Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nechybí někomu obytňák ?: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nechybí někomu obytňák ?

Poslední aktualizace před 8 let
PhanTomPhanTomČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj. V Mostě na parkovišti u Baumaxu stojí už dlouhou dobu obytňák zn Fiat s ostravskou RZ (3T2... Pomalu se z něj stává vrak. Zadní okno je přilepené Teso láskou, chybí kryt lednice a je prasklé boční sklo na nástavbě.. Třeba tady jen parkuje, ale co kdyby...
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Třeba to už policie lustrovala nebo třeba patří značky na něco jiného, ale přesto nic nedáš za prověření zde: http://aplikace.p...i-vozidla/
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let
Chtelo by to par fotek kdybys byl tak hodny.... presne tak, nekomu chybet muze ale s jinou RZ.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
PhanTomPhanTomČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

floridan79 napsal:

Chtelo by to par fotek kdybys byl tak hodny.... presne tak, nekomu chybet muze ale s jinou RZ.


Můžu poslat odkaz na fotky, protože jak to fotím z mobilu je to velké a nejde to vložit.

V pátrání podle toho odkazů není..

https://goo.gl/ph...ZR2bUTE2y6
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let
.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
PhanTomPhanTomČlen
Přidáno před 8 let


Díky
D
dagbartosČlen
Přidáno před 8 let
Do 06.2016 bylo na tuto RZV, osobní vozidlo, zn. FIAT, zákonné pojištění u ČPP. "Nespí" v něm náhodou někdo?
PhanTomPhanTomČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

dagbartos napsal:

Do 06.2016 bylo na tuto RZV, osobní vozidlo, zn. FIAT, zákonné pojištění u ČPP. "Nespí" v něm náhodou někdo?


Ničeho takového jsem si nevšiml, a pokud spí tak je a.) velký spáč, b.) mrtvej spáč.,.. protože je tam tak minimálně 14 dní. Ale vzhledem k vylomenym okénku bych se nedicol, kdyby tam spal "někdo jiný". Začátkem týdne u něj stal ještě jeden obytňák , tuším německý. Mám dojem, že do té doby tam byl kryt na lednici, potom už ne.
JozaJozaČlen
Přidáno před 8 let
já vím o jednom přívěsu Sudwild - od května bez pohybu a stojí na tak blbým parkovišti, že majitel by ho tam těžko nechal, ale SPZ mezi ukradenýma není ( zkoušel jsem pohledat) ..... tak kdo ví.
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Brno- Penny?
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
JozaJozaČlen
Přidáno před 8 let
jo Bystrc - to je on ..... vidím, že nepadl do oka jenom mě
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let
Hosi, jestli to tam ma nekdo postaveny jako smajchlkabinet na zalety, tak vam za tuto publicitu pekne podekuje. !)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Upravil JiPe Highlanders dne 09.10.2016 18:48, před 8 let
PhanTomPhanTomČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Hosi, jestli to tam ma nekdo postaveny jako smajchlkabinet na zalety, tak vam za tuto publicitu pekne podekuje. !)


No na to jsem taky myslel, ale tak to má dělat jinak. :-) Takto to fakt vypadá jako odložená "čórka". .
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 8 let
Ten karavan stojí v nestandartní poloze, ojí k nebi. Ten je zahozenj.
Nikdo z majitelů by ho takhle nejspíš nenechal.
Martin
Facebook- Martin Havelka
Standa2Standa2Člen
Přidáno před 8 let
Pokud jde o toho Fiata, je registrován na paní z Ostarvy Martinova. STK 6/2016.
Standa2
E
EspanolkaNováček
Přidáno před 8 let
Ahoj, tak se hlásím jako původní majitel tohoto obytňáku, který jsme prodali v červnu 2016 pánovi co žije v Mostě,ale je to Slovák. V mostě pracuje, je možné, že je momentálně je na Slovensku. Auto je na něho řádně přepsané. Značky zůstali ostravské. Jinak ke stavu vozidla, okno praslke a opravené je už dávno. Kryt lednice už nám odpadával a asi pánovi i nakonec někde uletěl uplně. Jinak se divám, ze ma nové zabezpečení dverí, které my jsme neměli. Takže je možné, že mu karavan někdo už vykradl a proto zalepené zadní okenko. Jinak se pan o auto asi moc nestará. Nema ho v Mostě asi moc kde parkovat, když tam bydlí jen v bytě. Asi bych v tom dále nehledala žádnou záhadu dále. :)
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 8 let
Jednoduché opatření - e.mailem upozornění policie v Mostě na odstavený a zřejmě poškozovaný karavan. Výsledek zde:

"Vážený pane,

na základě Vašeho podnětu jsme zkontrolovali karavan a uvnitř se schovávaly dvě osoby. Skutečně došlo k poškození vybavení karavanu. Osoby jsme zadrželi a budou k případu vyslechnuty. Majitele, resp. uživatele karavanu jsme již také sehnali. Teď prověřujeme, co všechno bylo z karavanu odcizeno nebo poškozeno.

Děkuji Vám všímavost, zabránil jste dalšímu rozkrádání a poškozování karavanu.

S velkým poděkování a s pozdravem,"
Zdraví
Luboš a Dáša
PhanTomPhanTomČlen
Přidáno před 8 let
No hezký, tušil jsem že to nebude úplně "košér". Popravdě, s těmi MP mě to nenapadlo (nejsem s nimi moc kamarád :-) ). Tak snad mě majitel nevynadá, že jsem se moc "staral".
A asi už bych tímto toto téma zamknul, jestli je to možné.
RJK
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

PhanTom napsal:

No hezký, tušil jsem že to nebude úplně "košér". Popravdě, s těmi MP mě to nenapadlo (nejsem s nimi moc kamarád :-) ). Tak snad mě majitel nevynadá, že jsem se moc "staral".
A asi už bych tímto toto téma zamknul, jestli je to možné.
RJK


Proč by ti měl nadávat? Naopak by měl být rád, že mu to tam nějací parchanti nerozebrali nebo mu z toho bezďáci za pár dní neudělali kůlničku na dříví, obzvlášť, jestli to nemá kam uklidit. Jinak nebyla to MP, ale obvoďáci ze státní. V sobotu k večeru šla info k nim a v pondělí došla odpověď od nich.
Zdraví
Luboš a Dáša
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: PhanTom, TomTP, floridan79, dagbartos, Joza, tuareg, JiPe Highlanders, Martin Mrak, Standa2, Espanolka, Lubos a Dasa

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,696,861 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23372 sekund | Průměrně za: 0.23372 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.27MB/2MB