Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Albánsko: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Albánsko

Poslední aktualizace před 8 let
ipyipyČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj.Zvažujem prvý krát cestu do Albánska k moru niekde na juh,budem rád za každú informáciu doporučenie nejakého kempu pri mori,dá sa platiť eurom alebo je lepšie si zmeniť na hranici ich menu?Trasa cez Skopie-Elbasan-Vlore je vhodná na jazdu s prívesom alebo radšej ísť cez Grécko?
S pozdravom Ivan.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 8 let
Tak jak si to pamatuju já(dělal jsem obě trasy ale s odstupem let) tak přes Elbasan jedeš po okrskách ( nic co by s přívěsem nešlo),Jako poznávačka se zastávkami ,kaňon Matka,NP Mavrovo, jezero Ohrit atd.dobrý.Rychlost a dálnice to je řecká cesta.Já bych k moři jel rychle ať si odpočinu a okoupu a zpět poznávačku.Peníze doporučuji vymněnit stejně ti budou vracet jejich a to věčné přepočítávání ale eura berou.Do kempů nejezdím tak nedovedu poradit.Pokud pojedeš napiš krátkou zprávu zda ses přidal k milovníkům AL jako já nebo k odpůrcům kterých je taky dost.Ahoj Petr
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj. Odporucam ist cez Grecko po dialnici a potom na sever do Albanska.
Inak som sa trepal cez kopce zo severu na juh, pozdlz pobrezia aj s karavanom a uz by som tadial nesiel!
Bol som v kempe Kranea na Albanskaj riviere ( http://camping-kranea.com/ ) Je tam pekna plaz, lacny kemp zo vsetkym vybavenim aj wifi.
Miloš
ipyipyČlen
Přidáno před 8 let
Dík za rady, asi pôjdem rýchlejšou cestou cez GR uvidím aký dojem AL spraví určite dám znať.Ja som chodil rád do Turecka no momentálne nie je rozumné tam jazdiť . Plánujem odjazd 8.augusta.
Ivan..

Automatické sloučení 07.10.2016 23:50:
Ahoj, sľúbil som že napíšem dojem z Albánska,pre nás super - v skratke je to ešte málo turistami obsadená krajina bez zákazov môžeš kdekoľvek kempovať karavany stáli hocikde na plážach ja som mal karavan v kempe Kranea na AL riviére kemp čistý stále teplá voda reštaurácia kde sa dalo najesť za 4 eur čapované pivo 1eur ináč dobré.čisté pláže aj more ľudia priateľský pekná príroda more,hory hlavné cesty dobré no úzke samá zákruta stúpania,klesania v mestách zápchy bočné cesty prašné v horách skalnaté aj s brodmi cez malé potoky vhodné len pre terénne auto.Žiaden supermarket najbližší v hlavnom meste Tirane no spústa malých obchodov kde sa dalo kúpiť všetko potrebné.Zatiaľ absolutný kľud no všade na atraktívnych miestach sa budujú hotely,turistické centrá takže onedlho z toho bude druhé Chorvátsko.No dovtedy všetci ktorý hľadajú kľud,voľnosť a panenskú prírodu je to ideálne miesto.Ja sa tam určite vrátim mne takýto štýl vyhovuje.
To je v skratke môj dojem , ospravedlňujem sa za neskorú reakciu no akosi nič nestíham.
Ivan..
Upravil ipy dne 07.10.2016 23:50, před 8 let
SvondSvondČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,

přesně jak píše kolega ze Slovenska, Albánie je moc krásná, divoká, možná i vyspělejší nez my, nesetkali jsme se nikde se špínou, ani moc s odpadky (naopak od Makedonie)... My vřele doporučujeme!!... Ještě pár let a vše co je teď na Albánii aspoň pro nás to přitažlivé bude pryč... :-(...

Jenom pro příklad... Po cestě jsme se stavěli v Budve v Černé Hore, kde byla moje žena na dovce cca 8 let zpátky a říkala že z "každého" místa byla vidět kostelní věž starého centra. My jste tam přijeli a nemohli jsme najít historické centrum. Všude nové vysoké, luxusní hotely, který je každý jiný, namackane na sebe prostě hrůza, rychle pryč... ..... Příklad toho jak může a asi i dopadne Albánie, ale třeba ne.. :-)... Takže rychle tam :-)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ipy, zemanekpetr, milosduris, Svond

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,988,645 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14471 sekund | Průměrně za: 0.14471 (0) sekund | Dotazy: 71 | Použitá paměť: 1.79MB/4MB