Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Stellplatz SKiMU Malá Úpa: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Stellplatz SKiMU Malá Úpa

Poslední aktualizace před 5 let
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 8 let
Bylo by to hezký, ale v Čechách nerealizovatelný....:-) Není zde absolutně žádná návratnost investice do mincovních zařízení na předplatbu elektřiny...:-( 4 zásuvky = 60000,-CZK. A aby obsluha odečítala elektroměry, tak to je už je finančně ještě větší sebevražda....:-))
U nás jediná rozumná efektivní možnost zahrnout elektřinu do sazby za parkování. To je třeba brát jako fakt....
ravykravykČlen
Přidáno před 8 let
Na stellplaze SKIMU jsme pobyli před pár dny 4 noci.
Za sebe musím říct, že je to skvělé místo pro poznávání Krkonoš a blízkost spousty atrakcí pro rodiny s dětmi, zároveň však v klidném prostředí - pravděpodobně na nejvyšším bodě určeném pro karavanisty u nás.
Až pan majitel vychytá to, jak "osobně neasistovat" při každém doplňování vody a vylévání WC, bude to pro nás postižené cestování a poznáváním jedno z nejlepších míst u nás.
Vzhledem k tomu, že jsme se s panem majitelem nestačili rozloučit, poděkovat a předat zpětnou vazbu, píšu do tohoto vlákna a budu doufat, že si to přečte.
Asi je jasné, že my doporučujeme :-)
Ford Rimor Bluecamp Sky 50
(47+43+11+7)
ravyk Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
V
Vladas60Člen
Přidáno před 5 let
Přátelé, tak jsem trochu zklamán. Před dvěma dny jsem vyrazil na STPL Malá Úpa. Výsledek ? Na závoře značka zakazující vjezd bydlíkům. Tak tedy volám na tel. č. uvedené u parkoviště jako kontaktní, ale marně. Dle operátora č. neexistuje. Jdu tedy přímo do apartmánů, pozeptat se, jak sehnat kontakt na provozovatele. Výsledek jen pokrčení ramen. Asi po hodině marného bádání otáčím a jedu zpět do Jánek. Tam je to jistota. I když škoda, těšili jsme se, že poznáme něco nového..............
M
mileČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj, po přečtení této zprávy jsem se trochu lekl že stpl nefunguje. Chtěli jsme ho navštívit tento víkend.
Na stránkách https://www.skimu...ytne-vozy/ vše funguje. Pro jistotu jsem zavolal na uvedené tel. číslo a domluvil stání. Dokonce mi bylo řečeno že pokud jsme nezávislí a nepotřebuji čerpat služby stpl že stačí zaplatit obyčejné celodenní parkování 50 kč / 24 hod. Příjezd pátek cca 17 hod , odjezd neděle 11 hod = 100 kč.
Stáli jsme mimo budovu s krásným výhledem do údolí. Místo relativně rovné a večer nádherný klid.
Určitě jsme zde nebyli naposled.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,989,844 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20428 sekund | Průměrně za: 0.20428 (0) sekund | Dotazy: 70 | Použitá paměť: 1.79MB/2MB