Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nádrž do vestavby: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nádrž do vestavby

Poslední aktualizace před 8 let
V
vasek a martinaČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, nemáte někdo tip na někoho kdo by mi udělal nádrž na míru do vestavby? Chtěl jsem koupit takovou co montují výrobci vestaveb nad zadní podběh na Fiat Ducato 2015, ale nikde jsem na ní nenarazil. Chtěl bych minimálně 100 litrovou. Oslovil jsem firmu co dělají septiky a plastové jímky a trochu mě překvapila cena za kteou jí vyrobí.. cca 8000 kč za holou nádrž bez přípojek a ventilů mi připadá dost.... tak kdyby někdo měl nějaký tip budu rád, díky Vašek
Kubi camperKubi camperČlen
Přidáno před 8 let
Realplast- Přistoupim. Udělají cokoli. Nádrž voda 110l -3400,- bílý plast, odpadní voda 96l -2800,- černý plast.
Na vestavbách budou k vidění.
S
Standa1Člen
Přidáno před 8 let
aqua-plast.cz, Srbsko (Karlštejn) dělají nádrže dle výkresu šlo se dobře domluvit.
V
vasek a martinaČlen
Přidáno před 8 let
děkuju moc za tipy...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: vasek a martina, Kubi camper, Standa1

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,905,711 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.11146 sekund | Průměrně za: 0.11146 (0) sekund | Dotazy: 65 | Použitá paměť: 1.73MB/2MB