Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zatékání: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zatékání

Poslední aktualizace před 7 let
V
Vanek1980Nováček
Přidáno před 7 let
Dobrý den , mohl by mi někdo poradit s koupí panelu na strop . Kolupil jsem karavan a je potřeba jeden panel vyměnit . Diky
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let
Trochu víc upřesnění asi se jedná o solární panel jaký výkon jak ho připevnit aby nezatékalo apd. Trochu pohledej na tomto foru v elektru tam jsou o solárech stovky příspěvků.Budeš mít na celý večer co číst.
Hanka a Pavel
P
PonkaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

pachta napsal:

Trochu víc upřesnění asi se jedná o solární panel jaký výkon jak ho připevnit aby nezatékalo apd. Trochu pohledej na tomto foru v elektru tam jsou o solárech stovky příspěvků.Budeš mít na celý večer co číst.



Mám problém se zatékáním, ale WC. U vestavby Weinsberg po spláchnutí lehoučce proteče splachovací voda do prostoru pro nádrž WC. Již jsem promazal zašupovátko nádrže a kupuji horní těsnící kroužek. Stojí kolem 700,- ale nevím zda to pomůže. Nemáte někdo podobnou zkušenost resp.radu ?
Díky
Ponka
[img][/img]
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Ponka napsal:

Citovat

pachta napsal:

Trochu víc upřesnění asi se jedná o solární panel jaký výkon jak ho připevnit aby nezatékalo apd. Trochu pohledej na tomto foru v elektru tam jsou o solárech stovky příspěvků.Budeš mít na celý večer co číst.



Mám problém se zatékáním, ale WC. U vestavby Weinsberg po spláchnutí lehoučce proteče splachovací voda do prostoru pro nádrž WC. Již jsem promazal zašupovátko nádrže a kupuji horní těsnící kroužek. Stojí kolem 700,- ale nevím zda to pomůže. Nemáte někdo podobnou zkušenost resp.radu ?
Díky
Ponka
Ahoj,bylo by dobré ,kdybys napsal jaká je to kazeta,těsnění u 260/18l jsem měnil 2x stojí to 500Kč,u 250jsem to také rozdělal,klapku je potřeba ,vyčistit a promazat,musí dobře doléhat na tu gumu,napiš pokud bude potřeba SZ.Popíšu ti přesně co jsem s tím dělal,opravoval jsem kazetu starou i novou.Nic neteče.:_
P
PonkaČlen
Přidáno před 7 let
Díky, těsnění jsem vyměnil a už je OK.
Zdravím
Ponka
[img][/img]
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Vanek1980, pachta, Ponka, Pepi

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,019,640 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16945 sekund | Průměrně za: 0.16945 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.75MB/2MB