyz se podivas na zahranicni nakladaky, maji toto topeni zabudovane taky na vysku na leve strane zadni steny kabiny ridice !
ErvinErvinČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj poslal jsem Ti sz a zatím žádná odpověd . Děkuji E.
Manželka Hana , vnuk Daneček 3r.
E
erboschČlen
Přidáno před 7 let
Jak říkám, našel jsem obrázky kdy je topení na ležáka, na boku, i na stojáka, ale nevím, zdali mo můžu dát na ležáka, pouze nápisem dolů.
Teď ho mám položené jako je na obrázku a potřeboval bych otočit štítkem dolů.
erbosch Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Nemůžeš, psal ti to Doskočil, plamen by musel hořet dolů a to nedá, navíc bys musel obtočit výfuk a sání vzduchu a to taky nedá, takže nelze, a možná proto tato poloha není v manuálu.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
E
erboschČlen
Přidáno před 7 let
OK, díky za překlad, teď už tomu rozumím :)
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 7 let
Me2d.... viděl jste někdy střeva takového topení, když tak radikálně radíte? To topení se dá úplně v klidu otočit nápisem dolů a půjde úplně v pohodě. Tohle topení nemá shola nic společného s řadou S, které se nesmí naklánět apod.
Discover to poradil správně! Tohle topení nefunguje jen v poloze výdechama dolů.
T
Tom77Nováček
Přidáno před 7 let
Potvrzuji, jak pise STMax, muzes otocit.
Plamen hori vodorovne ve vsech polohach (vyjma polohy vydechem dolu - coz je nesmysl) za podpory nucene davky vzduchu. Proto taky muzes pouzivat za jizdy...
E
erboschČlen
Přidáno před 7 let
Ahá, takže změna. Potkal jsem na netu obrázek v řezu, ale bez zeptání jsem se bál. Přeci jen jsem hospodskej a muzikant a ne plyňák. Díky chlapci.
Vyzkouším to a dám vědět, stejně ho musím vymontovat a přemístit..

Automatické sloučení 01.11.2016 16:35:
Zapojeno, vyzkoušeno, ohřáto, maká to ;))))
Upravil erbosch dne 01.11.2016 17:35, před 7 let
erbosch Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: erbosch, Doskocil, Discoverfun, Ervin, Me2d, STMax, Tom77

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,706,256 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18066 sekund | Průměrně za: 0.18066 (0) sekund | Dotazy: 95 | Použitá paměť: 1.96MB/2MB