Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nebezpečí v kempech: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nebezpečí v kempech

Poslední aktualizace před 8 let
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Když už musíte stát v kempu pod stromem,což je ve vedrech pochopitelné, podívejte se alespoň v jakém stavu je dotyčný strom. Ani to však neplatí vždy. Tento strom na Proboštských Jezerech vypadá zcela zdravě a přece se větev ulomila a ani jsme nezaznamenali včera nějakou vichřici. Pán skončil s těžkým úrazem hlavy v nemocnici. Nikdy jsem se moc nezajímal o situaci kdy by mělo dojít k plnění případné škody ze strany kempu ale teď mně to zajímá. Máte o tom nějaké povědomí?
lada721 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
M
mstrČlen
Přidáno před 8 let
Asi vždy záleží na konkrétních okolnostech, soudy cca 10 let řešily něco podobného a jak to dopadlo nevím - NS sice zrušil předchozí rozsudky ve prospěch kempu, ale zároveň upozornil na liberační důvody pro budoucí rozhodování a vrátil to zpět :-). Navíc od té doby vstoupil do platnosti nový OZ, takže vše může být zase jinak ....

Kemp je sice většinou pojištěn, ale pojišťovna to prozkoumá, zjistí nějaké liberační důvody a odmítne plnění......a můžete se následně soudit, pár let i desítek let.
PipPipČlen
Přidáno před 8 let
Přesně na tomto místě jsme stáli minulý týden...:o
Filip + paní Thajková a MB Viano Fun
Upravil Pip dne 15.07.2016 12:21, před 8 let
Pip Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
daluksdaluksČlen
Přidáno před 8 let
My jsme stáli v Chorvatsku v kempu, který byl v hustém borovém lese. Šišky jsou tam velké a těžké. Zrovna nad námi si udělaly místní veverky piknik a pustili mi šišku rovnou na ventilačku.
Výsledkem bylo, že držela pouze na jednom pantu, zbytek byl ulomený. Veverkám se tam asi velmi líbilo, protože i když kolem byly desítky jiných stromů tak ten náš se jim líbil nejvíc.
takže jsem celý týden neustále musel zametat koberc před bydlíkem B)
B
BergennČlen
Přidáno před 8 let
Jen připraveným patří svět.
Je vaší chybou že jezdíte bez řádné výbavy. K dobrodružnému putování po českých kempech nutno přiobjednat několik doprovodných vozidel. Především tahač s 20t návěsem, pro nezbytné pomůcky.
Například ocelová síť síly lana alespoň 8mm ochrání váš karavan jak před pádem jakékoli větve, zvířete, osoby i středního letadla.
Dále vás musí doprovázet dodávka s četou montérů, kteří provedou nezbytné úkony spojené s osazením těžších součástí vašeho vybavení.
Další, lehce pancéřované vozidlo veze posádku ozbrojených bodyguardů a vaše cennosti, například šperkovnici, pro případ návštěvy významného plesu během vaší dovolené.
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 8 let
Mame s Petrem Mackem cerstvou zkusenost z kempu Cikat v Chorvatsku, sedime vecer u meho karavanu cc 22:30, popijine a najednou slysime jak praska nejaka vetev. No a cca 4 parcely od moji Premium parcely se zacinaji schazet lide a sviti na borovici pod kterou je jedna z techto parcel. Nemec ktery je pod touto borovici si na svem LMC pan americana stahl markizu a cekal co se bude dit, nastesti nekdo jiny dobehl na recepci a o praskajici vetvy v prumeru cca 15cm informoval spravu kempu. Behem deseti minut jiz u parcely byla vysokozdvizna plosina. Nemcovi s LMC se moc pryc s obytkou nechtelo, ale ve finale musel, aby uvolnil misto pro zaparkovani plosiny a mohlo se zacit prorezavat.
Vazne jsme nechapali ze nemec jen vyckaval co se bude dit, bejt na teto parcele ja, tak po prvnim prasknuti zacinam karavan preparkovavat do bezpeci.
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Bergenn napsal:

Jen připraveným patří svět.
Je vaší chybou že jezdíte bez řádné výbavy. K dobrodružnému putování po českých kempech nutno přiobjednat několik doprovodných vozidel. Především tahač s 20t návěsem, pro nezbytné pomůcky.
Například ocelová síť síly lana alespoň 8mm ochrání váš karavan jak před pádem jakékoli větve, zvířete, osoby i středního letadla.
Dále vás musí doprovázet dodávka s četou montérů, kteří provedou nezbytné úkony spojené s osazením těžších součástí vašeho vybavení.
Další, lehce pancéřované vozidlo veze posádku ozbrojených bodyguardů a vaše cennosti, například šperkovnici, pro případ návštěvy významného plesu během vaší dovolené.



Nevím, zda by v této situaci zraněný tvůj "humor" pochopil. Jen bych dodal, že dotyčný člověk bydlel v karavanu tzv. na stálo.
B
BergennČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

lada721 napsal:

Citovat

Bergenn napsal:

Jen připraveným patří svět.
Je vaší chybou že jezdíte bez řádné výbavy. K dobrodružnému putování po českých kempech nutno přiobjednat několik doprovodných vozidel. Především tahač s 20t návěsem, pro nezbytné pomůcky.
Například ocelová síť síly lana alespoň 8mm ochrání váš karavan jak před pádem jakékoli větve, zvířete, osoby i středního letadla.
Dále vás musí doprovázet dodávka s četou montérů, kteří provedou nezbytné úkony spojené s osazením těžších součástí vašeho vybavení.
Další, lehce pancéřované vozidlo veze posádku ozbrojených bodyguardů a vaše cennosti, například šperkovnici, pro případ návštěvy významného plesu během vaší dovolené.



Nevím, zda by v této situaci zraněný tvůj "humor" pochopil. Jen bych dodal, že dotyčný člověk bydlel v karavanu tzv. na stálo.


Také nevím kdo co pochopil, ale pokud má někdo stacionární karavan, tak to jen chata. Není to karavanista, ale jakýsi poddruh chataře (chatař kempový) . Jen člověk poněkud myšlenkově liknavý si nezajistí svoji nemovitost před předvídanými událostmi jako je pád haluze z výše položené koruny starého stromu.
Nebo naopak na událost čeká v naději štědrého plnění od pojišťovny.
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Bergenn napsal:

Citovat

lada721 napsal:

Citovat

Bergenn napsal:

Jen připraveným patří svět.
Je vaší chybou že jezdíte bez řádné výbavy. K dobrodružnému putování po českých kempech nutno přiobjednat několik doprovodných vozidel. Především tahač s 20t návěsem, pro nezbytné pomůcky.
Například ocelová síť síly lana alespoň 8mm ochrání váš karavan jak před pádem jakékoli větve, zvířete, osoby i středního letadla.
Dále vás musí doprovázet dodávka s četou montérů, kteří provedou nezbytné úkony spojené s osazením těžších součástí vašeho vybavení.
Další, lehce pancéřované vozidlo veze posádku ozbrojených bodyguardů a vaše cennosti, například šperkovnici, pro případ návštěvy významného plesu během vaší dovolené.



Nevím, zda by v této situaci zraněný tvůj "humor" pochopil. Jen bych dodal, že dotyčný člověk bydlel v karavanu tzv. na stálo.


Také nevím kdo co pochopil, ale pokud má někdo stacionární karavan, tak to jen chata. Není to karavanista, ale jakýsi poddruh chataře (chatař kempový) . Jen člověk poněkud myšlenkově liknavý si nezajistí svoji nemovitost před předvídanými událostmi jako je pád haluze z výše položené koruny starého stromu.
Nebo naopak na událost čeká v naději štědrého plnění od pojišťovny.


No vidím, že v tom máš naprosto jasno kdo si ránu do palice zaslouží a kdo na ni ještě čeká. Mně schází tvá bohatá zkušenost a přehled, proto jsem se na začátku vlátna pídil po informacích. Pokud tvé bohaté zkušenosti majï tímto směrem díru tak s tím nic neudělám a hlavně mne to nezajímá. Takže prosím k věci jinak požádám o uzavření vlákna.:_
B
BergennČlen
Přidáno před 8 let
Klidně si uzavři co chceš, tohle vlákno je stejně o ničem, protože jak se chceš bránit proti pádu větve, když jsi tak inteligentní a zabivakuješ pod starou lípou? Ani "pídění" po informacích ti nepomůže. Na lidskou blbost rada neexistuje.
Pak si tu ránu do palice asi zasloužíš, jak vizionářsky předesíláš...
Upravil Bergenn dne 17.07.2016 14:11, před 8 let
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
Já od té doby co jsem stál v Chorvatsku pod borovicemi a pokapal mě celý karavan smolou, tak se jakýmkoliv stromům kdekoliv pokud možno vyhýbám. Máme rádi slunce, teplo a ne stín. A pod stromy většinou nejede satelit, takže v tomto mám jasno.
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Bergenn napsal:

Klidně si uzavři co chceš, tohle vlákno je stejně o ničem, protože jak se chceš bránit proti pádu větve, když jsi tak inteligentní a zabivakuješ pod starou lípou? Ani "pídění" po informacích ti nepomůže. Na lidskou blbost rada neexistuje.
Pak si tu ránu do palice asi zasloužíš, jak vizionářsky předesíláš...


Nic si nepochopil, za tři dny tvé registrace píšeš jednu kravinu za druhou.Ale to je tvůj problém a tvá prezentace zde. Když se ti vlákno nelíbí proč do něj přispíváš? Proč jsou tvé příspěvky zde plné negace, ironie a výsměchu k úrazu a situaci o které nic nevíš ale chytrých rad a urážek si rozdal jak vševědoucí. Kdyby sis přečetl, o čem vlákno vlastně je, nenapsal bys podobný poslední blábol. Ptám se jak se bránit proti pádu větve? Tvrdil jsem někde, že stojím se svou inteligencí pod starou lípou? Ptal jsem se na něco jiného. A od tebe se mně dostala odpověď, že na lidskou blbost rada neexistuje. Takže ti za odpověď děkuji.
Ta větev mimochodem nespadla na stání karavanu a nepoškodila karavan ale hlavu člověka který pod stromem procházel. Ale to je ze snímků patrné. Ale zřejmě jen pro někoho.
MajliMajliČlen
Přidáno před 8 let
Že by nově zaregistrované staré firmy ? Rétorika a argumentace jsou mi povědomé. :x
B
BergennČlen
Přidáno před 8 let
Jenom bych chtěl upozornit na nebezpečný blábol zakladatele tohoto vlákna.

Pan chytrý Láďa napsal:
"Když už musíte stát v kempu pod stromem,což je ve vedrech pochopitelné...."
Naopak je nepochopitelné, že si někdo dovolí dávat nepřímo takovou nebezpečnou radu. Možná si ten člověk ani neuvědomil co píše, to v lepším případě.
Setkal sem se jenom s fenerickými reakcemi. Pan Werich měl pravdu, když řekl, že "Nejhorší je srážka s blbcem"
Já se od srážky s blbci distancuji a končím "výměnu názorů".
Každý ať si udělá obrázek sám.
Upravil Bergenn dne 18.07.2016 13:32, před 8 let
ZdendaZemdaZdendaZemdaČlen
Přidáno před 8 let
Já jsem teda asi uplně hloupej, ale mě to pomohlo, nedělám tyhle věci automaticky, jakože bych kontroloval každou větev na stromě. A abych to poznal ze země, na to nemam kurz akreditovanýho arboristy. Za mě - jsem moc rád, že to sem Láďa napsal a vložil obrázky a budu odteď obezřetnější.

Pro mě to není informace o ničem, jak povídáte p. Bergenne, nebo nemam pocit, že by mě nepřímo naváděl ke stání pod stromem :-). Zajímalo by mě, jestli někdo takový pocit měl. Narovinu, na můj vkus je Vaše chování a reakce tady docela nevhodné na to, že Láďa se nám troubům co rádi parkujeme pod stromy - pomoc.
L
lada721Člen
Přidáno před 8 let
Pravda, nečekal jsem nic chytrého a očekávání se naplnilo. Když už neslouží rozum vlastní, je v tomto případě třeba použít rozumu chytřejších. Otázka je zda použití Wericha nebyl výstřel do vlastního čela. Teď jen doufám, že dotyčný předposlední větu myslel (jako vše, co zde vypotil) vážně a končí, v obavě ze srážky s blbci, výměnu názorů. Někde jinde možná jeho překrucovaným slátaninám budou tleskat a i dávat karavánky aby si je nemusel dávat sám.
T
TandyČlen
Přidáno před 8 let
Jenže Láďa předvším položil otázku. Tu otázku uvedl nějakým aktuálním zážitkem a rozumnou radou aby bylo každému jasné proč se se vlastně ptá. Namísto stručné odpovědi se dozvídá co si kdo myslí, bude, nebo nebude dělat a co kdo ......ouououououou.... a vlákno běží někam do slepé koleje
Tatifer
pachtapachtaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Majli napsal:

Že by nově zaregistrované staré firmy ? Rétorika a argumentace jsou mi povědomé. :x


Že by nový Boban??????
Hanka a Pavel
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 8 let
A Dává si sám sobě karavánky. To se cení :he
Martin
Facebook- Martin Havelka
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

pachta napsal:

Citovat

Majli napsal:

Že by nově zaregistrované staré firmy ? Rétorika a argumentace jsou mi povědomé. :x


Že by nový Boban??????


Možná ten starý, kdo ví?:he
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: lada721, mstr, Pip, daluks, Bergenn, Dudla, tuareg, Majli, ZdendaZemda, Tandy, pachta, Martin Mrak, moods

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,255,060 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30654 sekund | Průměrně za: 0.30654 (0) sekund | Dotazy: 152 | Použitá paměť: 2.4MB/4MB