Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 zaistenie otvorených dverí: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

zaistenie otvorených dverí

Poslední aktualizace před 8 let
alapaalapaČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím, mám prosbu, či by mi niekto nevedel poradiť, kde by som vedel zabezpečiť držiak otvorených dverí.
Jedná sa o karavan Challenger Genesis 43
Pôvodný sa mi podarilo rozbiť minulý piatok v chorvátsku. Kto tam bol vie o čom hovorím.
Ak by vedel niekto poradiť kde by sa dal uvedený držiak zabezpečiť, vopred moc ďakujem.
Ladislav Paulus

Automatické sloučení 19.07.2016 13:57:

Citovat

alapa napsal:

Zdravím, mám prosbu, či by mi niekto nevedel poradiť, kde by som vedel zabezpečiť držiak otvorených dverí.
Jedná sa o karavan Challenger Genesis 43
Pôvodný sa mi podarilo rozbiť minulý piatok v chorvátsku. Kto tam bol vie o čom hovorím.
Ak by vedel niekto poradiť kde by sa dal uvedený držiak zabezpečiť, vopred moc ďakujem.
Ladislav Paulus



Pokúšam sa pripojiť fotografie ale sa mi nedarí, hoci v prílohe ich uložené mám.

Automatické sloučení 19.07.2016 14:03:

Citovat

alapa napsal:

Zdravím, mám prosbu, či by mi niekto nevedel poradiť, kde by som vedel zabezpečiť držiak otvorených dverí.
Jedná sa o karavan Challenger Genesis 43
Pôvodný sa mi podarilo rozbiť minulý piatok v chorvátsku. Kto tam bol vie o čom hovorím.
Ak by vedel niekto poradiť kde by sa dal uvedený držiak zabezpečiť, vopred moc ďakujem.
Ladislav Paulus

Automatické sloučení 19.07.2016 13:57:

Citovat

alapa napsal:

Zdravím, mám prosbu, či by mi niekto nevedel poradiť, kde by som vedel zabezpečiť držiak otvorených dverí.
Jedná sa o karavan Challenger Genesis 43
Pôvodný sa mi podarilo rozbiť minulý piatok v chorvátsku. Kto tam bol vie o čom hovorím.
Ak by vedel niekto poradiť kde by sa dal uvedený držiak zabezpečiť, vopred moc ďakujem.
Ladislav Paulus



Pokúšam sa pripojiť fotografie ale sa mi nedarí, hoci v prílohe ich uložené mám.


Automatické sloučení 19.07.2016 18:54:
:o
Upravil alapa dne 19.07.2016 18:54, před 8 let
alapa Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
mitrakmitrakČlen
Přidáno před 8 let
Milan!y a ShockIvana
alapaalapaČlen
Přidáno před 8 let
p. Mitrák ďakujem,
zajtra sa tam zastavím.
Paulus
dedededeČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, tento díl se po ČR snažím sehnat již 2 měsíce, bohužel se zatím nezadařilo. Kdyby jsi držák sehnal, byl bych ti moc vděčný kdyby jsi mi napsal. Díky
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 8 let
A neni lepsi koupit jinou aretaci a predelat to?
Ja to na svem privesu mel taky urazeny a tak jsem koupil jinej, presrouoval oba kusy a mam klid.

U tohoto nehrozi zadne podobne poskozeni, mam jo jiz patou sezonu u vstupnich dverich a funguje na 100%

http://www.karavan.cz/_214_046-dverni...m-bila.htm

www.karavan.cz/product/214_046.jpg
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
dedededeČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Dudla napsal:

A neni lepsi koupit jinou aretaci a predelat to?
Ja to na svem privesu mel taky urazeny a tak jsem koupil jinej, presrouoval oba kusy a mam klid.

U tohoto nehrozi zadne podobne poskozeni, mam jo jiz patou sezonu u vstupnich dverich a funguje na 100%

http://www.karavan.cz/_214_046-dverni...m-bila.htm

www.karavan.cz/product/214_046.jpg


Hledal jsem i jiné držáky, ale rozteče šroubu jsou jiné a vrtat do auta kvůli držáku dveří se mi nechtělo.
Ales a HanaAles a HanaČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, třeba si tady vybereš: http://www.campi-...y-a-kovani
Aleš, Hana, yorkshire Jája,
Peugeot Boxer - vestavba Trentino
alapaalapaČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím,
z campi-shopom som komunikoval, hoci majú v ponuke aj zabezpečovanie náhradných dielov na challenger, tentokrát ma sklamali. aj ich odpoveď:

děkujeme za zprávu. Bohužel, toto je originál náhradní díl výrobce Challenger, ten budete muset poptat přímo u jejich distributora. My takovéto díly nejsme schopni zajistit.
Přejeme Vám hezký den.
V případě dotazů nebo připomínek nás prosím kontaktujte.

Takže iné mi neostalo, len ich poslúchnuť. Diely sú objednané a na ceste priamo od výrobcu, sada 20€ + poštovné.
Ďakujem ostatným kolegom za ic zapojenie sa do diskusie a snahu pomôcť.
alapa
dedededeČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

alapa napsal:

Zdravím,
z campi-shopom som komunikoval, hoci majú v ponuke aj zabezpečovanie náhradných dielov na challenger, tentokrát ma sklamali. aj ich odpoveď:

děkujeme za zprávu. Bohužel, toto je originál náhradní díl výrobce Challenger, ten budete muset poptat přímo u jejich distributora. My takovéto díly nejsme schopni zajistit.
Přejeme Vám hezký den.
V případě dotazů nebo připomínek nás prosím kontaktujte.

Takže iné mi neostalo, len ich poslúchnuť. Diely sú objednané a na ceste priamo od výrobcu, sada 20€ + poštovné.
Ďakujem ostatným kolegom za ic zapojenie sa do diskusie a snahu pomôcť.
alapa


Děkuji za info. již jsem psal email firmě co Challenger prodává.
mirdavmirdavČlen
Přidáno před 8 let
Ahojte.
Není to určeno přímo na karavan, ale třeba se někomu bude hodit: http://www.trans-...ri-1?g=all
(zhruba v první třetině až polovině stránky...)
Celkově doporučuji stránky projít, je tam dost zajímavých konstrukčních věcí...

Krásný pátek.
Mirda
L
LakyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

alapa napsal:

Zdravím,
z campi-shopom som komunikoval, hoci majú v ponuke aj zabezpečovanie náhradných dielov na challenger, tentokrát ma sklamali. aj ich odpoveď:

děkujeme za zprávu. Bohužel, toto je originál náhradní díl výrobce Challenger, ten budete muset poptat přímo u jejich distributora. My takovéto díly nejsme schopni zajistit.
Přejeme Vám hezký den.
V případě dotazů nebo připomínek nás prosím kontaktujte.

Takže iné mi neostalo, len ich poslúchnuť. Diely sú objednané a na ceste priamo od výrobcu, sada 20€ + poštovné.
Ďakujem ostatným kolegom za ic zapojenie sa do diskusie a snahu pomôcť.
alapa




Obdivuji tě ale za těch 20EU bych už dávno měl jiný typ běžně k dostání a k tomu několik náhradních kusů . Neřešil bych tu dírku navíc ,čas jsou peníze.:_
Žijeme jen jednou.
MajliMajliČlen
Přidáno před 8 let
Za 20 € ? Kupoval jsem nedávno tuhle za 68,- Kč http://www.karava...ila-x-.htm
C
caravanmanČlen
Přidáno před 8 let
jestli jste ještě nesehnal takový, aby měl požadovanou rozteč děr, volejte či pište, možná Vám budu umět pomoct. Mám skladem asi pět druhů.

Caravanman, tel. +420608933495 email: caravanman@seznam.cz
dedededeČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

caravanman napsal:

jestli jste ještě nesehnal takový, aby měl požadovanou rozteč děr, volejte či pište, možná Vám budu umět pomoct. Mám skladem asi pět druhů.

Caravanman, tel. +420608933495 email: caravanman@seznam.cz



Mockrát děkuji za nabídku,

v pátek jsem dostal email z Pardubic, že držák mají skladem.

dede
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: alapa, mitrak, dede, Dudla, Ales a Hana, mirdav, Laky, Majli, caravanman

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,389,468 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24955 sekund | Průměrně za: 0.24955 (0) sekund | Dotazy: 123 | Použitá paměť: 2.18MB/4MB