Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 WC Thetford demontáž: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

WC Thetford demontáž

Poslední aktualizace před 7 let
I
IvounČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím,
nevíte někdo co je to za typ WC na obrázku?
http://ivoun.rajc...135841.jpg

Potřeboval bych jej demontovat a netuším jak na to. Koupelna je třeba přesilikonovat a já se zaněj nemohu dostat.
Doporučíte nějaký silikon? Ja koupil nějaký běžný sanitární standard a zasilikonoval nad umyvadlem. Ráno byl ,, odskočený" od zdi. Přitom ten samý v koupelně na chatě bez problému.
Díky
MajliMajliČlen
Přidáno před 8 let
Tvůj typ se jmenuje Thetford C200CS. :_
I
IvounČlen
Přidáno před 8 let
Díky za info :)


Citovat

Majli napsal:

Tvůj typ se jmenuje Thetford C200CS. :_
Weinsberg CaraOne 420
H
Honza-PHČlen
Přidáno před 8 let
Dle mých zkušeností na plastu nedrží žádný silikon, dřív nebo později se odchlípne.
Honza, Romča, Honzík (13)
JRWJRWNováček
Přidáno před 8 let
sanitární je důležité, měl by obsahovat protiplísňové složky, a k tomu odskočení, dej si pozor na důkladné odmaštění povrchu ( octový roztok) nebo originál čistič stavební chemie.
borisaborisaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Ivoun napsal:

Zdravím,
nevíte někdo co je to za typ WC na obrázku?
http://ivoun.rajc...135841.jpg

Potřeboval bych jej demontovat a netuším jak na to. Koupelna je třeba přesilikonovat a já se zaněj nemohu dostat.
Doporučíte nějaký silikon? Ja koupil nějaký běžný sanitární standard a zasilikonoval nad umyvadlem. Ráno byl ,, odskočený" od zdi. Přitom ten samý v koupelně na chatě bez problému.
Díky


Tam kde je kazeta, je 6 šroubů. do podlahy, vyšroubuješ a jde to ven, určitě nesilikonuj, použij Mamut, ten ti bude držet...
Staníci
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj. Z jiného soudku - mám týž WC a stále mi svítí kontrolka naplnění nádrže, i když je zcela prázdná. Nevíte někdo, co s tím?
Zdraví
Luboš a Dáša
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Pokud zhasne když vyndáš kazetu, pak zaseklý plovák v kazetě (je na něm magnet který spíná venkovní magnetický kontakt na plášti WC). Zkus ho nasahat a opatrně rozhýbat, může tam být usazený nějaký bordel.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Lubos a DasaLubos a DasaČlen
Přidáno před 8 let
Tome díky, zdá se, že by to mohlo být ono.
Zdraví
Luboš a Dáša
borisaborisaČlen
Přidáno před 8 let
Supeeer :-)
Staníci
PetrMPetrMČlen
Přidáno před 8 let
Když už se tu probírá problémy s WC Thetford, mě se zase občas stává, že v uzavřeném záchodě se objeví voda (nad klapkou). Ta pak po otevření klapky zbytečně zaplní kazetu. Jinak vše funguje. Nevíte někdo co s tím?
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

TomTP napsal:

Pokud zhasne když vyndáš kazetu, pak zaseklý plovák v kazetě (je na něm magnet který spíná venkovní magnetický kontakt na plášti WC). Zkus ho nasahat a opatrně rozhýbat, může tam být usazený nějaký bordel.


Beztak tam bude Hovno ...!f Pardon já musel :_
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
To by musel byt extra odolný kousek z poctivé výživné stravy :-) Spíš to bude zbabělec a měkouš co si k podmanění světla vzal rukojmí z papíru :-D
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
I
IvounČlen
Přidáno před 8 let
Díky mrknu na to. Byl jsem na cestách :)

Citovat

borisa napsal:

Citovat

Ivoun napsal:

Zdravím,
nevíte někdo co je to za typ WC na obrázku?
http://ivoun.rajc...135841.jpg

Potřeboval bych jej demontovat a netuším jak na to. Koupelna je třeba přesilikonovat a já se zaněj nemohu dostat.
Doporučíte nějaký silikon? Ja koupil nějaký běžný sanitární standard a zasilikonoval nad umyvadlem. Ráno byl ,, odskočený" od zdi. Přitom ten samý v koupelně na chatě bez problému.
Díky


Tam kde je kazeta, je 6 šroubů. do podlahy, vyšroubuješ a jde to ven, určitě nesilikonuj, použij Mamut, ten ti bude držet...
Weinsberg CaraOne 420
haskyhaskyČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím.Klapka na WC se mi po otevření sama vrací do skoro zavřené polohy.V otevřeném stavu musím to plastové kolo přidržovat aby zůstala klapka otevřená.Nedá se to někde "přitáhnout" aby klapka šla trošku pevněji.Koukal jsem na to,ale nic jsem nenašel.
Hasky
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Ivoun, Majli, Honza-PH, JRW, borisa, Lubos a Dasa, TomTP, PetrM, Me2d, hasky

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,162,180 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26952 sekund | Průměrně za: 0.26952 (0) sekund | Dotazy: 122 | Použitá paměť: 2.15MB/2MB