Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 bojler truma: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

bojler truma

Poslední aktualizace před 7 let
petan1966petan1966Člen
Přidáno před 8 let
Dobry večer,potřeboval bych poradit,jak funguje tento system,který mám v angičanovi.Dnes jsem chtel vypustit z bojleru vodu,otevřel jsem ten mrazovy ventil a zastavil jsem vsechny baterie.Z dřezove jsem otevřel teplou vodu a kompresorem jsem fouknul do hadic v domění,že vytlačím opačným směrem,než teče voda přes bojler vodu pod karavan tím mrazovým ventilem.Doufám,že je to správný postup a žadná voda v tom bojleru už není.Ale nějak neumim príjít na to,na co je ten bílý ventil nebo čerpadlo nebo co to je.Mám vodu vně karavanu a čerpalo připojené přes ten forichtung na doku karavanu.Když chci pustit vodu,musím na panelu zapnout vypínač a pustím čerpadlo.Na to bílé něco ale nejde proud,který jsem myslel,že tam pujde zaroveň,kdyz jede to venkovní čerpadlo.Proud tam ale není.Funguje to snad jako tlakové čerpadlo,až se naplní ten okruh?Děkuji za nějaké vysvětlení.Peťan
Petan50,Šárka49,Jack7 BMW520i Abbey GT
petan1966 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, to bílé je tlakový spínač a funguje tak že až se natlakuje okruh vypne čerpadlo, jakmile pustíš vodu a poklesne tlak tak to opět sepne čerpadlo. Když vodu zastavíš tak čerpadlo ještě chvíli běží a jak dojde k natlakování potubí opět ventil čerpadlo vypne.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
petan1966petan1966Člen
Přidáno před 8 let
a on sepne,až je v těch hadicích tlak vody,co načerpe to venkovní čerpadlo?Tím horním kolečkem se šteluje tlak vody předpokládám.Byl jsi rychlejší s odpovědí,než jsem se zeptal :-)
Petan50,Šárka49,Jack7 BMW520i Abbey GT
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Přesně:_
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
petan1966petan1966Člen
Přidáno před 8 let
Díky za vysvetlení...:g

Automatické sloučení 30.06.2017 21:36:
Dobrý večer,jsem tady zpátky s problémem,s kterým si trochu nevím rady.Když zapnu čerpadlo,tak se natlakuje cely ten systém,ale ten tlakovy spínač ho nevypne.Jen až ho povolim uplně tím horním šroubem.Cvaká pořad.Napadá mě jen to,že se někde ztrácí tlak vody v těch hadicích.Buď tím mrazovým ventilem nebo je ten tlak.spínač špatný.Ale ještě mě zajímá,proč je v té vetvi,co vede za tím tlak.spínačem k bojleru zpětný ventil a v te sludené,která jde rovnou k bateriím ten zpětný ventil není.Může to být tím,že ten tlak poklesne a ten tlak.spínač cvaká?Děkuji za jakoukoliv reakci. :-)

Automatické sloučení 01.07.2017 13:26:
tak jsem zjistil,že cely okruh je těsny a že ten tlak poklesava proto,že se voda vrací zpět do nadrže přes čerpadlo.Dal jsem na přívod zpětny ventil na zkoušku a už ten spínač to čerpadlo vypíná.Ale po chvilce zase sepne a tlak znovu vyrovná.Závěr jsem si udělal,že je to čerpadlo asi špatné.Mám tam ponorné,ale nevim jaké,není na něm ani písmenko.U těch ponornych čerpadýlek je nějaká klapka,aby se ta voda nevracela zpět?Nebo normalně po vypnutí proteká zpátky?Děkuji za postřehy.Peťan
Petan50,Šárka49,Jack7 BMW520i Abbey GT
Upravil petan1966 dne 01.07.2017 13:26, před 7 let
K
kutil1Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj, máš že všech ventilů teplé vody vytlačený vzduch z bojleru? Tedy jestli už tudy teče voda bez vzduchu?

Automatické sloučení 01.07.2017 18:57:
Pak bych zkusil dát zpětný ventil mezi čerpadlo a tlakový ventil.
Upravil kutil1 dne 01.07.2017 18:57, před 7 let
petan1966petan1966Člen
Přidáno před 7 let
ahoj,dal jsem ten zpětny ventil mezi čerpadlo a tlak.spinač a uz to funguje jak má !tPeťan
Petan50,Šárka49,Jack7 BMW520i Abbey GT
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: petan1966, tuareg, kutil1

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,121,411 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24323 sekund | Průměrně za: 0.24323 (0) sekund | Dotazy: 79 | Použitá paměť: 1.85MB/4MB