Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 podzimní prázdniny: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

podzimní prázdniny

Poslední aktualizace před 7 let
M
mariaČlen
Přidáno před 8 let
ahoj, hledám inspiraci na podzimní prázdniny 26 - 30.10. se třemi dětmi ( 3, 8, 10 ). Vypadá to, že na kola už bude hnusně, ale nedokáži si představit 5 dní jen v termálech. Nějaká kombinace by se hodila. Nemá někdo nápad? Díky předem
chodacchodacČlen
Přidáno před 8 let
V sarvaru to preziji :), ale za posledni 3 roky v tomto terminu bylo v Madarsku vzdy kolem 22 C, takze na kola to slo.
na všechny otázky světa najdeš odpovědi v textech Tří sester
Aleš 776751458, Hanka 777079243
pedapedaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

maria napsal:

ahoj, hledám inspiraci na podzimní prázdniny 26 - 30.10. se třemi dětmi ( 3, 8, 10 ). Vypadá to, že na kola už bude hnusně, ale nedokáži si představit 5 dní jen v termálech. Nějaká kombinace by se hodila. Nemá někdo nápad? Díky předem


Chorvatsko-Istrie,uz jsou kempy celorocne otevrene
M
mariaČlen
Přidáno před 8 let
to chodac: Šárvár možná tak dva dny, potom už mi z toho hrabe.

to peda: 2.10. jsme se vrátili z Istrie - kempu Val Saline. Vše okolo se zavíralo, v obchodě skoro nic, restaurace většinou také zavřeny. Obchůdky s ovocem a zeleninou mrtvý. 3.0 zavírali úplně vše i ve vedlejší Valaltě. Tam to moc růžově nevidím.

Pokud nepřijdou další tipy, budu muset zkombinovat Šárvár a Moravske Toplice.
M
marvernerNováček
Přidáno před 8 let
Oravice Meander park -Celoroční kemp,termal a prochazky.
pedapedaČlen
Přidáno před 8 let
to maria: byli jsme letos o velikonocich(tedy podobne obdobi jako konec rijna)v okoli Porece a Taru...par nemcu a italu s obytkama,obchody,restaurace vse otevrene,tzn. v pohode....na 4dny toho moc kupovat nemusim....ale hlavne stani v lesiku u more a zadna hlava na hlave
M
mariaČlen
Přidáno před 8 let
Ta Oravice vypadá zajímavě. Stránky kempu jsou ale trošku divné. Nepodařilo se mi zjistit, jak je to daleko z kempu do termálů. Stejně tak jsem nepochopil, co je v současné době v termálech provozu.
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 8 let
Já vyrazím asi někam do okolí sedmihorek. Nebude tam někdo???
Martin
Facebook- Martin Havelka
librilibriČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

maria napsal:

Ta Oravice vypadá zajímavě. Stránky kempu jsou ale trošku divné. Nepodařilo se mi zjistit, jak je to daleko z kempu do termálů. Stejně tak jsem nepochopil, co je v současné době v termálech provozu.


Cca 100 m do starých termálu a 200 m do nového termalparku.
Libor + Šárka + pes
karlosVWkarlosVWČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

marverner napsal:

Oravice Meander park -Celoroční kemp,termal a prochazky.


asi nějak nevidím ten kemp...na webu aquaparku jsem ho nenašel :-)

EDIT: už jo...tady http://www.atcora...
1970 + 1977 + 2002
Fiat Ducato EuraMobil PRS695SB
nějaké ty fotky https://karlosvw.rajce.idnes.cz/
SOUNDSHOP.CZ vše pro car hifi & car multimedia
Upravil karlosVW dne 13.10.2016 21:19, před 8 let
D
dorkaigorČlen
Přidáno před 8 let
Žiaľ, kemp je samostatný. Jedine v kempe vari môžeš získať dáku zľavu na Meander park - nový termál s atrakciami. Žiaľ hneď pod kempom sa nachádza staré bazény, ktoré spravuje mesto Tvrdošín, kde je síce vstupné 5 €, ale bazény sú iba sedenie a teda oddych. Deti by asi veľkú radosť zo sedenia medzi dôchodcami nemali. Jedine, že by ste sa chceli zdokonaliť v polštine.

Ak opustíš jeden i druhý park, spätný návrat si vyžaduje zakúpenie vstupenky.
Ak však uprednostníš prechádzky a panorámu, tak to je famózne. Dá sa stáť v kempe na kopci a odtiaľ je úžasný pohľad na východ slnka.
Prejdeš možno 15-20 km a si v Zuberci, centre Západných Tatier a odtiaľ sa dajú robiť krásne túry.
Prípadne navštíviť PL, Zakopané, trocha iný pohľad na Tatry a úplne iná atmosféra.

igor
VasuVasuČlen
Přidáno před 8 let
V Oravicích jsem byl minulý týden a jezdím tam často. V kempu nebývám, stojím před novým termálem Meander park. Když jsme sami, jdeme do starého termálu, s vnoučaty do nového. Atrakcí tam nic moc není, tobogán už byl mimo provoz. Jak si pamatuji celodenní vstupné 16,9 E, v kempu můžeš dostat slevněnku na 10 %, tu dostaneš taktéž v ubytovacích penzionech v Oravicích a Vitanové.
Jinak ve Vitanové výborné penziony, cena za osobu 7-10 E
Na procházku překrásná Juráňová dolina, nebo pak dále už zasněžené Roháče. Překrásný je výlet do Zakopaného / 26 km / snad nejhezčí horské město ve Vysokých Tatrách. Tam to žije turistickým ruchem, Slovenské Vysoké Tatry jsou jen ubohou vesničkou s přemrštěnými cenami.
D
dejmekČlen
Přidáno před 8 let
Pokud se rozhodnes pro Oravici, pak mohu vrele doporucit podivat se 15km do Chocholowa Pols!ko stara drevena vesnicka a nove termaly, Stat se muze na neplacenem parkovisti primo u termalu - hlidane a osvetlene. Byli jsme tam letos v Zari, celodenni vstupne 35 pzl pro duchodce, voda ve vsech bazenech 36 st. Moznost platit kartou
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

dejmek napsal:

Pokud se rozhodnes pro Oravici, pak mohu vrele doporucit podivat se 15km do Chocholowa Pols!ko stara drevena vesnicka a nove termaly, Stat se muze na neplacenem parkovisti primo u termalu - hlidane a osvetlene. Byli jsme tam letos v Zari, celodenni vstupne 35 pzl pro duchodce, voda ve vsech bazenech 36 st. Moznost platit kartou


Nebyly by, prosím, souřadnice na polskou dědinu? Jediný Chocholow, který mi mapy našly je ve středu Polska na západ od Warszavy. Nic blízko hranic mi to neukazuje.
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
VasuVasuČlen
Přidáno před 8 let
Je to 5 km od hraničního přechodu Suchá Hora. Vesnice Chocholow 49,367528 19,815787
M
mariaČlen
Přidáno před 8 let
vzhledem k výše napsanému mne ta Oravice pomalu přechází. Potřebuji unavit děti a bez atrakcí to asi nepůjde. Obávám se, že pokud mne necvrnkne něco do nosu, tak to bude asi opět peklo jménem Tatralandie.
W
wenaČlen
Přidáno před 8 let
Co zkusit Erding a tamní Therme Erding. Poblíž je třeba BMW muzeum a spousta dalšího.

Automatické sloučení 16.10.2016 22:30:
Co zkusit Erding a tamní Therme Erding. Poblíž je třeba BMW muzeum a spousta dalšího.
Upravil wena dne 16.10.2016 22:30, před 8 let
M
mariaČlen
Přidáno před 8 let
Díky za tip. Začínám se přistihovat, že nesnáším davy lidí. V Erdingu jsme byli před cca 3 roky. Proti tomu mi i Tatralandie připadala jako opuštěný ostrov. Ale třeba jsme jen měli pech. Představoval bych si něco komornějšího, což je ale nereálné. Snad jen domácí sauna.
michhormichhorNováček
Přidáno před 7 let
Dovolím si dát tip, který jsme zkusili v tomto čase loni a pojedeme i letos ... máme taktéž 3 děti (13, 7 a 14 měsíců).
www.safarikemp.cz ... ve Dvoře Králové
V této době probíhá v zoo týden duchů a musím říct, že to má náramnou atmosféru po setmění, kdy po celé zoo svítí jen ty vydlabané dýně.
Každý návštěvník si může zdarma vybrat dýni, vydlabat si ji a umístit ji kamkoliv v zoo. Loni tam bylo cca 4.000 dýní !)
Při ubytování min. na dvě noci jsou vstupy do zoo pro celou rodinu zdarma (včetně dne příjezdu a odjezdu).
Ze zoo se dá libovolně odcházet a zase vracet během dne. I v říjnu a listopadu funguje v kempu krytá vířivka, alespoň loni tomu tak bylo ...
Toliko můj příspěvek ... :_
táta Michal, máma Petra a děti - Peťka, Sárča a Anička + trpasličí jezevčík Jessie.
Peugeot 5008 2.0 HDI a Caravelair 440
pedapedaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal:

Díky za tip. Začínám se přistihovat, že nesnáším davy lidí. V Erdingu jsme byli před cca 3 roky. Proti tomu mi i Tatralandie připadala jako opuštěný ostrov. Ale třeba jsme jen měli pech. Představoval bych si něco komornějšího, což je ale nereálné. Snad jen domácí sauna.


Erding
středa, čtvrtek, pátek budou OK...začíná se to v týdnu plnit až od 14:00.....sobota/neděle-hlava na hlavě, ALE v bavorsku mají teď v KT43-44 děti prázdniny-takže to tam bude masakr hlava na hlavě
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: maria, chodac, peda, marverner, Martin Mrak, libri, karlosVW, dorkaigor, Vasu, dejmek, zuzi777a, wena, michhor, stellplatz, Yenkee

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,063,550 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.29672 sekund | Průměrně za: 0.29672 (0) sekund | Dotazy: 145 | Použitá paměť: 2.32MB/4MB