Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vařič: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vařič

Poslední aktualizace před 8 let
J
Jirka WČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, nemáte někdo typ na jednoplotýnkový vařič, který se dá připojit na hadici, relativně co nejmenší? Uplně malé jsou pouze na kartuši a některé na nasazení uřízlé hadice. Mám hadici na jedné straně rychlospojka, na druhé převlecná matka levý závit.(možná by šla příp. i nějaká redukce). Díky, Jirka
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
MTSMTSČlen
Přidáno před 8 let
jeden se mi válí doma
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
MTS Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
VFVFČlen
Přidáno před 8 let
Mám přesně ten, co na něj dával odkaz Tom TP. Jednoduchej, skladnej v kufříku, rychle nachystanej, rychle zbalenej, stabilní, na kartuše i na bombu. Spokojenost. Koupil jsem to i s kartušema, mám vyměněnou plnou bombu. Ještě jsem ji nepoužil, jedu jenom na kartuše..
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

VF napsal:

Mám přesně ten, co na něj dával odkaz Tom TP. Jednoduchej, skladnej v kufříku, rychle nachystanej, rychle zbalenej, stabilní, na kartuše i na bombu. Spokojenost. Koupil jsem to i s kartušema, mám vyměněnou plnou bombu. Ještě jsem ji nepoužil, jedu jenom na kartuše..


pojede to i na desetikilovku s redukcakem? Asi ne vid? jen na dvoukilovku jak pisou... Docetl jsem se tlak 30mBar s nakou propojovaci sadou na 2kg bombu pouze.... Ta se ale bezne pripojuje naprimo, varic to redukuje sam. Takze to tam v navodu zni trochu pomotane, to by mely jit pripojit jakekoliv velikosti bomb na PB.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
VFVFČlen
Přidáno před 8 let
Je to na dvoukilovku. Je možné, že jsem to špatně pochopil. Ale jak jsem psal, stejně to používám na kartuše. Já jsem od toho očekával jednoduchost, skladnost, mobiltu a možnost při delším pobytu tam zapojit dvoukilovou bombu. Nic víc. To tak nějak očekávám od jednoplotýnkového vařiče.
O desetikilovce jsem nic nepsal. Ani nevím, kde bych ji vozil. To už bych si ale koupil pořádnej dvouplotýnkáč..
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Jak vařič pozná jaká velikost PB lahve je za redukčním ventilem ?
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
RobertRobertČlen
Přidáno před 8 let
Sháníš-li jednoplotýnku na hadici, zvážil bych benziňák. Stojí cca 3tis, ale je skladný a vodu uvaříš 2x rychleji, než na plynu. Je hlučnější.
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
J
Jirka WČlen
Přidáno před 8 let
Udělal jsem si venkovní přípojku na plyn, takže benziňák je naprosto mimo mísu. Jde mi o to, abych si v létě, když je teplo, ještě v autě nepřitápěl. Dost se mi líbí pinguin spider, ale nevím, kde sehnat, případně vyrobit redukci mezi šroubením u tohoto vařiče(které je na kartuši) a šroubením na hadici-1/4kový levý závit. J.
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Jirka W napsal:
Udělal jsem si venkovní přípojku na plyn ....

Zase mi to nedalo - když to tady čtu ... (ty žvásty)! :@
Vařič nepozná zdroj plynu - je mu to fuk z jakého zdroje to je - hlavně že má plyn se správným tlakem. Tedy když už máš venkovní plyn, tak už je zredukovanej. Nic neřeš - jenom hadici a máš vše v cajku!
Hoj Kamil :_ :D
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
J
Jirka WČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

Jirka W napsal:
Udělal jsem si venkovní přípojku na plyn ....

Zase mi to nedalo - když to tady čtu ... (ty žvásty)! :@
Vařič nepozná zdroj plynu - je mu to fuk z jakého zdroje to je - hlavně že má plyn se správným tlakem. Tedy když už máš venkovní plyn, tak už je zredukovanej. Nic neřeš - jenom hadici a máš vše v cajku!
Hoj Kamil :_ :D



Taky mi to nedalo: nic neřeším!!!!! Teda až na tu redukci. Hadici mám.
MTSMTSČlen
Přidáno před 8 let
jestli chceš ten co je na fotce, vezmu ho do zaměstnání na Prosek:_
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Jirka W, TomTP, MTS, VF, floridan79, Robert, Hatiti

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,823,546 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21709 sekund | Průměrně za: 0.21709 (0) sekund | Dotazy: 107 | Použitá paměť: 2.04MB/2MB