Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Legoland v Německu: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Legoland v Německu

Poslední aktualizace před 7 let
korec80korec80Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

měl bych pár otázek ohledně Merlin karty, takže jestli někdo znáte odpovědi, budu moc vděčný. Pro rok 2017 je merlin karta nabízena pro 4 - členou rodinu za 83€ na osobu, celkem tedy 332€. Po zakoupení této karty je možné po celý rok 2017 navštěvovat všech 15 zábavných parků, po celém Německu a částečně i v Holandsku, Dánsku, Rakousku a Itálii.

1. Je to opravdu tak, že například v Legoland mohu s Merlin kartou bezplatně navštěvovat třeba 4 dny po sobě?

2. jaká je s Merlin kartou výše slevy na ubytování v kempu v Legolandu?

3.Dá se spolu s Merlin kartou kombinovat karta pomocí které nemusíte čekat fronty???
https://www.legol...ress-pass/
teda aspoň doufám, že tato karta má výhodu v tom, že se fronty čekat nemusí...

4. Je něco podstatného co Merlin karta neobsahuje??? Po pravdě mám trochu obavy s toho, že s Merlin kartou třeba nebudu moci v Heide parku dělat komplet vše, co bych třeba mohl po zakoupení vstupenky pouze pro tento daný park (Heide park)

Všem moc díky za případné odpovědi

Lukáš
Upravil korec80 dne 14.03.2017 22:34, před 7 let
M
mstrČlen
Přidáno před 7 let
1. Ano, kolikrát je libo, jsou tam nějaké výjimky na pár dnů v roce
2. Napiš jim, pošlou ti ceník, přesně si to už nepamatuji, snad 20 procent
3. Lze, ale lepší je si naplánovat návštěvu mimo rušné dny.
4. Bez obav. V Heide parku nejede colossos, ať už s kartou a nebo bez karty.

Karty platí rok od zakoupení, tj. koupíš v červnu 2017, platí do června 2018.
korec80korec80Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

mstr napsal:

1. Ano, kolikrát je libo, jsou tam nějaké výjimky na pár dnů v roce
2. Napiš jim, pošlou ti ceník, přesně si to už nepamatuji, snad 20 procent
3. Lze, ale lepší je si naplánovat návštěvu mimo rušné dny.
4. Bez obav. V Heide parku nejede colossos, ať už s kartou a nebo bez karty.

Karty platí rok od zakoupení, tj. koupíš v červnu 2017, platí do června 2018.


moc díky za odpovědi :)
R
Roman MarsalaČlen
Přidáno před 7 let
Dobry vecer. Ja by som poprosil, ak niekto vie adresu stellplatzu pri Legolande Gunzburg. Pripadne gps suradnice. Dakujem
M
mstrČlen
Přidáno před 7 let
Merlin pasy ted nabizi se slevou cca 15-30 euro za kus, vyplati se koupit Premium ci kombinaci - v Premium je parkování zdarma.
korec80korec80Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

mstr napsal:

Merlin pasy ted nabizi se slevou cca 15-30 euro za kus, vyplati se koupit Premium ci kombinaci - v Premium je parkování zdarma.


Ahoj mstr,

chceš tím naznačit, že koupím-li pro čtyřčlennou rodinu 3x standart po 69€ za kus a jeden premium za 89€ tak mám parkování grátis pro celou rodinu??? :)
Ještě minulý týden jsem chtěl koupit 4 kusy po 83€, pěkně zlevnili, těď už je to fakt zajímavé. Myslíš, že se objeví ještě něco výhodnějšího???

Trochu jsem si s nimi psal a potvrdili mi 15 % slevu na kemp, když zakoupím merlin kartu. Tak to jen aby jste věděli i vy ostatní co o koupi uvažují.

Lukáš
M
mstrČlen
Přidáno před 7 let
Teoreticky se muže ještě objevit sleva na nějakém německém slevovém portálu - ale za pár let zpětně jsou tyhle jarní slevy asi nejlepší, co můžeš očekávat a pokud to chceš, tak to kup - sleva vydrži tak do konce března max. a patnost se počítá od vyzvednutí (nevím ale přesně podmínky, tuším musíš vyzvednou do měsíce, ale jistý si tím nejsem)

A ano, pokud do té jedné skupiny dostaneš osobu starší 18 let, tak to jde tak udělat - Basic pro tři a Premium pro tebe. Ale zase záleží, jak to použiješ - pokud budeš v Legolandu v kempu, tak parkovné nebudeš platit. V Heide parku je parkovaní kolem 6 eur, dost často dávají při vjezdu slevové kupóny, mezi nimi je i jeden na další den parkování zdarma. Spoléhat na to samozřejmě nelze -

Ale pokud pojedeš na více dnů, tak asi zase skončíš v kempu, z toho nejbližšího pohodlně do Heide dojdeš pěšky.


V Premium máš navíc vstup do Gardalandu, takže pokud by jsi chtěl jet do Itálie, tak se to vyplatí koupit všem - já to třeba využil. V Premium jsou ještě poukázky na express pasy, ale doporučil bych jet mimo termín prázdnin a svátků ve všední den a užijete si to i bez expressek.
korec80korec80Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

mstr napsal:

Teoreticky se muže ještě objevit sleva na nějakém německém slevovém portálu - ale za pár let zpětně jsou tyhle jarní slevy asi nejlepší, co můžeš očekávat a pokud to chceš, tak to kup - sleva vydrži tak do konce března max. a patnost se počítá od vyzvednutí (nevím ale přesně podmínky, tuším musíš vyzvednou do měsíce, ale jistý si tím nejsem)

A ano, pokud do té jedné skupiny dostaneš osobu starší 18 let, tak to jde tak udělat - Basic pro tři a Premium pro tebe. Ale zase záleží, jak to použiješ - pokud budeš v Legolandu v kempu, tak parkovné nebudeš platit. V Heide parku je parkovaní kolem 6 eur, dost často dávají při vjezdu slevové kupóny, mezi nimi je i jeden na další den parkování zdarma. Spoléhat na to samozřejmě nelze -

Ale pokud pojedeš na více dnů, tak asi zase skončíš v kempu, z toho nejbližšího pohodlně do Heide dojdeš pěšky.


V Premium máš navíc vstup do Gardalandu, takže pokud by jsi chtěl jet do Itálie, tak se to vyplatí koupit všem - já to třeba využil. V Premium jsou ještě poukázky na express pasy, ale doporučil bych jet mimo termín prázdnin a svátků ve všední den a užijete si to i bez expressek.


To by byl sen jet tam mimo prázdniny (letní), ale to asi nemáme šanci :(
Dost jsi mě zaskočil s tím vyzvednutím. Koupím teď a do měsíce musím jet do Německa vyzvednout?? To snad ne... To by bylo vo ničem...
M
mstrČlen
Přidáno před 7 let
Vypadá, že tu podmínku s vyzvednutím do 30 dnů už tam nemají.

Ale jet tam o prázdninách.....alespoň to zkuste mimo prázdniny dané spolkové země a ve všední den.
korec80korec80Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

mstr napsal:

Vypadá, že tu podmínku s vyzvednutím do 30 dnů už tam nemají.

Ale jet tam o prázdninách.....alespoň to zkuste mimo prázdniny dané spolkové země a ve všední den.



Uf tak to jsem si teda dost ulevil, můžeš prosím poslat odkaz kde jsi to našel?
Já vím jet o prázdninách je na prd, ale nedá se svítit, bude to o letních prázdninách někdy kolem 24.07 , ale určitě ve všedním dnu.
Mstr díky za cenné informace, myslím, že to pomůže nejen mě...

Lukáš
M
mstrČlen
Přidáno před 7 let
Ohledně toho měsíce - na rok 2014 jsem dokupoval jeden pas a v březnu měli podobnou akci s platností do 30.4, emailem jsem se ptal, zde je možné koupit přes web a vyzvednout v květnu v Heide parku - odpověď byla, že je pas nutno vyzvednout do 4 týdnů od objednání na webu. Nevím, jestli to měli i na stránkách a co mne tenkrát vyprovokovalo k tomu dotazu - ale asi tam bylo něco v obchodních podmínkách- ale vážně si už nevzpomínám.

Pro vyzvednutí musí být přítomni všichni.
D
davidtČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

akorat jsme se vratili z vikendu v Legolandu....Pocasi nic moc, ale na druhou stranu cekaci doby na atrakce 5 min max. Kemp asi 5min chuzi z kopce. Vstupenky jsem spolecne s kempech kupovali na netu za 115 EU /2 dosp. + 3 deti/ a obsahovalo to dvoudenni vstup do Legolandu + misto v kempu. V teto cene byl +15 EU late checkout, nebot se mi nechtelo v 11 preparkovavat. Rano je v restauraci v kempu super snidane, cca 12 EU/osoba, ale "snez co muzes"....Deti opet nadsene...Kemp je super, spousta hrist pro deti atd. Pokracovali jsme do Erdingu, ktery byl take pecka :-)
korec80korec80Člen
Přidáno před 7 let
Dobrý den,

před časem jsem tu vyzvídal nějaké informace, tak bych rád na oplátku taky něco doplnil.

Pro všechny kdo zvažují koupi "Merlin pasu" uvedu pár zkutečností a každý ať sám zhodnotí jestli je to dobrá investice či ne.

Koupili jsme Merlin kartu PREMIUM za 79€/ks, pro všechny členy rodiny, tedy 4x. Teď už vím, že je to zbytečné, byla to chyba. Stačila by koupit jedna premium sólo a další kartu obyč., ale pro tři osoby. Všechny výhody jsem čerpal jen na jednu kartu. Při online nákupu si zvolíte místo (jeden z 19 parků) kde si kartu vyzvednete. Není žádná časová lhůta do kdy se musí karta vyzvednout. A její platnost platí rok ode dne VYZVEDNUTÍ.

S kartou Merlin PREMIUM jsme měli parkováni zdarma u Legolandu, kde se nesmí nocovat a u Heide parku, kde se spát smí. U Heide parku jsou toalety a u nich kohoutek na vodu. S Merlin kartou je sleva 15% na ubytování v kempu u Legolendu, ale bacha, v létě je nezbytná reservace!!! Když není místo v kempu, dá se pro pár aut (asi 20) využít STPL před kempem na prašné cestě za 27€ (-15% sleva) kde není nic, ale je možnost využit sprchy a i toalety uvnitř kempu. Díky kartě jsme měli slevu 40% při nákupu fotek z atrakcí.10% sleva je pak při nákupu suvenýrů a ve všech restauracích. V Legolandu je restaurace Pizza Mania kde od 14:30 jedí děti zdarma, na výběr je dvou menu, jediná podmínka je, že dospělák si musí objednat minimálně za 10€, to samé platí i v restauraci Capitol v Heide parku. Ke kartě jsme dále dostali poukázku na slevu 15€ při zakoupení expres pasu (s expres pasem se nečekají fronty), tedy poukázky dvě jedna pro Legoland a druhá pro Heide park. Jako klasickým čecháčkům nám v hlavě proběhla myšlenka, že použijeme slevovou poukázku, kterou jsme dostali ke každé kartě 4x 15€ v celkové hodnotě 60€ a koupíme si jeden expres pas jehož hodnota je v Legolandu 60€ a v Heide parku dokonce 75€, toto NELZE.

I když jsem to s nákupem trochu zbabral, myslím si, že se nám karta opravdu vyplatila. Ušetřili jsme spoustu "éček". Navštívili jsme:

Legoland 1, 336€/rodina ONLINE, za dva dny
voskové figuríny v Amstrdamu 2, 58€/rodina ONLINE, 85€ na pokladně
strašidelný dům v Amstrdamu 3, 50€/rodina ONLINE, 69€ na pokladně
Heide park 1, 192€/rodina ONLINE, 244€ na pokladně za dva dny
podmořský svět v berlíně 3, 40€/rodina ONLINE, 69€ na pokladně
Little big city v Berlíně 2, 40€/rodina ONLINE, 64€ na pokladně

ty čísla jsou naše hodnocení.

Legoland a i Heide park jsou na dva dny, tak s tím počítejte. Heide park je spíš pro větší děcka do 100cm je to hodně omezené tak bacha.
Snad jsem na nic nezapomněl. Jakoukoliv otázku rád zodpovím.
Upravil korec80 dne 13.08.2017 17:42, před 7 let
korec80 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,649,441 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17847 sekund | Průměrně za: 0.17847 (0) sekund | Dotazy: 101 | Použitá paměť: 1.98MB/4MB