Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Volné vstupenky Caravaning Brno 2016: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Volné vstupenky Caravaning Brno 2016

Poslední aktualizace před 7 let
EuroTrailEuroTrailNováček
Přidáno před 8 let
Vážení karavanisti - stejně jako předchozí ročníky i letos budete moct navštívit naši expozici s kempinkovým vybavením na veletrhu Caravaning Brno 2016. Naleznete nás v pavilonu P. S novou, daleko větší expozicí. Čekají Vás novinky značek Eurotrail, Thetford, Thule a dalších. Standardní věcí zůstává sleva 20% na vystavené zboží a také možnost získání volných vstupenek. Kdo má zájem o volné vstupenky, prosím, pošlete svoji e-mailovou adresu na náš e-mail: info@eurotrail.cz. Adresu je také možno poslat jako reakci na tento příspěvek.
Už teď se na celou výstavu a jejich návštěvníky moc těšíme!
EUROTRAIL CZ
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím, jenom dotaz. Vstupenky jsou virtuální (elektronické) ?

Děkuji
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Mirek a MartaMirek a MartaČlen
Přidáno před 8 let
Dobrý den,poslali jsme na uvedený email svoji adresu a zpráva se nám vrátila jako nedoručitelná.......
C
chataNováček
Přidáno před 8 let
Adresa pro volné vstupenky na výstavu, je možno 2ks ???. chaluparents@seznam.cz
Dík.
J.
chata
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 8 let
Bohužel počet možných registrací pro tuto pozvánku byl již vyčerpán. Kontaktujte prosím vlastníka této pozvánky firmu: ...
:-(

Automatické sloučení 17.10.2016 13:55:
Po navýšení počtu volňásků opět funkční a moc děkuji za tuto možnost jít na výstavu. :-)
VW Caddy, Hobby 400 SFe
Upravil IVRI dne 17.10.2016 13:55, před 8 let
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Vstupenky vytištěny, děkujeme.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
JozaJozaČlen
Přidáno před 8 let
děkuji za vstupenky
P
petr63Člen
Přidáno před 8 let
Vstupenky mam v mailu. Děkuji!!!
ivan64ivan64Člen
Přidáno před 8 let
I já děkuji za zaslání vstupenek. !) Ivan
J
Jana a LadaČlen
Přidáno před 8 let
Já jsem posílal 12.10 odpověd a zatím jsem nic nedostal,tak nevím kde jsem udělal chybu?
jenuldajenuldaČlen
Přidáno před 8 let
zdravím. taky jsem posílal žádost na 4 vstupenky a nic jsem nedostal. email: jan-havelka@volny.cz. kde jsem udělal chybu? děkuji
Honza, Gábina, Honzík a Radek
VendysVendysČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

EuroTrail napsal:

Vážení karavanisti - stejně jako předchozí ročníky i letos budete moct navštívit naši expozici s kempinkovým vybavením na veletrhu Caravaning Brno 2016. Naleznete nás v pavilonu P. S novou, daleko větší expozicí. Čekají Vás novinky značek Eurotrail, Thetford, Thule a dalších. Standardní věcí zůstává sleva 20% na vystavené zboží a také možnost získání volných vstupenek. Kdo má zájem o volné vstupenky, prosím, pošlete svoji e-mailovou adresu na náš e-mail: info@eurotrail.cz. Adresu je také možno poslat jako reakci na tento příspěvek.
Už teď se na celou výstavu a jejich návštěvníky moc těšíme!
EUROTRAIL CZ


Děkujeme za vstupenky a budeme se těšit na návštěvu vašeho stánku.
HaziciHaziciČlen
Přidáno před 8 let
Děkuji za vstupenky
EuroTrailEuroTrailNováček
Přidáno před 8 let
Milí karavanisti, bohužel a nebo také bohudíky musím konstatovat, že Vás zájem o lístky byl enormní. Tak enormní, že to zarazilo i pořadatele a tok lístků zastavil. Omlouvám se těm, na které už lístky nezbyli. A těším se na ty, kterým jsme mohli k lístkům dopomoci a kteří třeba stráví zajímavý den na brněnském výstavišti. My se tam na Vás na obvyklém místě budeme těšit. Těm, kteří už e-mail s kódem obdrželi radím, aby registraci učinili co nejdříve, ale zda budete úspěšní, nemohu garantovat. S pozdravem EuroTrail
MartasikMartasikČlen
Přidáno před 8 let
Dekuji za vstupenky.
ChippChippČlen
Přidáno před 8 let
Děkuji za volné vstupenky.
Mirek!y,Alena:y+Wiki a Týna:i. Toyota Land Cruiser 120+Sterling Elite Emerald!^!@
forman59forman59Člen
Přidáno před 8 let
Děkujeme za dvě volné vstupenky a už se těšíme na akci. Určitě váš stánek navštívíme.
Ruda a Zdenička
Karavan TEC, Hyundai iX20,
coupicicoupiciČlen
Přidáno před 8 let
Vstupenky jsou na mailu,děkuju za ně a za rychlost.Přijdu určitě na nákup.
obytka s alkovnou, jirka42 gábina37,david8 kuba 5 roků
K
Karel a JarkaNováček
Přidáno před 8 let
Prosíme zaslat 2 vstupenky na meil : jarka68@centrum.cz děkuji Jarka a Karel
V
VladinNováček
Přidáno před 7 let
Prosím o dvě vstupenky na email kopecky.vl@email.cz
Děkuji předem
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,242,949 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.42344 sekund | Průměrně za: 0.42344 (0) sekund | Dotazy: 153 | Použitá paměť: 2.39MB/4MB