Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Švédsko - výměna propanové bomby: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Švédsko - výměna propanové bomby

Poslední aktualizace před 3 roky
O
Ondra92Nováček
Přidáno před 8 let
Zdravím kolegové karavanisté. Měl bych dotaz na ty z Vás, kteří již absolvovali cesty po Skandinávii, konkrétně Norsku a Švédsku - prosím, jak je to s výměnou propanové bomby ve Švédsku? Kde je možné ji vyměnit, prosím? Předem Vám velice děkuji za Vaše ochotné odpovědi. Ondřej
VasuVasuČlen
Přidáno před 8 let
Jestli máš Švédskou PB láhev, tak ve Švédsku je tuším jen 6 PB stanic. Někde jsem tu vkládal adresy, více stanic je v Norsku. Jestli máš LPG nádrž, tak jsou většinou samoobslužné stanice a musíš mít redukce. Tankování bez problémů.
Českou láhev ti nikdo nevymění, ani nenaplní !
M
MrChripkaNováček
Přidáno před 3 roky
V Ljungby nám chlapík propan doplnil, vyštrachal adaptér na český lahve. Adresa: Nyponvägen 6, 341 32 Ljungby, Sweden, GasolEsset
B
BeryČlen
Přidáno před 3 roky

MrChripka napsal:

@MrChripka - V Ljungby nám chlapík propan doplnil, vyštrachal adaptér na český lahve. Adresa: Nyponvägen 6, 341 32 Ljungby, Sweden, GasolEsset


Ve Švédsku jsem sice nikdy nebyl a nikdy jsem ho nepoužil, ale preventivně adapter na doplnění český lahve u LPG stojanu (v přítmí ve stínu přívesu :-)) vozím s sebou, může se hodit kdykoli. (než někdo začne reagovat ohledně bezpečnosti - vím, kolik litrů LPG je 10 kg ...)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Ondra92, Vasu, MrChripka, Bery

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,717,947 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.14130 sekund | Průměrně za: 0.1413 (0) sekund | Dotazy: 69 | Použitá paměť: 1.78MB/2MB