Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Dřez do kuchyňky: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Dřez do kuchyňky

Poslední aktualizace před 7 let
SukecSukecNováček
Přidáno před 8 let
Zdravím! Chystám se v brzké době vybrat nějaký šikovný dřez do nově udělané kuchyňské linky a docela by se mi hodila nějaká inspirace. Přemýšlím nad nějakým malým granitem, ale nebránil bych se ani nerezu. Uvažoval jsem, že by to mohla být dobrá investice, protože jsme náš nerezový ex-dřez stihli hodně rychle poškrábat. Co myslíte? Koukal jsem trochu na ty ceny a většinou to všechno začíná od 2.500,-. Máte někdo nějaký tip na slevy? Potřeboval bych dřez o rozměrech 45x45cm, ale otvor v lince bych mohl klidně ještě o pár centimetrů zvětšit...
KyselaKyselaNováček
Přidáno před 8 let
Třeba tenhle by se ti tam mohl vejít. Má 465 x 465 mm, takže by stačilo jen trochu oříznout otvor. Mají ho i v bílé barvě. Jinak, granit je vždycky o dost dražší, ale je to dobrá investice, pokud hodně cestuješ a tím pádem taky hodně používáš dřez. Jestli bys ho využil jen párkrát do roka, tak to zcela určitě nemá smysl... Máme granitovej dřez doma už několik let a zatím sed nepoškrábal, takže to asi funguje. Spíš bych řekl, že má naprostá většina lidí v bydlíku nerez.
SukecSukecNováček
Přidáno před 8 let
Ten vypadá fajnově! Trochu jsem četl o těch značkách a Alveus patří k asi nejlevnějším. Uvažuju ještě nad tímhle Sinks 455 x 460 mm, který je dost podobný, ale podle mého o trochu hezčí, protože je hranatější. Je o trochu dražší, ale to já si stejně asi počkám na nějaký výprodej. Všiml jsem si, že se značka podílí na ceně asi víc než cokoli jiného. Třeba jsem se koukal taky na tenhle Blanco, který je zhruba stejně velký a vypadá téměř identicky a přesto stojí o dva tisíce víc a to je ten nejlevnější, který je od téhle značky... Možná je vyrobený z kvalitnějšího materiálu, ale až zas takový fajnšmekr nejsem a za ty peníze ani být nechci.
KyselaKyselaNováček
Přidáno před 8 let
Jak říkám, takhle drahej dřez bych do bydlíku nedával, to nemá žádnej význam. Myslim si, že ti bude bohatě stačít ten levnější a koukám, že píšou, že budeš potřebovat otvor 50cm na šířku, tak trochu zvětšíš. Určitě vydrží několik dekád.
I
IvanGSČlen
Přidáno před 8 let
Nechci radit, moje zkušenosti jsou malé, my koupili nerezový Dometic se skleněným víkem, nerez mám i doma a jen tak se nepoškrábe. Odklopné víko jsme chtěli, protože v autě je pracovní plochy málo a když se nepoužívá dřez, slouží jako další plocha. Často se dělá deklík v dekoru desky, ale já nechtěl nic sundávat a někam odkládat, odklopení je komfortní úkon, deska nepřekáží a zabraňuje cákání do prostoru za ní. Ale ty grafitové hranaté dřezy jsou krásná stylovka:-).
SukecSukecNováček
Přidáno před 8 let

Citovat

IvanGS napsal:

Nechci radit, moje zkušenosti jsou malé, my koupili nerezový Dometic se skleněným víkem, nerez mám i doma a jen tak se nepoškrábe. Odklopné víko jsme chtěli, protože v autě je pracovní plochy málo a když se nepoužívá dřez, slouží jako další plocha. Často se dělá deklík v dekoru desky, ale já nechtěl nic sundávat a někam odkládat, odklopení je komfortní úkon, deska nepřekáží a zabraňuje cákání do prostoru za ní. Ale ty grafitové hranaté dřezy jsou krásná stylovka:-).


Klidně raď, budu rád za každý tip! S místem až zas takový problém nemám, i když souhlasím s tím, že se každý centimetr hodí a mít na zakrytí dřezu nějaké víko nezní jako úplně špatný nápad, pokud jsem to pochopil správně... Něco takového bych mohl zkusit vyrobit. A s tím nerezem, všiml jsem si, že se prodávají i tvrzené nerezové dřezy, které jsou sice zase o trochu dražší, ale pořád levnější než granit, takže se pořád ještě rozhoduji... Třeba tenhle nevypadá vůbec špatně, který je vlastně z chromniklové oceli...
B
babi a dedaČlen
Přidáno před 8 let
Mám doma granit a absolutní spokojenost..vypadá nezničitelně..už by se mi líbila po těch letech i jiná barva,ale to nesmím ani vyslovit před manžou...:v:o
Nicméně by mi do bydlíka nebylo líto za něj peněz,pokud bych věděla,že si bydlu nějaký čas nechám a nebudu ho měnit za většího,menšího apod...
A taky podle váhy....
Ale to je můj názor a nemusíte souhlasit......:_
R
radekkorkNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

babi a deda napsal:

Mám doma granit a absolutní spokojenost..vypadá nezničitelně..už by se mi líbila po těch letech i jiná barva,ale to nesmím ani vyslovit před manžou...:v:o
Nicméně by mi do bydlíka nebylo líto za něj peněz,pokud bych věděla,že si bydlu nějaký čas nechám a nebudu ho měnit za většího,menšího apod...
A taky podle váhy....
Ale to je můj názor a nemusíte souhlasit......:_



Granitový dřez mám také (konkrétně tento: https://eshop-schock.cz/s-odkapem/403...-onyx.html) A souhlasím s vámi, jsem absolutně spokojen! Sice je potřeba se o něj trošku více starat, ale to nevadí, navíc na chatu se hodí taky :) Sice by stačil i klasický nerez, ale já jsem trošku náročnější osoba :)

Automatické sloučení 21.06.2017 13:05:

Citovat

babi a deda napsal:

Mám doma granit a absolutní spokojenost..vypadá nezničitelně..už by se mi líbila po těch letech i jiná barva,ale to nesmím ani vyslovit před manžou...:v:o
Nicméně by mi do bydlíka nebylo líto za něj peněz,pokud bych věděla,že si bydlu nějaký čas nechám a nebudu ho měnit za většího,menšího apod...
A taky podle váhy....
Ale to je můj názor a nemusíte souhlasit......:_



Granitový dřez mám také (konkrétně tento: https://eshop-schock.cz/s-odkapem/403...-onyx.html) A souhlasím s vámi, jsem absolutně spokojen! Sice je potřeba se o něj trošku více starat, ale to nevadí, navíc na chatu se hodí taky :) Sice by stačil i klasický nerez, ale já jsem trošku náročnější osoba :)
Upravil radekkork dne 21.06.2017 13:05, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Sukec, Kysela, IvanGS, babi a deda, radekkork

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,873,192 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14934 sekund | Průměrně za: 0.14934 (0) sekund | Dotazy: 84 | Použitá paměť: 1.89MB/2MB