Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Karavan do vozíku: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Karavan do vozíku

Poslední aktualizace před 8 let
karavanydovozikukaravanydovozikuNováček
Přidáno před 8 let
Zdravím příznivce cestování,

dříve jsem jezdil pod stan, ale při špatném počasí mě vždy do něj nateklo... Na karavan nebyly peníze, tak jsem si časem sám postavil tento karavan do vozíku. Překvapil mě jeho úspěch a proto jsem se rozhodl ho dnes i vyrábět a půjčovat lidem.

Pokud to někoho z vás zaujalo mrkněte se na moje stránky nebo facebook
karavany do vozíku
Upravil Fun dne 19.07.2016 23:46, před 8 let
karavanydovoziku Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Jsem přesvědčen, že si zákazníky najdeš. Jen si zapomněl buď do svého profilu nebo do vlákna dát na své stránky odkaz.:_
allfaallfaČlen
Přidáno před 8 let
Není to moc težký - http://karavanydovoziku.cz/
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 8 let
Nechci nikomu brát iluze, ale tato věta mě fakt pobavila

Skýtá pohodlí a zázemí standartního karavanu včetně komfortu.

Komfort a pohodlí si tedy představuji trošku ( víc ) jinak.

S pozdravem Vlastik :x :_ :x
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
M
mstrČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

traktorista2 napsal:

Nechci nikomu brát iluze, ale tato věta mě fakt pobavila

Skýtá pohodlí a zázemí standartního karavanu včetně komfortu.

Komfort a pohodlí si tedy představuji trošku ( víc ) jinak.

S pozdravem Vlastik :x :_ :x


To nemůžeš vědět, jaký karavan se používá pro převážení vojenských vlajek a nebo v čem to převáží Zeman - třeba je tohle vážně pohodlnější.....
Z
zdeenaleČlen
Přidáno před 8 let
Proč ne ......
To samé se dělá i na Pick-up auta a funguje to. Hlavně za tu cenu si to asi zákazníka najde.

Mě jen pobavili ty upínací kurty za 150 Kč z hypermarketu. Těmi nepřivazuju ani molitanové matrace ..... páč jsou úplně na prd. Tady by se mělo malinko poradit zákazníkovi a né prezentovat tuto nebezpečnou kvalitu.
A ještě jeden dotaz: To že je to přední okno jen uříznutá plexi deska - budiž, ale to nemá žádné kličky na zavírání?
A
Adria SonicČlen
Přidáno před 8 let
Cením snahu a nápad :g:^
karavanydovozikukaravanydovozikuNováček
Přidáno před 8 let
Jezdíme již 15 let a zkušenosti s kempováním jak ve stanu, tak v klasickém karavanu máme bohaté. Nyní při možnosti volby vyjdeme raději sami bez dětí s malým karavanem ve vozíku, který na přespání a zázemí je ideální. Poskytuje základní věci jako rovné spaní, nezateče, možnost el. přípojky, lednička aj. K
Co tomu chybí je oproti karavanům je sprcha, ale čas lze užít i lépe než celý den nosit do karavanu vodu a následně ji zase vylévat...

Samozřejmě každému vyhovuje něco jiného.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Docela fajn, ale proč proboha ty anglický nápisy ? Je snad Hrozenkov angloidní ?
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
karavanydovozikukaravanydovozikuNováček
Přidáno před 8 let

Citovat

zdeenale napsal:

Proč ne ......
To samé se dělá i na Pick-up auta a funguje to. Hlavně za tu cenu si to asi zákazníka najde.

Mě jen pobavili ty upínací kurty za 150 Kč z hypermarketu. Těmi nepřivazuju ani molitanové matrace ..... páč jsou úplně na prd. Tady by se mělo malinko poradit zákazníkovi a né prezentovat tuto nebezpečnou kvalitu.
A ještě jeden dotaz: To že je to přední okno jen uříznutá plexi deska - budiž, ale to nemá žádné kličky na zavírání?


díky za názor...
na oko to opravdu vypadá jako kurt z hypermarketu ale ve skutečnosti je to pevný kurt co jsem si dovezl z Německa. Na váhu 100kg bohatě stačí.
Z vnější fotky to asi nelze rozpoznat, ale okno je opatřeno dvěma háčky na zavření. Pro představu zítra dodám foto.

Automatické sloučení 19.07.2016 20:37:

Citovat

SignBoss napsal:

Docela fajn, ale proč proboha ty anglický nápisy ? Je snad Hrozenkov angloidní ?


dík za názor, je na tom kus pravdy. Nechám se poučit.
Upravil karavanydovoziku dne 19.07.2016 20:37, před 8 let
M
myspulinČlen
Přidáno před 8 let
To je bomba, skvělý nápad pro levné cestování. Jak pojedu na Valachy, tak se na to určitě rád podívám a kdo ví.... Moc se mi to líbí. Přeji hodně zákazníků!
My zatím spíme v autě a ve střešním stanu nebo v historickém předpotopním přívěsu, takže takovýto přívěs by byl krok kupředu pro celou naši osádku.
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 8 let
Mě se to líbí.Klasickej karavan to nenahradí,ale tomu projektu fandím. :g
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Nechtěl jsem tě poučovat, ale české moto by nevadilo.
Ale jinak se mě také projekt líbí. Plno lidí jezdí rádo i třeba jen na ryby přes noc a trocha komfortu nevadí.
Dokážu si to představit za Pajerem a cestou necestou se trmácet okolo Berounky. Pač ta kára něco zvládne.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
pachtapachtaČlen
Přidáno před 8 let
Pro rybáře to hoď do maskáče s tou žlutou u nich nepochodíš takové barvy u vody nemají rádi.
Hanka a Pavel
T
TandyČlen
Přidáno před 8 let
Fakt moc inspiratívní. Stačí si představit wenzelovskou ponorku, minikaravany a sitykaravany. To nejnáročnější není třeba řešit, to už je vyřešeno profesionálně vyrobeným vozíkem. Dveře a okna ze zrušených karavanú jsou stále někde v nabídce, stačí se jen porozhlédnout. Obchodní plán se dá postavit na prodeji konstrukčního plánu a detailního výrobního postupu. Minykaravan postaví jen ten kdo má koule na opich se schvalovačkou a termínama a jednáním s ouřady, ale toto postaví ze dne na den kde kdo a bez problému. Mimo sezónu strčí bednu do kouta a má k dispozici vozík. Tahle ,,KárBedna,, má dost velký potenciál na samovýrobu a další zdokonalování v rámci klubu uživatelú kteři pro začátek nehledají komfort. A takových se určitě brzy najde víc než dost.
Tatifer
karavanydovozikukaravanydovozikuNováček
Přidáno před 8 let

Citovat

Tandy napsal:

Fakt moc inspiratívní. Stačí si představit wenzelovskou ponorku, minikaravany a sitykaravany. To nejnáročnější není třeba řešit, to už je vyřešeno profesionálně vyrobeným vozíkem. Dveře a okna ze zrušených karavanú jsou stále někde v nabídce, stačí se jen porozhlédnout. Obchodní plán se dá postavit na prodeji konstrukčního plánu a detailního výrobního postupu. Minykaravan postaví jen ten kdo má koule na opich se schvalovačkou a termínama a jednáním s ouřady, ale toto postaví ze dne na den kde kdo a bez problému. Mimo sezónu strčí bednu do kouta a má k dispozici vozík. Tahle ,,KárBedna,, má dost velký potenciál na samovýrobu a další zdokonalování v rámci klubu uživatelú kteři pro začátek nehledají komfort. A takových se určitě brzy najde víc než dost.


Jsem ráda za odpověď, kamarádi v hospodě jenom mudrovali a měli hloupé posměšky. Jsem rád, že jste pochopil celou tu myšlenku, že není třeba žádných povolení. Když jsem se byl ptát, každý na mě hleděl a říkal, že vozík je určený k přepravě nákladu a vůbec nikoho nezajímá jak vypadá a k čemu je určený. Na zimu bednu hodím do koutu pod pergolu, dveřmi na zem, takže zabere 1,5 na 1,5 metru. Rád se podělím o zkušenosti s těmi, kdo dávají přednost cestování a kempování před přepychem a luxusem. Hlavně že cestujeme
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Mně by zajímala ta cenová nabídka od 40000kč. Kde je hranice a co se se v tom rozpětí nabízí. Na stránkách jsem to nenašel. Dík.:_
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 8 let
Pro caravanyBohac- přečti si SZ. :^
F
ferdasanČlen
Přidáno před 8 let
Je to taková menší(větší-podle náročnosti uživatele) vozíková vestavba.Auto-vestavbu si taky dělá každý jinak a podle svých potřeb a představ.
ZdendaZemdaZdendaZemdaČlen
Přidáno před 8 let
Je to supr, miluju české kutilství. To bez legrace. Svoje klienty si to najde si myslím, stojí to pár kaček a univerzálnost k nezaplacení. Navíc je to v podstatě jako nástavba v autě. Jenomže asi 5x levnější :-) a bez zbytečných ročních nutných nákladů. Fakt prima - držím palce. Kdybych nekoupil před rokem karavan, vážně bych nad tím přemýšlel. To říkám naprosto upřímně. Věřím, že každý další model bude dokonalejší a dokonalejší a za rok nestačíte plnit objednávky :-).
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,234,519 unikátních návštěv | Vygenerované za: 1.75534 sekund | Průměrně za: 1.75534 (0) sekund | Dotazy: 148 | Použitá paměť: 2.35MB/2MB