Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Grill Dometic: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Grill Dometic

Poslední aktualizace před 7 let
IVO-HANKAIVO-HANKAČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj lidi, mám Grill Dometic, protože mám na karavanu venkovní výstup plynu pro potřeby grilu, je tam taková rychlospojka, potřeboval bych nějaký ventil pro tento gril na pouštění a regulaci plynu do grilu. Byl jsem ve dvou prodejnách s karavanovýma potřebama, ale nikde nic neměli. Existuje vůbec něco přímo pro tento gril????:o
krakenkrakenČlen
Přidáno před 7 let
Nereguluje se. Je jen on/off.
MikesMikesČlen
Přidáno před 7 let
Já tam dal tento http://www.karava...ici-x-.htm .
Mikeš
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Udělej to tak jak píše Mikes, regulaci máš přímo u grilu a nemusíš chodit k přípojce. Bez týhle regulace si vůbec neumím představit něco grilovat.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Miro TMiro TČlen
Přidáno před 7 let
Mam tiez presne ten ventil co Mikes, tiez mi tam regulacia chybala a teraz uz super
Miro, Zuzka a Miško (10) s Miškou (7). Karavan Hobby De Luxe 545 KMF a HONDA CR-V 2,2
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: IVO-HANKA, kraken, Mikes, TomTP, Miro T

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,020,730 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17692 sekund | Průměrně za: 0.17692 (0) sekund | Dotazy: 64 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB