Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Moravské Toplice: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Moravské Toplice

Poslední aktualizace před 7 let
Honza1312Honza1312Člen
Přidáno před 7 let
Přeji hezký den. Kolem 15.11. 2016 se chystám s bydlíkem do Moravských Toplic ve Slovinsku. Pár informací jsem zde sice našel, ale nezjistil jsem z nich zda v termálech není omezen provoz, kolik bazenů je v provozu ap. Camp by měl být otevřený celoročně, takže předpokládám, že i termální lázně budou otevřeny. Na jejich www. stránkách takovou informaci nemají, vždy se tam hovoří o sezoně . Nebude tam náhodou někdo kolem 15.11.2016? Kdo jste tam byl na podzim popř. ještě později podělte se o poznatky. Nyní jsou tam zajímavě cenové balíčky i pro ty co jsou ubytování v campu. Předem díky z info.
Peugeot Rifter 98 kW, 130 k, Sterling Europe 530
P
petakČlen
Přidáno před 7 let
Obrať se na - ,, jirkaeva'', pořádá tam každý rok výjezd, určitě bude vědět víc.

http://www.carava...jezd_o=835
Honza1312Honza1312Člen
Přidáno před 7 let
Díky, už jsem mu napsal soukromý mail.
Peugeot Rifter 98 kW, 130 k, Sterling Europe 530
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Honza1312, petak

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,020,298 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12243 sekund | Průměrně za: 0.12243 (0) sekund | Dotazy: 55 | Použitá paměť: 1.67MB/2MB