Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Výměna okna N126N: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Výměna okna N126N

Poslední aktualizace před 7 let
anskoanskoNováček
Přidáno před 8 let
Ahoj všem. Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenost s výměnou předního okna na N126N. Myslím tím, výměnu plastu okna ve stávající liště která je na původní okno nalisována. Případně, zda se ta lišta (pant) dá někde koupit samostatně. Okno koupit umím, ale lištu nikdo nemá.

Díky Tonda
H
HonzaOČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj Tondo,
podívej se na polské stránky. Tam na karavan koupíš úplně vše a hlavně za jiné ceny.

HonzaO
badbadČlen
Přidáno před 7 let
Ahojky horní lištu na okně jsem koupil i s oknem v Polsku v Katowicích, mají tam i eschop. Okno se vymění tak , že musíš povolit horní lištu co je přišroubovaná na boudě. Šrouby jsou pod krycí plastovou páskou. Když lištu povolíš tak okno vysuneš na stranu. Pod lištou jsem to pořádně vyčistil a nalepil sikaflexem a přišrouboval. Problém jsem měl takový , že přes srouby se mi dostala voda do rámu okna co je uvnitř a ten mi vyhnil , tak jsem musel rámy vyrobit a dát nové. tolik má zkušenost.
Valda+Naďa Touareg+126n+Bad
Fiat Ducato 2,8 JTD Knaus
Peugeot ION full elektric
R
Roman300Nováček
Přidáno před 7 let
Dobrý den,mohl by sem někdo prosím dát přímo link kde se dá objednat okno v tom Polsku? Moc děkuji.
N 126 c Tel: 724 361 03dva
anskoanskoNováček
Přidáno před 7 let
Prosím prosím, nějaký odkaz na ten eshop ... nenašel jsem.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ansko, HonzaO, bad, Roman300, Me2d

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,693,204 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14611 sekund | Průměrně za: 0.14611 (0) sekund | Dotazy: 70 | Použitá paměť: 1.78MB/4MB