Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 gumový profil v liště-jak vyměnit: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

gumový profil v liště-jak vyměnit

Poslední aktualizace před 8 let
Honza1312Honza1312Člen
Přidáno před 8 let
Přeji hezký den a potřebuji poradit. Mám angličana kde jsou hliníkové lišty 25 mm s drážkou pro gumový profil 7 mm. Mám v úmyslu tyto gumové profily vyměnit. Poradíte jak na to? Nějaký postup. Předpokládám, že se lišty musí demontovat, gumový profil nějak vytáhnout a nasunout nový. Dále se chci dotázat, zda se dá někde koupit zakončení lišt. Připadá mě to jak nějaká tvrdá guma. Ještě dodám foto zakončení, zatím se mě fotky nedaří nahrát.
Peugeot Rifter 98 kW, 130 k, Sterling Europe 530
pachtapachtaČlen
Přidáno před 8 let
Gumový profil zakrývá připevňovací šroubky lišt,ty nemusíš sundavat jen se vymění nová guma za starou na nasazení nové gumy používám starý upravený plochý šroubovák.
Hanka a Pavel
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 8 let
Já to tam vracím normálním jídelním nožem. Dám jednu stranu ručně, lehce zmáčknu a jedu druhou.
Honza1312Honza1312Člen
Přidáno před 8 let
Zatím díky, dneska jsem objednal profily, uvidím jak mě to půjde.
Peugeot Rifter 98 kW, 130 k, Sterling Europe 530
ravykravykČlen
Přidáno před 8 let
Kde a za jakou cenu jsi je objednával? Já zatím sehnal nejlevnější za 27 Kč/m... ale přiznám se, že bych rád viděl cenu ještě nižší při potřebě cca 50 metrů.
Ford Rimor Bluecamp Sky 50
(47+43+11+7)
jokojokoNováček
Přidáno před 8 let
Protože mám zkušenosti se stavbou čtyř přívěsů, vzpomínám si, že lépe šlo profily do lišty natlačit nahřáté (ideálně sluncem, ale možno i teplovzdušnou pistolí). Též nezapomenout nechat přečnívat na koncích alespoň 10 až 20 cm po dobu jedné sezóny. Profil se časem smrští. Pak teprve ustřihnout na míru a namontovat koncovky. Mnoho úspěchů při montáži !
Josef
forman59forman59Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

joko napsal:

Protože mám zkušenosti se stavbou čtyř přívěsů, vzpomínám si, že lépe šlo profily do lišty natlačit nahřáté (ideálně sluncem, ale možno i teplovzdušnou pistolí). Též nezapomenout nechat přečnívat na koncích alespoň 10 až 20 cm po dobu jedné sezóny. Profil se časem smrští. Pak teprve ustřihnout na míru a namontovat koncovky. Mnoho úspěchů při montáži !
Josef


Jejda konce 20cm precnivat?? Nemělo to být 20 mm?? To mi přijde hodně jezdit sezonu s vousama.
Ruda a Zdenička
Karavan TEC, Hyundai iX20,
Honza1312Honza1312Člen
Přidáno před 8 let
S tím necháním jakési rezervy na smrštění jsem počítal, ale 10 - 20 cm! Není to moc? Jinak profily jsem objednal na www. světkaravanů. Není to nejlevnější, ale beru tam i jiné věci, které v jiném obchodě nemají.
Peugeot Rifter 98 kW, 130 k, Sterling Europe 530
wenceslavwenceslavNováček
Přidáno před 8 let
Ahoj, já kupoval gumový profil tady http://www.doplnk...vou-listu/ baleno po 10m nebo po 200m výběr ze čtyř barev, každopádně cena vyšla hodně dobře (mě na 14Kč za metr) a vzhledem k tomu, že jsem toho bral i víc, tak mě ani poštovný netrápilo. Jinak co se týče sejmutí staré a nasazení nové, tak starou jsem prachsprostě stahnul za jeden konec a novou jak už tu taky zaznělo nasadil tak, že jsem jednu stranu profilu opřel do lišty a druhou stranu zasadil pomocí starýho šroubováku s větší plochou (šlo by asi i kuchyňským nožem...)
Lenka + Anetka + Vašek

Bürstner Ventana 435TN (870/1100 kg) + Dacia Logan MCV II 1,5 dCi 66kW
dříve Dethleffs Camper 350 (574/900 kg)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Honza1312, pachta, Martin75, ravyk, joko, forman59, wenceslav

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,675,234 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16781 sekund | Průměrně za: 0.16781 (0) sekund | Dotazy: 85 | Použitá paměť: 1.88MB/4MB