Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Karavan servis Zlín: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Karavan servis Zlín

Poslední aktualizace před 4 roky
R
RadiNováček
Přidáno před 8 let
Byl jednou na kraji Zlína servis karavanů, kde splnili každé přání, které Vám na očích viděli.

Ne, to není pohádka :)

Takový servis opravdu existuje, jmenuje se Mat servis ve Zlíně Tečovicích.
Do karavanu jsme si přáli namontovat spoustu doplňků a vymožeností.
Všechny nám zdejší parta pod vedením pana Matouše namontovala, nebáli se ani našich nestandardních přání. :)
Děkuji Vám pane Matouši a spol. za perfekní a velmi vstřícný přístup, bylo nám potěšením svěřit naši Adrii do Vašich rukou.
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let
Jestli je příběh o panu Matoušovi pohádka, nevím. Každopádně příběh o "doporučení servisu díky kouzelnému přístupu a vlastní do smrti nezapomenutelné euforické zkušenosti" jako pohádka zní. Nebo alespoň jako scénář pro reklamu do rádia...
R
RadiNováček
Přidáno před 8 let
Vyzkoušej a uvidíš, není to žádná reklama, určitě jsou zde i jiní, kteří mají podobnou zkušenost jako já
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Mikey napsal:

Jestli je příběh o panu Matoušovi pohádka, nevím. Každopádně příběh o "doporučení servisu díky kouzelnému přístupu a vlastní do smrti nezapomenutelné euforické zkušenosti" jako pohádka zní. Nebo alespoň jako scénář pro reklamu do rádia...


Já pokud nevím, tak se nevyjadřuji, ale lidé jsou různí ...

A teď k té pohádce, na doporučení jsem servis pana Matouše taky využil a to i přesto, že to mám opravdu trochu z ruky. Naprostá spokojenost, ochota a vstřícnost, která zůstává neměnná i po zaplacení faktury. To se v našich luzích a hajích zase tak často nevidí.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let
Však taky úroveň servisu nezpochybňuju !)
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 8 let
Velmi rád se připojuji. Kupoval jsem u pana Matouše plnící láhev, i když to bylo Zlin - Praha, komunikace byla perfektní. Ještě jednou díky.
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Radi napsal:

Vyzkoušej a uvidíš, není to žádná reklama, určitě jsou zde i jiní, kteří mají podobnou zkušenost jako já


Tak beru zpátky. Očividně nepřeháníš ani v nejmenším. Spousta lidí si totiž založí profil a doporučuje firmu, která je ve skutečnosti jejich. Přijmi prosím moji omluvu za unáhlenou reakci :)
R
RadiNováček
Přidáno před 8 let
V pohodě, ať se Ti daří :_
HrochHrochČlen
Přidáno před 8 let
Také se rád připojím s velmi dobrou zkušeností s tímto servisem. Ochota, profesionalita a hlavně bez keců stylu "To bude problém, to asi nepůjde, proč je to tady tak blbě řešeno" atd.
Jsem maximálně spokojen s přístupem i výsledkem práce.
Děkuji.
MarekMarekČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj i já musím souhlasit.
Servis a přístup perfektní.
Myslím si že když by se otevřela pobočka třeba v Praze začali by místní hodně cítit konkurenci. Kamarád tam jel až z UL, a to jen na základě kvalitně odvedené práce MAT servisu na mém voze.
Mohu jen doporučit.
Marek a Verča,Lukáš(11),Adria Matrix Platinum
naše fota: www.krizak1.rajce.idnes.cz
P
petanNováček
Přidáno před 8 let
Ahojky tento servis mohu jen doporučit jak píše Marek bylo to pro mě trochu zruky ale vyplatilo se pánové maji profesionální přístup a maximální vstřícnost kdo neví kam zajet do servisu tak tento se určitě vyplatí a cenově bezkonkurenční ještě jednou jim děkuji ;-)
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
objednal jsem si u nich na veletrhu v Praze dva filtry Truma. Překvapilo mě, že už v pátek brali jenom objednávky a žádné neměli. No budiž, udělal jsem tedy objednávku. Do teď nic nepřišlo. Asi mám smůlu. Koupil jsem je tedy jinde a i sám už namontoval.
Jirka
Jirka, Dáša a Klaudie, minipes Týna
STMaxSTMaxČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Dasa a Jirka napsal:

Ahoj,
objednal jsem si u nich na veletrhu v Praze dva filtry Truma. Překvapilo mě, že už v pátek brali jenom objednávky a žádné neměli. No budiž, udělal jsem tedy objednávku. Do teď nic nepřišlo. Asi mám smůlu. Koupil jsem je tedy jinde a i sám už namontoval.
Jirka


Tak to mě vážně mrzí. V dobu výstavy měla Truma těžký skluz v dodávkách, který jsme nečekali a filtry prostě nebyly. Hodně se montovalo a filtry mizely jeden za druhým. Sklad tedy těsně před výstavou byl na nule. Na veletrh jsme tedy jeli s tím, že když bude zájem, vše se pošle hned po návratu kdy byla slíbená zásilka z německa. Ve výsledku se čekalo na filtry skoro víc jak měsíc. Poté se ale všechny objednávky zaslaly a překvapilo mě, že je někdo kdo zůstal bez vyřízení. Škoda že jste neposlal urgenci, zřejmě jsem v tom výstavním náporu a chaosu něco špatně zapsal do objednávky a tím se to nevyřídilo.
Omlouvám se. Matouš
PATRIKaMISAPATRIKaMISAČlen
Přidáno před 8 let
I já se přidávám, přístup i ochota je super.
Petr071Petr071Člen
Přidáno před 7 let
Taky se musím přidat s velmi pozitivní recenzí na vstřícnost a ochotu v MAT servisu Zlín.:^
tomkoptomkopČlen
Přidáno před 7 let
Musím se přidat k těm co zde byli obslouženi k naší naprosté spokojenosti.
Vše vysvětleno, uděláno dle dohody a v super kvalitě.
A hlavně zde neznají slovo to nejde, pane to není tak jednoduché jak myslíte atd...

Díky do Zlína !!!
T
TondaMNováček
Přidáno před 7 let
I já se musím přidat ke kladným hodnocením. Pan Matouš je velice ochotný a odborně na výši. Což se o některých jeho konkurentech úplně říci nedá. Proto je hodně vytížený. Po osobních zkušenostech bych nikomu jinému svého mazlíka nesvěřil. Co mám zkušenost, tak umí poradit takřka se vším, co je třeba na obytňáku vylepšit ale hlavně u toho přemýšlí.
L
lusyČlen
Přidáno před 4 roky
Ted jsem s nimi po mailu resil pripojeni multiventilu Alugas k privodni hadici. Neskutecna ochota hledat reseni. To se dnes uz moc nevidi. Doporucuji.
PepiPepiČlen
Přidáno před 4 roky
Ahoj,byl jsem několikrát,poradili i po telefonu a ikdyž toho mají hodně ,vždy se snaží vyhovět.Prostě super -tak jak to má být..dík-DOPORUČUJI...pepa
Z
ZaklinacNováček
Přidáno před 4 roky
ano z vlastní zkušenosti mohu také doporučit. Nechal jsem si do obytňáku namontovat místo klasických PB bomb ty plníci od ALUGASu. Super profesionální montáž, revize, instruktáž, přístup, mnoho rad i k ostatním věcem,... Montáž byla sice celý den, ale odpoledne jsem odjížděl i s naplněným mazlíkem. Dokonce se jim podařilo mi umístit do budníku místo 2x10kg PB klasika na ty 2x 14kg ALUGAS. Takže mi tím zvedli zásobu propanu na zimu. ...Vždy pravidelně nacházím i tuto firmou už na několikáté výstavě caravaningu - Praha, Brno,
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,676,571 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23559 sekund | Průměrně za: 0.23559 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.29MB/2MB