Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ford Nugget 1995 - chybějící zařízení: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ford Nugget 1995 - chybějící zařízení

Poslední aktualizace před 7 let
P
pevolNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj,
jsem neznalý v elektro, tak jsem chtěl požádat o nějaké rady ohledně elektriky v mém voze.

Auto je originální vestavba od Westfalie bez úprav. Vevnitř je jedna zásuvka na 220V. Auto se dá připojit zvenčí zásuvkou - tuším že se jí říká CEE..

Problémem mého auta je to, že v něm chybí nějaké zařízení (možná měnič napětí, či co) které je přimontované na levém zadním boku auta hned za připojovací zásuvkou CEE. Dokázal by mi někdo říci, co by to mohlo být za zařízení? Westfalia mi nějak neodpovídá.. Místo pro toto zařízení je vidět na foto.

Neměl by někdo schéma elektriky tohoto vozu?

Automatické sloučení 06.10.2016 15:30:
foto
Ford Nugget 2,5TD 1995
Upravil pevol dne 06.10.2016 14:30, před 7 let
pevol Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

v originále na 100 % měnič nikdy nebyl a ani není dnes.
U tohoto staršho modelu si uspořádáním nejsem jistý, ale tipuji to na nabíječku.

Zkus se podívat, zda ji ve voze máš.

:_
4.114683,118.628756
P
pevolNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

sipadan napsal:

Ahoj,

v originále na 100 % měnič nikdy nebyl a ani není dnes.
U tohoto staršho modelu si uspořádáním nejsem jistý, ale tipuji to na nabíječku.

Zkus se podívat, zda ji ve voze máš.

:_


Díky moc za tip! :^
A jedna technická..? Proč je tam potřeba nabíječka? Nabíjí akumulátory v případě připojení auta přes CEE na síť 220V v kempu, tedy při stání vozidla když se nemohou dobíjet přes alternátor vozu?
Ford Nugget 2,5TD 1995
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let
Přesně tak a pomáhá plně nabít akumulátor, což alternátor nedokáže ...
4.114683,118.628756
K
kovalNováček
Přidáno před 7 let
čoveče stačilo by mrknout do jiný stejný nugety co ti chybí ke štěstí a zrovna jako poblíž tebe parkujou dvě stejný starý nugety...
jako třeba jedna v ostroměři a druhá v sukoradech,což je teda od tebe z bydžova asi tak co bys doplivnul a zbytek došel pěšo:)...
takže když se u Jendy v sukoradech zastavíš,určitě to mužeš vomrknout...
P
pevolNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, tak to je přínosná informace, mám auto pár dní, takže na fóru nejsem zběhlej. Každopádně jsi mi ušetřil spoustu shánění, obrátím se na ně.. DÍKY

Automatické sloučení 10.10.2016 20:26:

Citovat

koval napsal:

čoveče stačilo by mrknout do jiný stejný nugety co ti chybí ke štěstí a zrovna jako poblíž tebe parkujou dvě stejný starý nugety...
jako třeba jedna v ostroměři a druhá v sukoradech,což je teda od tebe z bydžova asi tak co bys doplivnul a zbytek došel pěšo:)...
takže když se u Jendy v sukoradech zastavíš,určitě to mužeš vomrknout...


Prosím, nemáš na ně někde kontakt? Na fóru je nemůžu dohledat. :x díky
Ford Nugget 2,5TD 1995
Upravil pevol dne 10.10.2016 19:26, před 7 let
K
kovalNováček
Přidáno před 7 let
no na foru je nemužeš najit,bo na žádným nejsou:)
prostě v sukoradech u prvního baráku od bydžova stojí hromada aut kterou nemužeš minout,prostě opravna,tam stojí nugeta(trochu vošklivka ale její čas přijde) ale taky ji chybí nabíječka,dneska jsem se ho ptal a druhou nugetu má jeho kámoš u nás v ostroměři(to je leštěnka a má všechno a funkční)
neni problém vočuchat co bys potřeboval,dnes jsem mu to hlásil že další nugeta je v bydžově:)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: pevol, sipadan, koval

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,042,277 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15791 sekund | Průměrně za: 0.15791 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.79MB/2MB