Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Co posloucháte při dálkových jízdách??: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Co posloucháte při dálkových jízdách??

Poslední aktualizace před 7 let
L
LipicaniČlen
Přidáno před 7 let
Přeji hezký večer!

JIž delší dobu řeším, co si pouštět, při dálkových jízdách. Mám Rádio, které přehrává i filmy, jako kulisa dobré, ale i tak obsáhlá filmografie jako mám já se oposlouchá, všechna ta CD se oposlouchají (oblíbená hudba včetně mluveného slova, divadla ...) a zjištuji, že rádio je rádio...

Rád bych zde zjistil, co posloucháte při jízdách v zahraničí? Posloucháte rádiové vysílání země, kterou projíždíte? Máte nahrané ve formátu mp3 X hodin některého z českých rádií? Pokud ano, prosím o doporučení programu, který to umí, nainstaloval jsem jich opravdu hodně a bud nahrávaly max 3 minuty nebo nefungovaly vůbec... Víte jak poslouchta za jízdy internetové rádio?


Případně máte úplně jiný tip co si pustit?

Já přiznávám, že poslední jízdy jezdím bez jakýchkoliv zvuků, všechno už mi leze krkem :)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Manželku, ale vážně. Rádio mám vypnuté a i po 23 letech manželství pokud neusne, pusu nezavře a mě nenudí.
Když jedu sám, tak mám něco přes 1000 alb českého bigbítu. A něco světového metalu.
A kolikrát si v rádiu pouštím i mluvené slovo.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 7 let
Toulky českou minulostí. Hezké a poučné
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
motor :-) pri tak starym aute co mam davam porad bacha jestli vrci tak jak vrcet ma.... a kdyz nas to nebavi tak poslouchame nejaky pribehy z audioknih... Jednu *** napriklad "cteme" uz pres rok, porad nevim jak skonci a fakt se tesim na pokracovani...

*** Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
chodacchodacČlen
Přidáno před 7 let
Tri sesrty :), a kdyz rodina spinka treba Nezmary, Dobese, Nohavicu, Zalmana apod. Audio knihy napr. HRDY budzez, apod. Ze svetovych Queen, Guns and roses, Barbaru Streisand, apod. Docela si s Hankou po cestach povidame, teda pokud se pri baleni na dlouhou cestu nepohadame. Cestou na vikendy spi dele auto, cestou zpet spi drive, nez vyjedeme z kempu :)
na všechny otázky světa najdeš odpovědi v textech Tří sester
Aleš 776751458, Hanka 777079243
H
happyČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, pokud to jde, tak radio, dříve mne v zahraničí moc nebavilo, ale teď třeba po Rakousku jsme našli stanici, která se dala poslouchat stejně příjemně jako v Česku. Slovinsko se taky dá. Možná stárnu:-) Navíc se hodí občas dopravní info.

Nahrávky jen hudbu, ale střídám hodně různé žánry, potom mne neomrzí - od dětských písniček Svěrák s Uhlířem přes rock a pop různých desetiletí až po temperamentní arabskou hudbu. Potom něco pomalého pro případ kolon.

A jsou chvíle, kdy balzámem za volantem je pustit si Dvořákovy Slovanské tance. A to moc klasiku neposloucháme.

A napadá mne, že pro dlouhou jízdu s karavanem by mohly fungovat americké country písničky pro truckery.
Honza PalasekHonza PalasekČlen
Přidáno před 7 let
Na delší cesty vždycky hrábnu do audiokazet, které z času mládí doma pořád ještě mám a nostalgicky pak posloucháme s manželkou to, co jsme třebas i 15 až 20 roků neslyšeli. Z toho důvodu mi maximálně vyhovuje, že má auta mají ještě kazetové mechaniky. Poslouchat doma nahrávky pořízené v osmdesátých letech např. ze Svojšic jen pomocí kazeťáku s mikrofonem by mě asi už tak netěšilo. Zvláště, když spousta toho se dá sehnat v CD kvalitě. (A u ostatního dnes už ani nevím, kdo to tehdy hrál, takže mi chybí klíč, podle kterého to dohledávat.) V autě na delší cestě a zvláště na dovolené ta stará mizerná nahrávka má prostě své neopakovatelné kouzlo. A kromě muziky (zejména folku) si rádi pouštíme i audio pohádky. Nedám dopustit na Macha a Šebestovou v podání Petra Nárožného...:D To se i děti vzadu v autě přestanou kočkovat...
anglický karavan Abi Globetrotter Jubilee + Citroen C5X7 2,0 HDI
H
hoboČlen
Přidáno před 7 let
Vždy před dovolenou nacpu do flesch disku vše co mám rád a dlouho jsem to neslyšel nebo neviděl .
Čauky Honza
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 7 let
Nabiju Changer na 10 CD a jedu
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Tomas a MarieTomas a MarieČlen
Přidáno před 7 let
Už dlouhá léta používáme na zkrácení cesty autem zajímavou fintu. Typicky je to cesta k moři. Když vím, že mám před sebou 10 a víc hodin jízdy autem, stáhnu si nebo jinak seženu nějaké audioknihy či dramatizace z rozhlasu. Skvělý úspěch měla například dramatizace románu Gabriela Chevalliera - Zvonokosy: když sečteme vynikající překlad Jaroslava Zaorálka, jedinečné obsazení (Postránecký, Sovák, Řehoř, Moučka) a nadčasové zpracování režiséra Jiřího Horčičky, vyjde nám z toho báječná zábava. Nemluvě o tom, že při poslechu dramatizace je vše ponecháno na fantazii posluchače. Zvonokosy mají dvanáct dílů zhruba po půlhodině, tak to máme šest hodin zábavy.

Další, na co nemohu zapomenout, je rozhlasové ztvárnění dramatu Artura Haileyho - Let do nebezpečí. Tohle dílko jsme poslouchali při přejezdu Alp za bouřky a prudkého deště, kdy stěrače na čelním skle nebraly přívaly vody a řidiči jeli na dvojku se zapnutými výstražnými světly. Drama na palubě letadla, drama v autě. Co víc si přát?
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

SignBoss napsal:

Manželku, ale vážně. Rádio mám vypnuté a i po 23 letech manželství pokud neusne, pusu nezavře a mě nenudí.
Když jedu sám, tak mám něco přes 1000 alb českého bigbítu. A něco světového metalu.
A kolikrát si v rádiu pouštím i mluvené slovo.

Mám to samé :o poradte jak ji vypnout , ale za volant nesedne . Jen jednou spala až domů ale po návštěvě u známých , to byla jízda. !y
Žijeme jen jednou.
Jirka VospalekJirka VospalekČlen
Přidáno před 7 let
Když už všichni spí tak Cimrmana. Mám na Flash disku všechna div. představení.
Ixeo 710 i, Fiat
mirdavmirdavČlen
Přidáno před 7 let
Je to hodně o dostupnosti... Pokud se jedná o rádio, je to samozřejmě jedno - někdo to vymyslí, namíchá, a ty posluchači konzumuj... Mám rád místní rádia (české), je pravda že Blaník už je i na Moravě, Country radia jsme se taky dočkali :). Pokud jedu dále, řeším audio z Google music. Po letech sosání mp3 jsem přešel na legální, levnou, přehlednou a přenosnou (všechny ty vlastnosti jsou pro mne důležité) variantu. Před cestou si v telefonu naklikám co chci offline a přes BT pouštím v rádiu nebo přes externí repro na místě. Klidně 10 - 20 titulů.

No a žánr 70-90 léta + folk a country vše.
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let
Mílu. Když se odmlčí a později usne, tak Stinga. Já ho mám rád, Míla ho nesnáší.
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 7 let
Ja posloucham stare hitovky z meho detstvi co poslochali rodice na kazetach pri ceste do tehdejsi Jugosky, tedy Abba, Bony M, Drupy, Ricchi e Poveri, Modern Talking, Alphavile.

Vracim se tak do bezstarostneho detstvi :)
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 7 let
My posloucháme Toulky českou minulostí, naprosto úžasná záležitost. Máme stažených už 950 dílů. Cimrman, to je jasné a máme sebou spoustu mluveného slova. Knížky, scénky a Divadlo noc, pamatujete??? Dávali to každý večer v rádiu. Muziku všechny žánry, ale spíše si povídáme a probíráme co vidíme a co je okolo nás. Toulky a mluvé slovo posloucháme hlavně večer, když už jdeme spát....
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
Radek SladkyRadek SladkyČlen
Přidáno před 7 let
Mluvené slovo - poslední dobou mě zaujali severští autoři - konkrétně Muž jménem Ove (a další knihy tohoto pro mne obdivuhodného autora) anebo Stoletý stařík a zase další knihy onoho autora. Ale ty Toulky českou minulostí a Divadlo noc - to se dá někde stáhnout?
Radek
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Radek Sladky napsal:
a Divadlo noc - to se dá někde stáhnout?


https://uloz.to/hledej?q=divadlo+noc
4.114683,118.628756
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Lipicani napsal:


Rád bych zde zjistil, co posloucháte při jízdách v zahraničí? Posloucháte rádiové vysílání země, kterou projíždíte?


Přesně tak, posloucháme vždy místní vysílání a s televizí to máme stejně, dotváří nám to atmosféru země, kde se zrovna nacházíme. Nedokážu si představit, že bychom poslouchali něco jiného ... třeba ve Francii dechovku a v Itálii českej bigbít ? Měl bych z toho divnej pocit :o
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Já to řeším tak, že mám asi 7 ks SD karet s nahrávkami všech sortimentů od country, folku, beatu, slaďáků, taneční hudby až po vážnou hudbu.
Letos o dovolené jsem to počítal, mám hudbu na cca 21 dnů v kuse hraní. A když doma slyším něco, co ještě nemám, tak to na karty dohrají. Většinou to mám v MP3/MP4, pro znalce na internetu lze získat cokoliv. SD karty mám většinou 8GB, ta dokáže hrát plná cca 3 dny.
Kdys jsem dělal diskotéky, tak mám k tomu blízko.
Mám speciální hudbu i pro spaní a moc často to pouštíme.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,049,306 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.31833 sekund | Průměrně za: 0.31833 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.31MB/4MB