Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Stání Caravaning Brno: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Stání Caravaning Brno

Poslední aktualizace před 7 let
riki0832riki0832Člen
Přidáno před 7 let
Bude letos možné stát s obytkou u výstaviště? Kde je případně možné si místo zarezervovat?
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let
Tady máš všechny informace pohromadě a přímo od zdroje: http://www.bvv.cz/caravaning-brno/min...-karavanu/ :_
LasiceLasiceČlen
Přidáno před 7 let
Po minuloročnej skúsenosti ja osobne uvedené parkovanie ,kemp, budem bojkotovať.
Myslím si ,že zo strany výstaviska je neseriózne účtovať parkovné za každý deň 250CZK/100CZK od 0,00 hod do 24,00 hod.
Čo to v skutočnosti obnáša? Do kempu prídete o 21 hod. Za tento deň, i keď sú to len tri hodiny, zaplatíte 250/100CZK do 24,00 hod. Ďalších 250/100 CZK zaplatíte za 0,00hod do 24,00 hod.
Ak teda prídete na výstavu večer a prespíte, nasledujúci deň odchádzate v skutočnosti zaplatíte 500/200 CZK
J
Jirka WČlen
Přidáno před 7 let
PŘESNĚ!!!!!!!! Loni jsem přijel ve 22.50 s tím, že odjedu druhý den do 17.hod. Chtěl po mě 500kč. Brno už nikdy!!!
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Jó někdo tu marketingovou akci s volnýma vstupenkama musì zaplatit a myslím že i ti kdo ji mají.Já jsem ji ještě od časopisu caravaning nedostal ale už ji asi nebudu zde nabízet protože bych se stal součástí "biznisu" s kterým nechci mít nic společného.Už se těším na chvalozpěvy jak to byla úspěšná akce ale to neznamená že nepřeju příjemná setkání a laciný nákup u našich obchodníků.Petr
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let
Ejhle kulišáky.... mnoo už jsem byl zviklán se po letech v Brně cestou stavit. Je li tomu tak jak píše Milan, změním plán. Nejde o pár stovek( i když cena 700 Kč za noc je zlodějina sama o sobě) ale o princip. Nastražit past na zákazníka. To se ve slušné společnosti nedělá. :@
Takže to vpadá až na Stuttgart v lednu....
fusekfusekČlen
Přidáno před 7 let
Vloni.Přijez v pátek večer 22:00 a odjezd v Neděli 11:00 a cena 500 kč.
!y a někdy i!u
riki0832riki0832Člen
Přidáno před 7 let
Díky za info. :^
merlimerliČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Lasice napsal:

Po minuloročnej skúsenosti ja osobne uvedené parkovanie ,kemp, budem bojkotovať.
Myslím si ,že zo strany výstaviska je neseriózne účtovať parkovné za každý deň 250CZK/100CZK od 0,00 hod do 24,00 hod.
Čo to v skutočnosti obnáša? Do kempu prídete o 21 hod. Za tento deň, i keď sú to len tri hodiny, zaplatíte 250/100CZK do 24,00 hod. Ďalších 250/100 CZK zaplatíte za 0,00hod do 24,00 hod.
Ak teda prídete na výstavu večer a prespíte, nasledujúci deň odchádzate v skutočnosti zaplatíte 500/200 CZK


Len tak na porovnanie Caravan Salon v Pariži asi pred mesiacom ... Príchod piatok cca 20:00, odchod nedeľa cca 15:00. Cena komplet = 10 Euro/auto!!! Elektrina nebola (ako by aj pri tých stovkách aut) ale pitná voda, vypustenie WC a odpadovej vody samozrejme v cene... Este pre doplnenie vstupenka na výstavu 10 Euro/osoba/deň. Zaujímave vo francúzsku to ide urobiť lacno aby ľudia na výstavu prišli obytkami z celého FR, a v česku......
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Ano já jsem zámněrně napsal byznys chybně protože tuším že i oni se dopouštějí hrubých chyb při svém obchodování(pro jazykotepce) ,slušně řečeno.Pro mne je to jasné už zase nepojedu.
vsazavskyvsazavskyČlen
Přidáno před 7 let
Tip na stání v Brně.
U silnice z Lesné do Soběšic hned za rozvodnou je na levé straně ( N49 14 27,7 E16 37 39,9) pěkné parkoviště kousek od silnice. Hned vedle je i zastávka městského autobusu. Je možné tady nechat auto přes den nebo jet cca 500 m zpět a na ul. Haškova je větší parkoviště u terminálu městských autobusů. Další možnost je jet ještě dál zpět cca 800 m a na ul. Okružní poblíž pumpy Shell je parkoviště u Lidlu a ještě jedno další.
Nejlepší je jet odtud autobusem na Výstaviště. Jede tam linka 44 a zpět 84, staví u Shellky. Z parkoviště u rozvodny a z Haškovy tam musíte přejet a přestoupit. Jede se na zastávku Riviera. Podrobné spojení si najdete na www.dpmb.cz.
Vladimír + Ivana, Dethleffs + Boom
HrochHrochČlen
Přidáno před 7 let
Tak to já se od výstavy předraženým parkováním určitě odradit nenechám. Přespím někde u Brna a parkovat u výstaviště budu pouze v sobotu. Výstava není tak velká, abych tam musel být dva dny. Prodejci mají s přípravou mnoho práce a pronájem místa je stojí spoustu peněz. Tím, že někdo demonstrativně nepůjde na výstavu netrestá BVV ale prodejce. Třeba zrovna toho, který mu dal vstupenku zdarma. Když si spočítám cestovní náklady na výstavu v zahraničí, tak cena parkování je legrační.
Lidé z BVV toto vlákno určitě čtou také a třeba se nad systémem zamyslí. Co kdyby 24 hodin znamenalo opravdu 24 hodin ? Pokud někdo přijede v pátek ve 20.00 a odjede v sobotu v 19.30 tak by docela logicky měl platit pouze 1 den/1 noc. Co vy na to ?
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let
Tome máš pravdu. Tohle je problém BVV a ne vystavovatelů. Mně na tom vadí ta do očí bijící ignorance pořadatele. Nakonec jsem to psal výše, nejde mi o pět stovek. Kdyby BVV na rovinu řeklo, že minikemp stojí 500 na den, tak se dle toho zařídím. Ale nmazaně vypsat cenu 250,- a na místě chtít 500,- za noc je pro mne přes čáru.
Mimochodem, včera jsem napsal email na adresu uvedenou na stránce minikempu s žádostí o vysvětlení ceny a světe div se ticho po pěšině. Žádná odpověď.

Takže jinak - do Brna pojedu, pozvali mne nejméně tři vystavovatelé a bylo by nezdvořilé pozvání odmítnout kvůli aroganci BVV. Minikempu se však vyhnu obloukem, stejně jako placeným parkovištím na výstavišti. Zaparkuji u kamaráda a na výstavu dojedu tramvají. Třeba se tam potkáme :_

P.S. V Duesseldorfu to například funguje tak, že placený čas je od 8:00 do 16:00. Tedy v podstatě v době výstavy, noc je zdarma. Určitě by se nikdo z nás nezlobil ani za placených 24 hodin od příjezdu, i to by se dalo pochopit.
Upravil Rudy dne 20.10.2016 16:05, před 7 let
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
Přátelé, to je pořád dokola. BVV rozhodně nezchudne a nezkrachuje, když tam nikdo nepřespí a nezaplatí za minikemp. Hlavní zdroj peněz je pro ně vystavovatel s platbou za plochu a služby kolem.

Je to ( dle mého názoru ) z jejich strany jen toliko, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Nemají na to podmínky a kdyby je chtěli vybudovat, museli by to návštěvníci zaplatit. A to by bylo teprve keců, kdyby to dali za cenu, která by se jim rentovala. On je to trošku rozdíl, jestli se cena rozpočítá mezi tisíce nebo desítku návštěvníků.

Tím, že nepřijedete a nenavštívíte, trestáte jen vystavovatele. Ti se na to postupně vykašlou a přestanou vystavovat a my svorně jako jeden muž ( žena ) budeme nadávat, že ta naše výstava stojí za ho.no.

Mám na BVV nějaké kontakty, pokud bude zájem, zkusím prověřit a v případě nějakých zajímavých zjištění zde odprezentuji.
LasiceLasiceČlen
Přidáno před 7 let
Je na každom ako sa rozhodne, nikomu nič nevnucujem. Chcel som Vás ,kamaratov karavanistov upozorniť na platbu parkovného, aby ste pri platení neboli prekvapený ako ja minulý rok.
Upozorňoval som na podobnú praktiku platenia parkovného v Normandii v Le Mond Saint Michel. Tam to ešte vylepšili a parkovné sa platilo za 24 hod od 02 hod do druhého dňa do 02.
No naštastie nikde inde som sa s tým nestretol.
Samozrejme na výstavu pôjdem a budem aj parkovať cez deň v areáli parkoviska.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
Dá se stát i tady 49°10'12.549"N, 16°35'55.396"E je to parkoviště P+R u ústředního hřbitova. Od tohoto týdne je parkování prvních 24h zdarma, další den 20 korun a třetích 24 hodin stojí stovku. Je tam automat bez obsluhy. parkoviště je hodně velké a o víkendu skoro prázdné.Akorát je to omezeno jenom těmi třemi dny. Od hřbitova jezdí šestka šalina na Mendlák a z Mendláku to máš pár metrů k výstavišti.


49°10'12.549"N, 16°35'55.396"E
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Jan BordovskyJan BordovskyČlen
Přidáno před 7 let
Vážení kolegové,

Cena parkování v minicampu v areálu výstaviště BVV je 250,- Kč za 24 hodin.
Bylo to tak i v minulých letech. Pokud někdo z vás platil více, byla to chyba obsluhy parkoviště. Rozhodně se to nestalo všem. Pro výstaviště tyto služby zajišťuje najatá firma a BVV na vás rozhodně nemá zájem takto rýžovat.

Pořadatele jsem na tento problém upozornil, lépe proškolí personál a na parkoviště vyvěsí zřetelné ceníky, aby to bylo každému jasné.
Jinak na webu, kde si rezervujete stání, máte kontakt, kde se můžete obrátit v případě jakéhokoli příkoří nebo nejasností.
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let
Dík za upřesnění, Honzo.
Přesto se však nemohu zbavit dojmu, že to někdo řešil až na základě tohoto vlákna. Včera jsem poslal e-mail na adresu Tebou zmíněného kontaktu a odpověď doposud žádná.
Jan BordovskyJan BordovskyČlen
Přidáno před 7 let
Částečně máš pravdu, snažím se pořadatelům pomoci vychytávat všechny mouchy, aby se výstava každý rok posunula kupředu. Na toto téma jsem je sám upozornil, protože vím, že se to řešilo i loni a zbytečně to výstavě kazí pověst.
Podle jejich slov o tom sami nevěděli a mají velkou snahu to uvést na pravou míru. Navíc, jak jsem psal, spousta lidí platila správnou cenu, takže to určitě nebyl ze strany BVV záměr.
LasiceLasiceČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jan Bordovsky napsal:

Vážení kolegové,

Cena parkování v minicampu v areálu výstaviště BVV je 250,- Kč za 24 hodin.
Bylo to tak i v minulých letech. Pokud někdo z vás platil více, byla to chyba obsluhy parkoviště. Rozhodně se to nestalo všem. Pro výstaviště tyto služby zajišťuje najatá firma a BVV na vás rozhodně nemá zájem takto rýžovat.

Pořadatele jsem na tento problém upozornil, lépe proškolí personál a na parkoviště vyvěsí zřetelné ceníky, aby to bylo každému jasné.
Jinak na webu, kde si rezervujete stání, máte kontakt, kde se můžete obrátit v případě jakéhokoli příkoří nebo nejasností.



Som rád ,že táto diskusia nebola marná a niečo sa vyriešilo.
Keď som písal prvý príspevok na stránke BVV bola cena za parkovanie v Minikempe uvádzaná tak ako som písal. Minulý rok mi obsluha parkoviska ukázala platný cenník pre Minikemp a cena bola od 0,00hod do 24
hod 150 CZK

Teraz to na stránkach BVV opravili a je tam cena za 24 hod.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: riki0832, Rudy, Lasice, Jirka W, zemanekpetr, fusek, merli, vsazavsky, Hroch, maria, tuareg, Jan Bordovsky, dorkaigor

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,634,783 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16089 sekund | Průměrně za: 0.16089 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.25MB/4MB