Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Stellplatz SKiMU Malá Úpa: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Stellplatz SKiMU Malá Úpa

Poslední aktualizace před 5 let
N
Nikola SchimmerNováček
Přidáno před 8 let
Dobrý den,


rádi bychom Vám představili nové stání pro obytná auta v Horní Malé Úpě ve východních Krkonoších.

Od letošní sezony nabízíme ve SKiMU další senzační novinku. Celoroční Stellplatz pro obytné vozy! Samozřejmostí je základní servis spojený s parkováním - elektrická přípojka, doplnění vody, připojení na Wi-Fi a sprchy, ale také možnost využívat se slevou 50% služeb Sportcentra, zdarma získáte balíček propagačních materiálů s informacemi o možnostech výletů do okolí.

Samotné místo pro obytné vozy je vlevo od hlavnícho vchodu do Sportcentra SKiMU. Můžete si vybrat, zda chcete být v soukromí, nebo se ubytujete s výhledem do kraje. Podloží je travnaté a nezpevněné.

Stání je potřeba objednat dopředu, aby bylo vše připraveno na Váš příjezd.

Více informací na: http://www.skimu....stellplatz
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj. Super, díky za každý stellplatz. Je tam i výlevka chemické toalety? O té se nepíše. Jen za sebe bych si dovolil poznámku. 100,- za doplnění vody mi přijde jako masakr. Kdyby cena za noc byla řekněme 250,- a voda v ceně, nikdo to nebude řešit, ale kilo za vodu je hodně i z pohledu tzv. západní Evropy...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
N
Nikola SchimmerNováček
Přidáno před 8 let
Ahoj,

díky za podporu a také za zpětnou vazbu. S cenami určitě můžeme hýbat, spíš než 100 Kč za vodu sem váhal nad 200 Kč / noc (druhá varianta byla 150 KČ). Vodu přece jen nedoplňuje každý.
Co se týče výlevky, zatím ji nenabízíme, protože je to tady v "Krnapu" vše trochu složitější - pokud by o ní časem byl zájem, určitě o ní budeme uvažovat.


Nad cenovou politikou budu přemýšlet, díky za zprávu

N.
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Mluvím jen za sebe, ale já vnímám pořadí důležitosti tak, že na prvním místě je pro mě výlevka WC, na druhém možnost vypustit šedou vodu, na třetím doplnění vody a až na posledním přípojka elektřiny. Samozřejmě myslím v létě. V zimě je přípojka důležitější. Vnímám to tak proto, že kazeta WC mi dojde nejdřív a nejsem ochoten jí vylít nikam jinam, než do výlevky. Šedou vodu v nouzi pustím do kanálu, čerstvou vodu vezmu ledaskde, na elektřinu mám solár. Já tedy zůstávám na divoko a jednou za tři dny jedu někam udělat servis a v takovém případě je nejlepší když je tam vše pohromadě. Pokud není, hledám podle výlevky.
Co se týče cen, tvá myšlenka je sice logická, ale většina provozovatelů to neřeší. Dají jednu cenu řekněme 250-350 korun a v ní vše. Maximálně jsem se setkal s tím, že voda za 1€ navíc. Ale stovku za vodu bych prostě nepřenesl přes srdce. Čistě psychicky, s realitou to nemá nic společného.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 8 let
Dobrý den, děkuji za zřízení Stellplatzu. Doufám že si ostatní sportovní arealy vezmou příklad a do budoucna budou Stellplatzy růst jako houby po dešti. Chtěl bych také reagovat na tu vodu. I já si myslím že 100,-kč je dost přehnané. Dejme tomu 20kč. Všichni víme že 1000 litrů stojí cca 50kč. Možná máte studnu, nevím. Jen bych Vás chtěl upozornit, jak to ve finále bude. Někdo vodu brát nebude, protože jí bude mít dostatek. Někdo bude pendlovat s kropáčem či jinou nádobou na záchod pro vodu zadarmo , protože nebude ochotný zaplatit a v posledním případě Vás někteří budou považovat za vydřiduchy. Neberte to odemne jako kritiku, ale spíš jako námět na zamyšlenou. I některý člověk s karavanem za milion obrátí každou korunu dvakrát. Přeji Vám hodně štěstí v podnikání a naschledanou na Stellplatzu. Mirek
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Přesně jak píše Mirek. Říkáš, že vodu nebere každý. No ono je to spíš o podmínkách. Když narazím na vodu, která je za přijatelnou cenu, beru ji vždy, i kdybych měl vzít jen 20 litrů. Prostě když můžu, beru. Když bude voda za kilo, tak ji buď nevezmu, protože nejsem v nouzi, nebo jsem v nouzi a vezmu ji, ale budu prskat. Ale když celý stellplatz se vším všudy bude za 3 kila, tak to neřeším, udělám si hezký den, grilovačku, při odjezdu kompletní servis a mám zas na 3 dny vystaráno... A provozovatel na tom bude stejně. Ale to se zas vracíme k výlevce...
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
klappeklappeČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

ScooterMarty napsal:

Mluvím jen za sebe, ale já vnímám pořadí důležitosti tak, že na prvním místě je pro mě výlevka WC, na druhém možnost vypustit šedou vodu, na třetím doplnění vody a až na posledním přípojka elektřiny. Samozřejmě myslím v létě. V zimě je přípojka důležitější. Vnímám to tak proto, že kazeta WC mi dojde nejdřív a nejsem ochoten jí vylít nikam jinam, než do výlevky. Šedou vodu v nouzi pustím do kanálu, čerstvou vodu vezmu ledaskde, na elektřinu mám solár. Já tedy zůstávám na divoko a jednou za tři dny jedu někam udělat servis a v takovém případě je nejlepší když je tam vše pohromadě. Pokud není, hledám podle výlevky.
Co se týče cen, tvá myšlenka je sice logická, ale většina provozovatelů to neřeší. Dají jednu cenu řekněme 250-350 korun a v ní vše. Maximálně jsem se setkal s tím, že voda za 1€ navíc. Ale stovku za vodu bych prostě nepřenesl přes srdce. Čistě psychicky, s realitou to nemá nic společného.


Souhlasím s tou výlevkou WC se Scootrem, moje pořadí pro Stellplatz je:

1.) výlevka na chemické WC (uvnitř či venku)
2.) možnost vypustit odpadní vodu (šedou)
3.) v zimě možnost elektriky
4.) možnost doplnit vodu

Vyprdnul bych se na cenu za vodu zvlášť a dal to všechno dohromady. Když to bude kolem 300-400 Kč komplet (včetně WC), tak nikdo neřekne ani popel.
Jen otázka - jak to bude v zimě? Odhrnutý sníh a posypán povrch? Díky.
Martin (39), Renča (38), Barča (9), Kája (7)
milan59milan59Člen
Přidáno před 8 let
Ahoj, díky za každý nový Stellplatz.
Nemá smysl se rozepisovat, priority skvěle popsal ScooterMarty.

Akorát mě podle fota na stránkách připadá, že je to na dost velkém svahu. Možná by bylo vhodné doplnit i počet míst.

Ať se vše daří. Ahoj Milan :_
T
Tomas MatejkaNováček
Přidáno před 8 let
Ahoj, nikde jsem nenašel zda je možné stát i s karavanem. Díky Tomáš
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let
Já mám na STPL jen dva skromné požadavky. Výlevka kazety a doplnění čisté vody.
Vše ostatní lze zařídit kdekoliv a mnohdy nepotřebuji ani placené místo na přenocování.
Takže v podstatě jen ten nejzákladnější servis. Za ten se např. v Německu účtuje
+- 2 E za 100 L čisté vody a 1,- za vylití kazety, vylité šedé vody je zdarma.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
lkslksČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
ze zvědavosti jsme vyzkoušeli o posledním víkendu v červenci. Předem jsme se telfonicky objednali, pán velice vstřícný a ochotný kvůli nám přijel ikdyž jsme dorazili se zpožděním, aby nám vše ukázal. Jedná se o parkoviště SKiMU bývalá točna autobusů s možností stání na zpevněném travnatém povrchu. El přípojky jsou umístěny hned u ubytovny SKiMU, kdo chce místo s nádherným výhledem do údolí nechť si vezme delší nebo hnned dvě prodlužovačky, stojí to zato:-). Ideální výchozí misto k výletu na Sněžku (dala to i 4 letá dcera) po 14 km výletu přišla vhod relaxace v koupacím vytápěném sudu provozovaném restaurací s bowlingem hned vedle stání. Samozřejmostí je donáška správně vychlazené plzně až do sudu:-).Do karavanu jsme to měli asi 30m. Pro rodiny s dětmi začíná hned za restaurací Pohádková ztezka: www.pohadkova-ste... Stlpl nás velice mile překvapil jak přistupem provozovatele, polohou tak vyžitím kolem. Určitě nejednou výlet zopakujem.
L.
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Člověče tos mě nalomil. Na přespříští týden jsem původně měl jiný cíl, ale teď váhám. Počkám na příští víkend, zkouknu počasí a uvidím, kam v neděli vyrazím... Díky. !)
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 8 let
Taky děkuji za nový STPL, popis zní lákavě, bude zajímavé sledovat, jak to bude přístupné v zimě.
N
Nikola SchimmerNováček
Přidáno před 8 let
Dobrý den všem,

děkuji všem za zpětnou vazbu a za cenné rady, které si vezmeme k srdci. Pravděpodobně nastavíme jednotnou cenu za veškerý servis, který zde byl zmiňován. S výlevkou šedé vody a fekální nádrže to u nás není díky KRNAPU tak jednoduché, nicméně zkusíme na tom zapracovat a případně na další sezónu tento servis zajistit. Dále se chystáme koupit vyrovnávací klíny, které bychom bezplatně zapůjčili těm, kteří by chtěli stát přímo u přípojky. Fotka trochu klame, není to v takovém svahu, jak se na fotce zdá, ale mírně svažitý terén zde je - vyrovnávací klíny na jednu stranu by měli stačit.

Pro Tomáše Matějku: Určitě se u nás dá parkovat i s přívěsem - již de bylo pár lidí s karavanem a byli spokojeni.

Iks: Dobrý den, moc děkujeme za návštěvu a milou recenzi. Určitě Vás zde zase rádi uvidíme.
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 8 let
Pokud máš zájem, rád Ti poradím. Provozuji stellplatz již čtvrtou sezonu a přesně vím, co zákazníci potřebují a za co jsou ochotni zaplatit. Přijeď se podívat, máš to kousek..:-)

www.stellplatz.cz

Moc se mi nezdá stejně jako ostatním tvoje cenová politika. Pozor, v zimě totiž docela dost lidí topí elektřinou! Hlavně v přívěsech.....
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let
Ceník:
Cena 250 Kč / noc zahrnuje:
parkování karavanu nebo obytného vozu
přípojku elektřiny
doplnění vody
wi-fi
odpadky
WC

Myslím, že tohle je dobrá cena :g
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Ceník:
Cena 250 Kč / noc zahrnuje:
parkování karavanu nebo obytného vozu
přípojku elektřiny
doplnění vody
wi-fi
odpadky
WC

Myslím, že tohle je dobrá cena :g


To ano, cena je obdobná jako u nás, tedy dobrá....:-))
Ale v zimě, kdy se topí elektřinou by byla dobrá pouze pro návštěvníky, nikoliv pro provozovatele....:-)
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

stellplatz napsal:

Citovat

Zdenek a Alena napsal:

Ceník:
Cena 250 Kč / noc zahrnuje:
parkování karavanu nebo obytného vozu
přípojku elektřiny
doplnění vody
wi-fi
odpadky
WC

Myslím, že tohle je dobrá cena :g


To ano, cena je obdobná jako u nás, tedy dobrá....:-))
Ale v zimě, kdy se topí elektřinou by byla dobrá pouze pro návštěvníky, nikoliv pro provozovatele....:-)


Topeni el proudem se da vyselektovat jisticem, zakladni cena 250 kc muze bejt s 3a jisticem, s 8a jisticem na topeni by to mohlo bejt vic, nejak tak to maji i v IT kempech, kde zase lide klimatizuji a clovek si muze dokoupit silnejsi privod
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
stellplatzstellplatzČlen
Přidáno před 8 let
Mohu se zeptat???
Kdo ty jističe bude neustále nahazovat?:-)
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let
Co se týče el. doporučuji zavést platby dle skutečně spotřebovaných kwh.
elektroměry na 230V nejsou zas tak drahé.
CCA. před 14 dny jsme byli v kempu v Německu a tam měli měření odběru pro jednotlivé parcely zapojené až do PC na recepci.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,690,705 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.23147 sekund | Průměrně za: 0.23147 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.29MB/4MB