Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Chorvatsko- rezervační poplatek: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Chorvatsko- rezervační poplatek

Poslední aktualizace před 8 let
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Letos jedeme opět do Chorvatska. Chtěl jsem si zarezervovat místo v kempu a tak jsem včera napsal na recepci.
Odpověď přišla dnes ráno a v ní je i předběžná kalkulace ceny za pobyt.
Zarazilo mě ale jedno, a to že chtějí rezervační poplatek 30e. Na tom by nebylo nic divného pokud by byl následně od celkové ceny odečten. Ale jak vidíte v přiložené kalkulaci je přičten jako pevná částka.
Jezdíme takto i do Maďarska k Balatonu, kde si pobyt také rezervujeme ale zaslaná záloha je odpočtena od ceny. To znamená když pošlu zálohu 50e a cena za pobyt je 150e , na místě už doplácím jenom 100e. Docela chápu že zaplatím zálohu a když nedojedu tak propadne ale tohle se mi zdá divné.
Jaké máte zkušenosti se zálohou v Chorvatsku vy?

31.08.-01.09.
Person 2 x 7,40€
Caravan 1 x 7,40€
Car 1 x 4,00€
Electricity 1 x 4,00€
= 30,20€ per day

01.09.-11.09.
Person 2 x 6,70€
Caravan 1 x 6,50€
Car 1 x 3,30€
Electricity 1 x 3,30€
=26,50€ per day x 10 days = 265,00€


Registration fee 1€ per person
Reservation fee 30€
Tourist tax 0,90€ per person per day


= 30,20€ + 265,00€ = 295,20€ + 2€ registration fee + 30€ reservation fee + 19,80€ tourist tax


TOTAL: 347,00€ ca. 2.602,50 kn
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
H
hymer662Člen
Přidáno před 8 let
JJ je to tak. Když jsem se ptal na nejmenované recepti kempu, popsáno to bylo tak, že je to služba, která nemá vazbu na odečet. O detailech se moc nechtěli bavit a potom již na mě vrčeli chorvatsky... .
Upravil hymer662 dne 11.08.2016 14:03, před 8 let
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 8 let
Již několik let si v Chorvatsku rezervujeme "svoji" parcelu na příští rok, vždy PLATÍME 30 Euro za rezervaci, poplatek se neodečítá z ceny za pobyt v kempu. Reservation FEE znamená rezervační poplatek, na rozdíl od reservation FREE = osvobození od poplatku.....
Pokud ale máte např. kartu CCI, dostanete slevu, která je vyšší, než tento rezervační poplatek. Takže karta nám vlastně hradí rezervaci v kempu.
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
V září tam používáme kartu ACSI, cena na den pro letošní rok 17e.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
B
belcantoČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Nemilany napsal:

JJ je to tak. Když jsem se ptal na nejmenované recepti kempu, popsáno to bylo tak, že je to služba, která nemá vazbu na odečet. O detailech se moc nechtěli bavit a potom již na mě vrčeli chorvatsky... .


no já jsem letos v červenci neplánovaně navštívil kemp Zablače u Šibeniku a tam jsem narazil na speciální typ poplatku, se kterým jsem se dosud nesetkal. Normálně poplatek za auto, poplatek za karavan, poplatek za dva dospělé, poplatek za proud a pak otázka - máte psa? Nemám. Máte s sebou děti? Nemám. Máte kola? Mám, jsou na nosiči karavanu a nebudu je používat. Nevadí, tak poplatek 50,- Kuna za kolo. No ale kola jsou na mém karavanu, nebudu je sundavat, platím za karavan, tak proč mám ještě platit za ta kola. Protože majitel to tak chce a je to v ceníku kempu. Tak jsem přespal, zaplatil navíc 100,- Kuna a odjel.
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 8 let
V "normálních" kempech už dávno pochopili, že zbytečnými poplatky obtěžují a odrazují hosty kempu, takže většinou se už platí pouze za osobu, za parcelu, a pobytová taxa. ( + rezervace = kdo má zájem ). To je vše - jednoduché a bez problémů.
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
H
hymer662Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

PetrN napsal:

V "normálních" kempech už dávno pochopili, že zbytečnými poplatky obtěžují a odrazují hosty kempu, takže většinou se už platí pouze za osobu, za parcelu, a pobytová taxa. ( + rezervace = kdo má zájem ). To je vše - jednoduché a bez problémů.


Asi většina s tím bude souhlasit. Specificky v Chorvatsku je to jiné a m.j. např. němci bez rezervace ani ránu..., nejen do CRO, ale "všude".
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Jedeme bez rezervace, tohle to podnikání podporovat nebudeme
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
C
codyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

tuareg napsal:

V září tam používáme kartu ACSI, cena na den pro letošní rok 17e.


Rec bude asi o bajnom Viteri v Zaostrogu, ze? :)
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 8 let
Každý rok řeknu majitelce kempu že přijedu i příště, pak ji napíšu přes Facebook kdy to bude a místo je nachystané, místo poplatku dostanu dvě pusy a cena za pobyt je tak nízká, že i u nás je dráž, inu zlatá střední Dalmácie.:)
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 8 let
Zdeno my bychom také raději bez rezervace, to je jasné! Ale když chceš za rok přijet znovu na své oblíbené místo, nic jiného Ti nezbude. Nepřijedeš Ty , přijedou jiní, tak to prostě funguje. Letos jsme si při rezervaci na příští rok mohli vybírat jen ze dvou námi preferovaných parcel. A to je kemp, ve kterém při večerní procházce ujdeš 2,5 km! Takový je o to zájem.... Samozřejmě můžeme jet jinam - jenže to právě nechceme.... :D!i
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
S
StrycfNováček
Přidáno před 8 let
To musi byt uzasnej kemp...:(
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

cody napsal:

Citovat

tuareg napsal:

V září tam používáme kartu ACSI, cena na den pro letošní rok 17e.


Rec bude asi o bajnom Viteri v Zaostrogu, ze? :)


Tuaregu a co zvony přímo u kempu bimbaj..stále bimbaj ? B)
Makarska Rivijera moj drugi dom
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Přes den jsme u vody a večer cinkají naposledy v 19.!^
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 8 let
Komu vadí zvony tak se může posunout kousek dál do kempu Uvala Borova.Bez rezervace a v klídku.
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Mirek a Jirinka napsal:

Komu vadí zvony tak se může posunout kousek dál do kempu Uvala Borova.Bez rezervace a v klídku.



Minulý rok jsem se tam byl kouknout, místa tam bylo plno. na recepci mě hned upozorňovali že je taky možné využít kartu ACSI. Tuším to měli za 16 eu na den.
Ale je to komplet všechno pod stromy.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
starletstarletČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

kucmais napsal:

Každý rok řeknu majitelce kempu že přijedu i příště, pak ji napíšu přes Facebook kdy to bude a místo je nachystané, místo poplatku dostanu dvě pusy a cena za pobyt je tak nízká, že i u nás je dráž, inu zlatá střední Dalmácie.:)

Ahoj a o který kemp se jedná?
Já jezdím do Krvavice, těsně před Makarskou. Je to malý rodinný kemp, klidný a klavně pro nás čistý. Sociálky se uklízí průběžně celý den, neexistují špinavé. Jezdím už do něj 5 let a lepší jsem nenašel. První rok si najdeš parcelu, která se ti líbí a pak už jen napíšeš majiteli týden dopředu a ten ti ji zarezervuje bez poplatku. Je to kemp pro stany tak karavany.
Až budu mít udělané fotky, tak je dám k nahlédnutí.
Tak zatím
LT
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 8 let
To je výborná služba ta rezervace za poplatek. Nestačím se divit, co si lidi ještě nevymyslí.

Když jsem si kdysi dávno pořizoval karavan, byla hlavním důvodem svoboda pobytu. Jedu a kde se mi líbí, tam se zastavím. Zkazí se počasí, zvednu kotvy a jedu někam jinam za sluníčkem. Když si budu muset předem rezervovat místo a termín, cestou hlídat čas, aby mi to nepropadlo (předpokládám, za další poplatek) a pak na vysněné parcele celý týden koukat jak hezky "chčije", to už můžu opravdu do hotelu.

S přívěsem jsem jezdil většinou po kempech, ale s takovou VIP službou jsem se ještě nesetkal. S autem dávám přednost stání "na divoko". Jasně, Chorvatsko je zapovězeno, ale naštětstí je ještě pár zemí, kde to jde.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

starlet napsal:

Citovat

kucmais napsal:

Každý rok řeknu majitelce kempu že přijedu i příště, pak ji napíšu přes Facebook kdy to bude a místo je nachystané, místo poplatku dostanu dvě pusy a cena za pobyt je tak nízká, že i u nás je dráž, inu zlatá střední Dalmácie.:)

Ahoj a o který kemp se jedná?
Já jezdím do Krvavice, těsně před Makarskou. Je to malý rodinný kemp, klidný a klavně pro nás čistý. Sociálky se uklízí průběžně celý den, neexistují špinavé. Jezdím už do něj 5 let a lepší jsem nenašel. První rok si najdeš parcelu, která se ti líbí a pak už jen napíšeš majiteli týden dopředu a ten ti ji zarezervuje bez poplatku. Je to kemp pro stany tak karavany.
Až budu mít udělané fotky, tak je dám k nahlédnutí.
Tak zatím
LT

Camp Bilus, Kaštel Stari
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj vsem z Viteru něco pro zasmani nejezdete sem mesic uz tady sviti slunce more je plne vody zachody jsou perfektne ciste a ja jsem zabral nejlepší parcelu za poplatek hodinky nepotrebujete cas ohlasuji zvony ale letos nas budi az v 7.45 takze hodne dovoleny nekteri prospi a tak není na co si stěžovat a to je ten problém asi to za tyden zabalim a pojedu domu no a pro jistotu si tu parcelu zarezervuji ale ma li někdo nejaky typ budu za nej rad dekuji Hlubucek Ivan
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: tuareg, hymer662, PetrN, belcanto, cody, kucmais, Strycf, SteMi, Mirek a Jirinka, starlet, 1jgs - Milan, hlubucek ivan, MWagen

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,695,372 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23339 sekund | Průměrně za: 0.23339 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.3MB/2MB