Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Výměna plynové lahve od různých společností: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Výměna plynové lahve od různých společností

Poslední aktualizace před 8 let
AlfinatorAlfinatorČlen
Přidáno před 8 let
Vím že to zní asi hloupě, ale nemám s výměnou bomb vůbec žádné zkušenosti tak poprosím o shovívavost otázka zní: Jak je to s výměnou plynové lahve řekněme že přijedu na pumpu a mam primagas lahev a oni tam prodávají plyn od kralupolu udělají mi výměnu nebo musím mít lahev od kralupolu nebo je to jedno?
Upravil Alfinator dne 02.09.2016 19:26, před 8 let
Pavka01Pavka01Člen
Přidáno před 8 let
Je to jedno,kus za kus.Jen ta cena je trochu jiná.
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Má zkušenost: výměna OK i za jinou značku, ale pokud jen naplnění, tak pouze u vlastníka lahve (jejich poboček).
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
AlfinatorAlfinatorČlen
Přidáno před 8 let
Díky. Já jen že jsem četl před několika lety článek, kde snad byl soud ale už se mi ho nepodařilo najít.
Ještě jednou díky
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

TomTP napsal:

Má zkušenost: výměna OK i za jinou značku, ale pokud jen naplnění, tak pouze u vlastníka lahve (jejich poboček).


Plnil som raz u Plzne - neviem už meno tej obce,ale k plničke sa išlo okolo sochy kravy Milky - naplnili bez problémov akurát si opísali výrobné čísla fliaš....
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Mě to taky v TP na 2 místech v pohodě plnili, ale od června už ne. Pokud to nejsou jejich lahve tak je to prý podvod (takže mi to tedy předtím plnili podvodně). A ani jedna plnírna kam jsem jezdil 5 kg lahve na výměnu nemá. V jedné mi řekli, že jich asi pár koupí, aby měli vlastní - pak lze plnit. Možná by se k tomu mohl vyjádřit někdo, kdo k tomu má blízko a rozumí tomu víc, popř. něco takového provozuje.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
adaladalNováček
Přidáno před 8 let
Potvrzuji možnost výměny kus za kus v Brně zabezpečuji možnost nákupu 5kg,10kg lahví i zapůjčení proti vratné záloze.Cena náplně 5kg PB-225Kč, 10kgPB-325 Kč, čistý propan 5kg-245Kč, 10kg-345Kč. Tel.: 608886836
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Alfinator, Pavka01, TomTP, viera a vlado, adal

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,048,834 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15591 sekund | Průměrně za: 0.15591 (0) sekund | Dotazy: 75 | Použitá paměť: 1.8MB/2MB