Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Víte, kde je toto?: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Víte, kde je toto?

Poslední aktualizace před 8 let
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let
Dobré odpoledne vespolek. Častokrát jsem viděl záběry nebo snímky různých míst, ať už v televizi nebo na netu, a častokrát jsem také přemýšlel, jak zjistit, kde to bylo natočené nebo vyfocené. Říkal jsem si, že možná nejsem sám, kdo by rád něco bez popisku identifikoval, takže kdyby si také někdo lámal hlavu nad tím, kde bylo co pořízeno, myslím, že na fóru je nás dost, abychom to rozluštili. Proto si dovolím založit toto nové vlákno.

Nedávno se mi na úvodní obrazovce windows 10 objevila fotka vodopádu, za kterým je v dáli vidět i obytka. Hádám Island, možná Norsko. Víte někdo o jaké místo se jedná?
Mikey Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
M
mstrČlen
Přidáno před 8 let
Stačí kliknout na to Libí se vám to? a objeví se název místa. Seljalandsfoss Iceland

Je to fotka z tohoto alba, je tam i popis: https://500px.com/photo/74576581/selj..._id=336464
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let
Díky :) Mně to bohužel žádný popis neukazuje. Album je fakt parádní. :^
M
mstrČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Mikey napsal:

Díky :) Mně to bohužel žádný popis neukazuje. Album je fakt parádní. :^


Třeba tam vážné není - mne se tenhle obrázek zatím neobjevil, aktuálně jsem zásobován Španělskem a ani nevím proč - jinak stačí také využít Google hledání podle obrázku, takovéhle fotky to najde docela přesně.
forman59forman59Člen
Přidáno před 8 let
Dnes jsme byli v Pardubicích na super akci "Retro městečko" a při procházení jsme narazili na TENTO BYDLÍK, přiznejte se kdo jsi???????
Ruda a Zdenička
Karavan TEC, Hyundai iX20,
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 8 let
Retro městečko je super,byl jsem loni jako "účinkující".Můj starý karavan a bráchovo P-104.Fakt super akce.Letos to bohužel nevyšlo.U toho vodopádu jsem byl,je to opravdu nádherný.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Mikey, mstr, forman59, bleriot11

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,687,047 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15966 sekund | Průměrně za: 0.15966 (0) sekund | Dotazy: 71 | Použitá paměť: 1.78MB/2MB